• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kde zohnať spodné prádlo pre tehulky a dojčiace mamy?

9. novembra 2012 
ahojte, viete mi poradit, kde by som zohnala kvalitne spodne pradlo pre tehotne a potom aj dojciace maminy? hladam nieco pohodlne, sexi a nie moc drahe. vdakaaa
5. jún 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miricka skus pozriet na saxana je tam nieco na kojenie ja som mala tielka od firmy clematis, ale v zime, bola som s nimi velmi spokojna teraz mam nejake podprdy nakojenie od nich a tie nie su az take uzasne najspokojnejsia som s bavlnenou podprsenkou na kojenie :slight_smile:
5. jún 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
chcela by som sa opytat, ci nahodou niekto nema skusenosti s gelovou podprsenkou a ci su podla vas lepsie ako klasicke push-up podpresenky. hadam sa nejaka zienka najde, co pomoze :wink:
24. mar 2010 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis tu gelovu vypln vnutri? podla mna je to to iste... aspon ja v tom nevidim rozdiel..
24. mar 2010 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau skus pozriet napr www loly sk pred cca rokom som si tam kupovala nieco na tento sposob
8. nov 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
skus Triumph alebo Amoralia. Superpohodlne a dobre usite.
9. nov 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
Tvoj príspevok