Bezšvíková podprsenka na kojenie

marlen_ka87
24. jan 2018

Ahojte. Potrebujem radu kde si mam kupit fakt dobrú podprsenku na kojenie. Preferujem skor kamenný obchod aby som si ju mohla vyskusat a urcite chcem nieco bezsvikove bezkrajkove atd. Myslite ze sa dajú zohnať v takých obchodoch ako intimissimi, calzedonia, bepon a podobne?
Dakujem ;)
Marlen

katulka1992
24. jan 2018

záleží od toho akú chceš...ak chceš len bez kostíc a vystúženia tak aj v zdravotníckych potrebách.....potom určite v obchodoch, kde predávajú detský sortiment napr. obchod Pre deti...ale myslím si, že aj v tých čo si vymenovala by si mohla niečo také nájsť

reni1512
24. jan 2018

Ja som pred tyzdnom kupila v lidli nevystuzene su super..a potom v nemockach mas speci obchody s takymi vecami..tam najlepsie poradia..mne v H&M nesedia a calzedonia atd nemaju..velmi tazko je inac zohnat

gurags
24. jan 2018

Lindex a H&M

michaelkanr
24. jan 2018

Ja sa chystam kupit si v Triola, maju aj vacsie kosiky😄 v beznych obchodoch su vacsinou len po c, ja sa pohybujem v inych sferach😄

zlotazla
24. jan 2018

Skor mothercare,triola alebo skinny alebo tesco.v intimissimi som nic podobne nevidela.este aj h&m ma tehotensku modu a maju aj kojacie podprdy, kvalitovo neviem ake su.

marlen_ka87
autor
24. jan 2018

@gurags skvele v lindex by mohli mat nieco take co chcem 😉skúsim zajtra. Dakujem krasne

jana005
24. jan 2018

@marlen_ka87 ahoj,ja mám z lidla a som spokojná

caray
24. jan 2018

v hmku mávajú dobré podprsenky na kojenie, ja si tam zvyknem kupovať

ivanameskova1
24. jan 2018

Mama a Ja

luciia1
24. jan 2018

@marlen_ka87 Ahoj, v Brendon si nepozrala? Ja si planujem tam.

marlen_ka87
autor
24. jan 2018

@luciia1 ahojky, brendon je iba v ba kamenny obchod nie? momentalne som bb 🙂

alobalka
24. jan 2018

Ja mám overenú Anita 5075. Ale kamenný obchod v BB nepoznám, teda, že nie som odtiaľ: )

adrika_77
24. jan 2018

Ja mam z astratexu je tam fakt velký výber

suzie28
24. jan 2018

Lindex majú . Plus tam majú aj tielka na kojenie tie sú tiež super tie vo veľkom využívam a odporúčam

marlen_ka87
autor
24. jan 2018

@suzie28 ano na tie sa tesim uz som pozerala aj na stranke 😉

miluna777
24. jan 2018

Ja som objednávala z Bonprixu a aj keď sa to nedá vyskúšať, sedli mi lepšie ako z H&M. Majú celkom pekný výber.

wind123
24. jan 2018

Skus nejaku kamennu predajnu so spodnym pradlom, klasicku, v tychto imidzovych na kojenie nezozenies...a este rada s osobnej skusenosti...na zaciatok, prvy 1-2 mesiace kludne elasticku, bezsvovu a bez kostic ale ked sa Ti uz ustali tvorba mlieka tak urcite nejaku jemne vystuzenu a s kosticami, su aj take, len treba najst...dovod -lepsia podpora prsneho svalu, menej stahuje a mozes nosit aj vystrihy, co v beznych podprsenkach na kojenie velmi nejde, kedze vacsinou zahaluju cely hrudnik...ja mam znacku clementis, ale z kosickej kamennej predajne, vyzera uplne ako klasicka podprsenka...

mmmj
24. jan 2018

Ja mam bezsvove z Marks&Spencer a som s nimi fakt spokojna. Mala som aj ine, ale co sa tyka pohodlia, tak tieto mi sadli najviac.

marlen_ka87
autor
24. jan 2018

@wind123 skvele dakujem 😉

mamutka
31. jan 2018

ja mam tuto http://www.nika-intima.sk/?180,bambusov%E1-koje...
super material, paradne sadne, slovensky produkt, dobra cena. Nemaju kamen.obchod, ale podla ich popisu sa velkost trafi presne a sedi

stevvvka
31. jan 2018

aj ked budes pouzivat vlozky do podprsenky, mlieko moze pretiect cez podprsenku, takze ja odporucam vystuzenu. na zaciatok na prvy mesiac dva staci obycajna sportova "lambada"

bafka
31. jan 2018

@mamutka môžem sa spýtať, že ako si si teda objednávala ty veľkosť? Dočítala som sa na stránke, že " Kupovať materskú podprsenku s rovnako zväčšeným obvodom aj košíkmi je zbytočné, kedže aj po pôrode počas kojenia sú prsia naliate, ale bruško sa postupne zmenšuje. " Asi tomu nejak nechápem :-/ :D Keď mám 85C, tak si mám kúpiť napr. 80C ? Alebo si mám kúpiť také číslo, čo mám teraz? Či čo? 😀

veronka1234
31. jan 2018

Ahoj, ja mam rada triola dojcensku podprsenkz

kucusik
31. jan 2018

@mmmj ja som fanusikom M&S podprseniek uz roky - akurat, ze odisli zo Slovenska a neviem inde zohnat rovnako dobre v mojej velkosti

mamutka
31. jan 2018

@bafka ja som sa spolahla na toto ....Pokiaľ zvyknete nosiť tesnejšiu podprsenku alebo sa rozhodujete medzi dvoma veľkosťami, doporučujeme voliť menšiu veľkosť , nakoľko rozmery gumičiek sú dostatočne pružné a prispôsobia sa aj väčšej veľkosti. To isté platí aj vo veľkosti košíkov....🙂

kristinatomi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimisk
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre