• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehotenské oblečenie. Kde kúpim v Žiline?

22. januára 2011 
ahojte, neviete mi niektorá poradiť, kde sa dá kúpiť pekné tehotenské oblečenie v Ziline?
18. nov 2008 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojkaj
ja som navštívila nemecký butik pri palacinkárni je to novo otvorené a majú tam aj zopár kúskov tehotenského oblečenia. Ja som tam kúpila super tehotenské rifle za 300,- Sk. A viem že tam majú aj tričká. Oni ti poradia. Je tam taká zlatá pani.
18. nov 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
borca vdaka, uz som sa dozvedela aj o butiku , v ktorom maju len tehotenske oblecenie, tiež novootvorený a je za mestským divadlom na Hornom vale. A maju tam aj spoločenské šaty, tricka, spodné prádlo, vsetko pre tehotne. Super výber a milá pani, ktorá dobre poradí. vdaka za info
18. nov 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,
tehotenské oblečenie nájdeš v Makyte asi na 2.pochodí, potom normálka v detských obchodoch ako je Santa Maria, alebo ten detský obchod na Bulvári po pravej strane keď ideš z mesta napr. na Hliny, solinky..
19. nov 2008 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, skúste aj ako sa ide od nemocnice na bulvár, tam je nejaká moletka či čo a majú tam aj tehotenské oblečko a celkom pekné a aj na vlčincoch sa dá kúpiť, tam pri konečnej autobusov v tom veľkom deckom
19. nov 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vdaka ajka, v tej moletke som uz bola a nic sa mi tam nepácilo. :unamused:
19. nov 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem nanka, bola som na Hornom vale, ozaj majú veľmi pekné veci, kúpila som si teplé menčestrové nohavice, som spokojná. :slight_smile: Aj v tom nemeckom butiku som bola, ale to je sekáč, a je tam toho málo.i
19. nov 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Chcem sa spýtať či obchody s tehotenským oblečením, ktoré spomínate, ešte existuju? :slight_smile:
Alebo mohli by ste mi poradiť kde by som si kúpila tehu oblečenie? Diky
22. jan 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok