Kde ste kúpili tehotenský vankúš?

christin1280
25. dec 2020

Ahojte baby , tie čo spíte s tehu vankúšom , kde ste ho kupovali , na akej stránke alebo v akom obchode ? Ja mám taký z lidlu ale už je celý vylezany, potrebovala by som taký veľký C čkovy nejaký kvalitný.

babovka2321
25. dec 2020

@christin1280 mne muz ten z lidlu vypitval a vyplnil molitanom (3,50€ jedno vrece tusim zo ševtu) a teraz paradne drzi tvar, inak som mala nervy, ze sa mi vzdy pod nohou splasol 🙂

petamich
25. dec 2020

@christin1280 pripnem sa, tiez by som chcela, len neviem objednat resp. bojim sa objednat z netu, aby mi neprisiel taky so sustavymi gulickami ako vyplnou ;)

77daniela77
25. dec 2020

.

slniecko187
26. dec 2020

kupovala som cez predeti.sk ale v Ke v predajni da sa aj cez internet je fajny, dobre sa s nim spi 😊 da sa vyprat aj potah je na zips 30 eur tak nejak

slniecko187
26. dec 2020

tento...

christin1280
autor
26. dec 2020

@babovka2321 presne toto isté , môj vyzerá jak ozuzlany už ho mám strašne dlho . Ja by som ale taký veľký chcela 🧐

ivula0807
26. dec 2020

Predeti.sk

miroslavaa31
26. dec 2020

Ikea

matulienocenka
4. jan 2021

@christin1280 ušijem vám, šijem výbavičky 🙂

christin1280
autor
4. jan 2021

@matulienocenka ďakujem pekne♥️ , ale už som si minule kúpila

naomielina
16. jan 2021

Ja som kupovala tehotenský vankúš značky Scamp.....môžem len odporučiť...žiadna šuštiaca gebuzina😊dokonca aj muž mi ho kradol na spanie lebo s ním sa mu lepšie spalo...mne veľmi v tehotenstve pomohol a nemala som žiadny problém so spánkom. Dá sa oprat celý aj separé a neskôr sa dá využiť na dojčenie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre