Kde zoženiem tehotenské nohavice na vysoúu postavu?

katkatt
3. jan 2011

Ahojte, potrebovala by som poradit. Potrebujem tehotenske nohavice, teda rifle by som prednostne chcela, ale ma to hacik, moja vyska 185 cm... viem, ze si velmi nenavyberam, preto budem vdacna za kazdy tip ... firmy sa tu reklamovat nemozu, tak skuste nejako opisne, ja si to uz najdem 🙂 bud BA, TT a okolie alebo nieco cez net ... nechcem 3/4 alebo 7/8 nohavice, chcem nieco dlhe a prakticke teraz na zimu, vdaka

zuzana12345
3. jan 2011

@katkatt skus v arkadii v tt na prizemi, pri bankomate, maju tam aj tehu oblecenie, ja som tam zohnala rifle aj teplaky 🙂

mircalla
3. jan 2011

V auparku....pri hlavnych vytahoch taky maly obchod...Niezeby tie rifle boli dako krasne, ale ktore su....urcite krajsie ako inde co som videla. Maju tam velky vyber. Kupila som si tam 2 a skusala viacere, vsetky su strasne dlhe (pre mna) museli sme skracovat aspon o 15 cm...mam 166
A potom v nakupnom centre v raci na puchovskej je velky obchod pre matky a deti...snazila som sa bez eklamy

zazalienka
3. jan 2011

Ja mám 181 cm, tehu rifle som si bola kúpiť priamo kde ich šijú, pri Galante v Topoľnici.., firma sa volá Steberg, sú lacnejšie ako ich predávajú v obchode.. no a teda ja som dosť vysoká, som si ich pristupovala ešte, také boli dlhé.. s viazaním okolo krku.. boli super, a stáli ma tuším 45 €.. no celkom slušný výber rifľoviny tam je, a nemajú problém ušiť aj na mieru predĺžené rifle.. nosila som ich od cca 5-ho mesiaca až do pôrodu, dajú sa posúvať a regulovať..

mau
3. jan 2011

http://www.maderna.sk/ - možnosť prispôsobiť objednávku výške postavy nakoľko Maderna šije svoju tehu módu...

evickapooh
4. jan 2011

kolko cm-ove[dlzka] dzinsy potrebujes?

katecameron
4. jan 2011

ja mam 181a vo Zv som zohnala v pohode ale to tebe asi nepomoze 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre