Výber správnej kojeneckej podprsenky

sisa1320
29. júl 2013

Ahojte. Chcela by som sa Vás opýtať, ako si najlepšie vyberiem veľkosť kojeneckej podprsenky? Ďakujeem 🙂

melesmeles
29. júl 2013

ziadnu si nekupuj. je to uplna hlupost, ja mam jednu a aj tu nevyuzivam. kup si take "sportove podprsenky" . to je najlepsie, vobec to netlaci, takze to mozes nosit stale a kojit sa v tom da uplne excelentne 🙂 🙂 🙂 urcite to je praktickejsie ako kojenecka podprda 😀

barborka2708
29. júl 2013

musim dat za pravdu melesmeles,ja som nemala tiez ani jednu,nosila som sportove podprsenky . Ich nosenie bolo velmi pohodlne a prakticke 🙂

sisa1320
autor
29. júl 2013

@melesmeles dakujem 🙂

iv01
29. júl 2013

Veru, kojenecka podprsenka=zbytocne vyhodene peniaze

malapepka
29. júl 2013

ja som mala kojeneckú podprsenku a nosila som ju celé obdobie dojčenia. Ja som bola spokojná. Tiež som presne nevedela, akú veľkosť, ale dobre je ísť pri konci tehotenstva, keď sú prsia väčšie a aj tak treba rátať s tým, že sa prsia naplnia a plus na kojen. tampón.

katadan
11. sep 2013

Ono to asi zalezi od velkosti prs. Ja si pri svojej velkosti (DD-E) neviem predstavit, aka sportova podprsenka by sa mi zdala dostatocne pohodlna a zaroven prakticka pri kojeni. Tiez uvazujem, aku velkost si kupit, niekde som citala, ze treba priratat 2 velkosti kosickov k aktualnej velkosti. Skusim kupit jednu a potom uvidim ;)

carodejnica
11. sep 2013

@katadan presne ja mám Géčka a bez kvalitnej pevnej podprsenky prsia po kolená.. 😠 😀
Ja mám túto a som veľmi spokojná, pekne drží prsia... http://www.anita.sk/sk/sortiment.php?skupina_ID...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre