Lindex - tehotenské nohavice

15. máj 2022

prosím viete mi poradiť ako tam sedia velkosti? či ked normálne nosím Sko tak aj teraz mám v tehotenstve objednať Sko? ten sprievodca velkosťami čo tam je nie je upravený na tehotenské velkosti takže ked tam pozriem tabulku tak sa môžem riadiť jedine velkosťou bokov, pretože pás mám s bruchom momentálne ovela viac ako by sedela velkosť k bokom :D :D
Pred tehotenstvom by som objednala Sko ale teraz podla velkosti bokov by som asi Mko mala objednať

mapypotkancek
15. máj 2022

Neviem Ti úplne presne povedať, ale čo bežne nosím veľkosť mi v Lindexe vôbec nesedí, musím mať o tri čísla väčšiu. A keď porovnám strih môjho bezneho oblečenia z iných značiek a Lindex, tak je 1:1, len teda číslovanie ako z inej dimenzie.

autor
15. máj 2022

@mapypotkancek no tak to si ma vôbec nepotešila :D

mapypotkancek
15. máj 2022

Ale dá sa vraj vrátit tovar v pohode do predajne, ak si objednas online. Inak majú úžasné veci, ja ich mám veľmi rada, len pri číslovani ich nohavíc sa cítim ako veľryba no :D

autor
15. máj 2022

@mapypotkancek no aj som objednala online tak si to tam potom hned vyskúšam a uvidím či nebudem nanovo objednávať o 2 čísla väčšie :D

mapypotkancek
16. máj 2022

Daj potom vedieť, či Ti sedeli pls, zaujíma ma to, že či len ja som nekonfekcna v ich nohaviciach

autor
19. máj 2022

@mapypotkancek tak dnes som si bola po ne zobrala som krátke legíny MOM a sadli super 🙂 ...ja som aj pred tehotenstvom nosila M, teraz som tiež objednala M s tým, že som si pozrela tabulku velkostí k tomu a tam som išla podla velkosti bokov hlavne a teda tiež mi tam vyšlo M ...takže ja som spokojná 🙂

mapypotkancek
20. máj 2022

Super, to som rada 🙂 tak to len ja som nejaká divná a Lindex nohavice mi sedia asi v paralelnom vesmíre :D podľa bežného môjho číslovania

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre