Veľkosť podprsenky do pôrodnice

1mimka18
2. júl 2022

Baby poradte tie co uz mate deticky. Podprsenka do porodnice som v 7mesiaci - nosim teraz 80C ale uz mi je taka LTT aku velkost by ste kupili do porodnice,?

mana11
2. júl 2022

@1mimka18 ahoj, ja som mala pred tehotenstvom 75C a po porode som nosila 85E. A do porodnice podla mojich skusenosti odporucam bavlnenu nevystuzenu bez kostic.. nech ta nic netlaci, lebo prsia budu sami o sebe dost citlive🙂

deedol
2. júl 2022

asi je to dost individualne. inak ja som v porodnici nemala ziadnu podprsenku, chodila som len v nocnej koseli. ale po porode doma som mala par, velkostne som isla z 80B na 85C.

1mimka18
autor
2. júl 2022

@deedol tiez som nosila 80B a teraz v 7mesiaci mam 80C myslis ze bude stacit 85C ci 90C?

deedol
2. júl 2022

@1mimka18 kolko si zatial pribrala? ja tusim v 7m nejakych 7-8 kg, ale vo finale to bolo tusim 11 kg (rodila som 3t pred terminom).

luccija
2. júl 2022

@1mimka18 kup si bavlnenu matersku a tam tie kosicky sa natiahnu.Ja som mala vzdy 75 B, v tehotenstve C, a 4 den po porode mi vsetky co som zobrala boli male a kupovala si dole v obchode nove.

1mimka18
autor
2. júl 2022

@deedol zatial 29tt mam som sla zo 49 na 60 =11kg

1mimka18
autor
2. júl 2022

@luccija aku velkost si mala tesne pred porom a po porode ?

deedol
2. júl 2022

@1mimka18 ja som isla z vyssej vahy, ty si odo mna ovela chudsia 🙂 myslim, ze 85C ti bude stacit ;)

1mimka18
autor
2. júl 2022

@deedol dakujem 😊

nwnw
2. júl 2022

@1mimka18 do porodnice si kup normalnu sportovu aj z tesco a Jozanek nocnu koselu.

1mimka18
autor
2. júl 2022

@nwnw mne su sportove neprijemne nenosila som ich ani ked som nebola tehotná.

1mimka18
autor
2. júl 2022

@deedol este taka otazka, ked mi je maly obvod aj kosicek 80C - neberie sa to tak ze obvod pod prsiami bude vacsi 85 ale kosicek uz D ? Ci tozle chapem?

deedol
2. júl 2022

nemusi byt nutne vacsi kosicek, meni sa to vselijako. teraz (4r po) mam napr. 80C (obvod sa mi zmensil, ale C-cka mi zial uz zostali) :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre