Nakupy v Jablonke

bambulka1122
12. sep 2017

Zdravim Vas dievcence 🙂
Viem, ze tu zopar tem o nakupoch v polsku bolo, vsetky su vsak starsieho data.
Preto sa chcem spytat a poprosit o radu

bambulka1122
autor
12. sep 2017

Sakra, omylom som odoslala skor ako som dopisala 😖
Chcem sa spytat ci mate aktualne skusenosti s nakupom v polsku, idealne v Jablonke s tehotenskym obleckom, a ked tam uz budeme popozerala by som aj kociky a vybavu pre babatko....len neviem ci sa tam stale oplati nakupovat....nerada by som sa previezla zbytocne, kedze to mame pomerne daleko, ale stale som tomu viac naklonena kedze tu u nas su tie veci neskutocne drahee

jallka11
12. sep 2017

povedala by som, že oplatí ale veľmi záleží aj na tom ako ďaleko bývate od hraníc. Musíš si to zrátať tak aby si nedala viacej za benzín ako ušetríš vieš

denaka
12. sep 2017

No bývam neďaleko a do Jablonky chodím max. 1-2 do roka. Jediné čo sa tam na trhoch oplatí sú poľské výrobky typu kožené topánka, saká a obleky, prip. kostými. Tehotenské veci som vlani bola pozrieť a našla som tri stánky s podľa mňa predrazenymi vecami. Krajšie a lacnejšie nájdeš tu na mk alebo na h&m stránke prípadne iných....
A kočík kapitola sama o sebe...
Radšej v nejakom obchode kde máš zaručenú záruku alebo servis. Možno o čosi drahší ale ver že o moc nie. Hlavne ak sa ti niečo pokazí a budeš musieť tú cestu do Jablonky absolvovať 2x.
Ja som si kúpila kočík na mk a som veľmi spokojná.

44janica44
12. sep 2017

Ja som bola tento tyzden v targu je to kusok dalej ale vyber neskutocny. Oplatia sa kozene vyrobky topanky. Obleky a spoloc. Saty. Nabytky z dreva hlavne z masivu...mali aj vrlky vyber veci pre deti aj site v polsku zavinovacky a veci do postielky... pyzama do porodnice. Kocikov boli asi lrn 2 stanky. Urcite tteba nakup spojit s viacerymi vecami ako oblecko na zimu (topanky bundy kabaty) a dusickovy tovar a kvety boli tirz za super ceny.

bambulka1122
autor
12. sep 2017

@denaka dakujem za info 🙂 tehotenske veci drahsie ako v hm? A mne prislo vela dat za bundu 80 eur ked ju budem nosit len chvilku, dufala som, ze tam na trhu najdem lacnejsiu 🙂

bambulka1122
autor
12. sep 2017

@44janica44 urcite by sme to spojili s viacerymi nakupmi 🙂 tak uz mali dusickovy tovar? Super to by som urcite tiez nakupila...v jednej starsej diskusii som citala ze v taktomto case mali uz aj vianocne stromceky a ozdoby...zda sa mi to este dost skoro, ale nejaku vianocnu vyzdobu by som tiez poriesila keby mali..

3009
12. sep 2017

@bambulka1122 tehotenskú bundu, nohavice určite kúpiš na MK to sa ti nové ani neoplatí kupovať.

44janica44
12. sep 2017

@bambulka1122 my sme boli obliect hlavne zenicha a teda to sa oplatilo velmi. Ked chces vianoce tak by som isla asi v oktobri lebo vianocne tam este nrmali nic

bambulka1122
autor
12. sep 2017

My sme planovali tak prelom septembra/oktobra, myslis, ze to by uz mohli mat aj vianoce?

denaka
12. sep 2017

@bambulka1122 joj tak to je naozaj drahé. Myslela som skôr také základné kúsky ako rifle, tričká.... Bundu ponosíš aj klasickú. Mňa babo tak vyhrievalo, že som bola stále spotená a tak som sa aj tak nezapinala.
Ale ak s tym spojíš aj nákup niečoho iného a ako výlet... Rátaj s tým že sa potom pol roka nedostanes z domu...😉
Každopádne oplieskaš aj tak všetky€ čo si zoberies😨
To viem z vlastnej skúsenosti😝
No aj tak by som kočík nekupovala

denaka
12. sep 2017

@bambulka1122
A ešte jedna rada. Nechoďte pred dušičkami!!!!!!
Ak nechceš rodiť v Trstenej (nemajú tam roming na pôrodnici)
Vtedy býva strašný natresk a všetko je drahšie.
No a na poskodenom moste v Nižnej budú 100 km kolóny

mata223
12. sep 2017

@44janica44 ahoj mali už aj kytice ku všetkým svätým? Nepozerala si náhodou cenu masla či sa oplatí😏dakujem

smutko4
12. sep 2017

@bambulka1122 inak s bunkami to kamoška riešila tak, že na svoju si dala ušiť dopredu vsadku a tu využívala i pri nosení dcérky v nosiči, vyjde ta to lacnejšie ako nová bunda. Skus pozrieť aj potreby pre nosiace maminy🙂

44janica44
13. sep 2017

@mata223 mali... mama kupila v jablonke v targu sme kupili po 9 eur fakt krasne pevne vence v tvare akokeby slzy... tieto dušičkové veci sa určite oplatia+ ked toho berieš viac od jedného určite si pýtaj zlavu 🙂

mata223
13. sep 2017

@44janica44 ďakujem pekne a prepáčte že som odbocila od temy

mammamoda
5. mar 2018

kvalitné tehotenské oblečenie na https://mammamoda.sk/2-e-shop

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre