Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Existujú tehotenské rifle pre vysoké?

salinna
24. júl 2013

Potrebovala by som si kúpiť rifle, som taky riflovy typ, vedela som, že to bude problém, ale až taký? ☹ Vedeli by ste mi poradiť, potrebovala by som aspoň jedny dost dlhe tehotenske rifle. Meriam 185 cm.

martinazvo
24. júl 2013

ahoj, ja mam 184cm a kupila som si dvoje v C&A 🙂

terezka1947
24. júl 2013

...v Clemantis-e mali super vyber...ja som sice nizka,ale jedna mamicka so mnou skusala a bola dost vysoka 😀

eva4444
24. júl 2013

ja mam 183 a nohy az po zem, takisto som mala problem s gatami. nenasla som ani c&a, ani h&m predlzene mi neboli, tak som nosila riflovu suknu, hrube pancuchy, a este aj tie teple 'stulpen' po nemecky sa to vola neviem ako slovensky v zime. takze zial neporadim, len plavam s tebpu na jednej lodi 😉

katecameron
24. júl 2013

ja mam 181 a mala som problem zohnat rifle ale to bolo pred 11rokmi nakoniec mi svokra usila a jedny som zohnala no kus mi boli male ako po mladsej sestre 😀

kikina84
24. júl 2013

aj ja mam 184 a tiez v C&A..jedine tam na seba kupim veci 🙂

beruska.zuzanka
24. júl 2013

c&a 😉

zazalienka
24. júl 2013

@salinna
http://jeans.steberg.sk/katalog/produkty/MJN___M34 ja som si kupovala tu, šije aj na mieru, ja som mala s viazaním okolo krku na výšku cm, vyšli ma v 2010 roku cca 30 €, super materiál..

vierka0
24. júl 2013

ja som kupovala z bonprixu, D-dlzku

5leni12
24. júl 2013

ja meriam 181cm, tiež som nikde nezohnala také rifle, tak som jednoducho zobrala svoje ktoré som mala a dala spraviť krajčírke..našila tam tehotenský pás, gumu aby sa dali natiahnuť a bolo po probléme. Po pôrode som si ich dala spraviť do pôvodného stavu 🙂

aneet112
25. júl 2013

mame dlžka dohavice od rozkroku je 82 cm....pas pod brusko odopinatelne traky,dalsie pas nad brusko 2 druhy v pripade zaujmu foto poslem na email 😵

mami.sk
2. aug 2013

@salinna ja mám 180 cm a tehotenské rifle som kúpila v C&A tento týždeň. a sú mi trošku dlhé čo aj mňa prekvapilo tak Tebe určite budú 😉

nikus99
27. aug 2013

Ja mam sice len 178 ale nohy kusok dlhsie 🙂 tkaze musim kupovat predlzene nohavice, v bonprixe som nasla dost dlhe (vnutorna dlzka 88cm) ale tehotenske nemaju tak musim pohladat inde. ale uz mam pripraveny variant ako eva4444 ze budem v zime nosit suknu 🙂

babybellysk
22. jan 2014

Výrobcovia tehotenskej módy sa držia hesla, že ľahšie je skrátiť ako predĺžiť, a preto mnohé značky robia tehotenské rifle v dĺžke 33"/84cm. Takže nevešajte hlavu, určite na vašu výšku rifle nájdete. 😉 Ale ani tá sukňa nie je zlý nápad.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli