Tehotenské oblečenie z Lidla

zuzanka101010
15. jún 2022

Ahojte, chcem sa spýtať máte niektorá skúsenosti s tehu vecami z lidlu? Chcela by som si na zimu objednať zimnú bundu, keďže neplánujem dať za ňu veľa peňazí, tak som uvažovala nad Lidlom, akurát netuším akú veľkosť mám zobrať. V decembri mám termín pôrodu, teraz nosím 44, bude mi stačiť tá bunda 44/46, či radšej vziať 48/50?
Ďalšia vec, neviete kde zoženiem tehu kraťasy, také ktoré nie sú pod zadok, ale po kolená, poprípade takéto legíny? Ďakujem 🙂

lienka9
15. jún 2022

@zuzanka101010 nemam akusenost s tehu vecami,ale ja standardne od nich beriem o cislo vacsie ako normalne.tj normalne mam 36/38,ale lidl kupujem 40/42,aby mi to bolo pohodlne.tak asi by som odporucala ist do vacsej..tym nic isto nepokazis,najma nie v tehotenstve,nech ti je radsej trocha vacsia a pohodlna

lienka9
15. jún 2022

@zuzanka101010 lelosi ma tehu leginy..nemam s nimi skusenost,len s normalnym pyzamom od nich a je velmi prijemne,ale maju dobre recenzie,aj ked su trocha drahsie..pripadne ja som vela veci mala z HM,alebo bonprix a som bola vzdy spokojna

ecko80
15. jún 2022

@zuzanka101010 Mala som z Lidla tehotenské rifle, tricko a prechodnu tehotensku/nosicsku bundu. Vsetko som kupovala velkost aku bezne nosím a vsetko sedelo. Mozno to suvisi aj s tym, koľko žena priberie pocas tehu (nepribrala som vela).

nina004
15. jún 2022

@zuzanka101010 mala som z Lidlu tričká,rifle a legíny. Tričká mi boli dobré celé tehotenstvo, rifle na začiatku voľnejšie ku koncu super a legíny som na konci kupovala o číslo väčšie lebo ma tlačila gumička na bruchu. Na začiatku som brala veľkosť ako pred tehotenstvom,pribrala som 7kg za celý čas.

salonka77
15. jún 2022

Ja mám z Lidlu jedny tehotenské šaty a sú fajn, ani skracovať som nemusela. Ale zas tričká a tehotenské legíny alebo capri som vyberala najlepšie v Bonprixe. Majú bohatý výber tohto druhu oblečenia.

zorkahorka
15. jún 2022

Nohavice som nasla v sekaci.alebo skus sinsay

lienka.7
15. jún 2022

@zuzanka101010 ahojky, ja som kúpila iba o číslo väčšiu bundu- kvoli brusku. Pribrala som 9 kg. Ak chceš, mozem ti pozrieť legíny, kupovala som si myslím z bonprixu, ani som ich nenosila, uplne nove su. Za symbolickú cenu 🙃

zuzanka101010
autor
17. jún 2022

Ďakujem všetkým za komenty, nakoniec som objednala niečo z bonprixu a niečo z lidlu a uvidíme....
@lienka.7 môžeš sa mi na tie legíny pozrieť ak by si mala moje číslo, tak by som ich vzala 🙂 Ďakujem

lienka.7
17. jún 2022

@zuzanka101010 pozriem poobede a poslem ti foto do ss 😊

ailiba
17. jún 2022

@zuzanka101010 ja mam dobre skusenosti s tehu oblecenim z bonprix. Ked este vychytas zlavu a dopravu zadarmo, tak super. Ale dobre je aj kupit nieco tu na koniku. Minimalne bundu, ktora je nova fakt dost draha.
Z lidlu mi tehu nohavice nesedeli... Na druhu stranu vies vsetko vratit.

jamajka1984
30. jún 2022

@zuzanka101010 Ahoj ano mam,su to velmi kvalitne veci,velkost stale mi sadla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre