Tehotenské oblečenie z Lídla - skúsenosti

bebina23
3. dec 2017

Ahojte. Od zajtra ma Lidl tehotenske oblecenie. Mate niekto skusenosti, ako sadnu velkosti? Ci treba brat väcsiu velkost?
Dalsia vec, maju byt aj podprsenky na kojenie. Mate ich uz niektora? Su aspon trosku s vypnou kosika, ci je to len cisto latka? Dakujem.

jany149
3. dec 2017

Ja mám len jednu podprsenku na kojenie z Lidlu, nie nemajú výplň v košíku, je to len latka, ale je dobra, mam ju už 2,5roka využila som ju pri prvom baby a teraz už ju mám zbalení do pôrodnice pre druhé...iné oblecko z Lidlu nemám, neviem posúdiť....

jany149
3. dec 2017

@bebina23 a veľkosť sadla klasická akú nosím...

klaudiaden
4. dec 2017

Ja som odtiaľ kúpila pár vecí ešte keď som bola tehotná a veľkosť mi práveže sadla niekedy aj menšia 🙂 Ale to od oka zbadáš, musíš vedieť, do čoho sa zmestíš a do čoho nie 🙂

nufiatko
4. dec 2017

Ja nosim bezne XL a tehotenske leginy z Lidla mam M .. Inak Lidlove veci nosim L kove 🙂 kvalitou si dobre a velmi rada tam chodim nakupovat , nie len co sa tehotenskych veci tyka ale aj bezneho oblecenia .

ianka94
4. dec 2017

A co poviete na tehotenske puncochy? Podla mna su dost tenke.Mate ich niektora? Nieje vnich chladno?

1mina
4. dec 2017

Ja som tiež pokukovala po tích pančuškách začínam ešte len tretí mesiac ale už ma tlačia moje čo mám a ak bude všetko v poriadku tak či tak zima bude aspon do marca na ne 🙂 akurát tie podprsenky sa mi tiež páčia ale bojím sa kupovat moc veci popredu ... neviete či sa tam objavujú častejšie a budem mať možnosť si ich kúpit ešte do jula ?

ruzicka111
4. dec 2017

Ahojte, tak dnes som si aj ja kúpila tie tehotenské pančušky.. a sú celkom fajne ale na stehnách mi presvitajú a to nemám hrubé stehná. Inak by boli fajn. Na moju výšku mi sadli S-kové tak neviem ci vymeniť za väčšie zas kôli dĺžke. Toĺko moja skúsenosť

bebina23
autor
4. dec 2017

Pridavam uz real skusenost. Normalne nosim mko, teraz som v 7 mesiaci. Pancuchy mam M aj L, cakala som trosku hrubsie. Tiez mi presvitaju, a trosku tahaju tie svy, ale mozno je to len zvyk, lebo nenosim pancuchy.
Podprsenky su nevystuzene, bez kostic, velkost sadla ako nosim normalne,su pohodlne velmi.
A tielka na dojcenie, mam velkost M. Teraz mi je super. Bez brucha mi bude asi velke, ale tesne po porode to bude ok. Potom uz asi len na doma. Takze to by som vzala asi Sko keby viem.
Detska osuska aj bodycko vyzeraju dobra kvalita, tie cakaju na majitelku buducu😁

mammamoda
5. mar 2018

na tehotenské oblečenie odporúčam stránku https://mammamoda.sk/2-e-shop

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre