Obchod s tehotenským oblečením v Trenčíne a okolí

luccy234
2. okt 2017

Ahojte tehuľky ;)
Neviete mi poradiť obchod s tehotenským oblečením v Trenčíne a okolí? Pretože mám pocit že tu nikde nekúpim a e-shopom moc neverím :/
Ďakujem ;)

momoqui
2. okt 2017

@luccy234 ahoj neviem ci PD je este okoli ale ja som si tam v 1 obchode kupila fajn veci velky vyber a nie handry ako HM...

vevericka124
3. okt 2017

Skus v C&A v oddeleni pre tehotne, ja som mala odtial a super

babulkomale
3. okt 2017

Trencin je v tomto ubohy, ani ja som nenasla. V C&A ako pre babky, siroke, otrasne, akoby kazda mala sto kil ako tehotna. H&M tehotenske najblizsie v Trnave 😕
Neviem konkretne v com neveris e-shopom, ale baby maju dobru skusenost s Bonprix, ak si bezna konfekcna postava, urcite si vyberies, uvadzaju aj rozmery.
A este kedysi som kupila dobre veci v sekaci pri kostole na namesti.
Inde kde mavali tehotenske, uz nemavaju...

babulkomale
3. okt 2017

Aha a este mali v predajni Pre deti v Laugariciu, ale tam som ani nesla, za cenu par kuskov odtial, to mam na kocik 😀

luccy234
autor
3. okt 2017

@momoqui a ako sa ten obchod volá ??

ivec16
3. okt 2017

ja som si v C&A kupila nohavice, a bluzky...

luccy234
autor
3. okt 2017

@babulkomale včera som objednala na skúšku z bonprixu tak uvidím ako mi budú veci sedieť kežde mám veľkosť 38-40 a tam majú na výber buď 36/38 alebo až 40/42.
Kôli veľkostiam nemám rada e-shopy a kôli tomu že čakáš čakáš kým ti niečo príde a príde ti handra :D vždy je lepšie vyskúšať si, či sedí aj veľkosť, aj materiál, pretože fotky vedia skreslovať ...
A to C&A tam majú otrasné veci, jak z minulého storočia :D

momoqui
3. okt 2017

@luccy234 Vcielka. Ak poznas PD je to takmer v centre mesta oproti okresnemu sudu

momoqui
3. okt 2017

@luccy234 alebo ak, tak v BA je obchod ma-ma (oproti zimnemu stadionu) a ja som si tam pred 2 rokmi nakupila velmi dobre veci. Kvaltine a pekne. Ale nohvice tam mali otrAsne, mozno sa uz v tom vylepsili 🙂 pozri ich web stranku, ajked si pamatam, ze v obchode mali toho viac ako na nete. Potom je v BA este HM a CA ale tam sa daju kupit len nohavice a rifle ostatne veci su dost handroidne a starobabkovske 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre