Z akej stránky si kupujete tehotenské oblečenie?

alex5896
15. jan 2021

ahojte 🙂 prosím vas z akej stranky ste objednavali tehu oblecenie ? zatial co som natrafila boli drahe stranky .... pripadne to boli stranky z tovarom z aliexpresu :D

bambuslienka
15. jan 2021

@alex5896 HM, Bonprix, Astratex, Topankovo 🙂

petamich
15. jan 2021

@alex5896 Bonprix, Lidl a HM

katulastraka
15. jan 2021

@alex5896 Ja som si objednala z Lidla a som velmi spokojna...plus zimna bunda z Bonprixu a tiez je fajna 🙂

gabriela_obzerova
15. jan 2021

@alex5896 ja mam len H&M co sa tyka nohavic, lebo mi uplne najlepsie sedeli. Kupila som si troje nove a dalsie tu na mk (3 tehotenstva, tak som mala 9 nohavic 😁) Akurat vcera som ich ponahadzovala na MK a je mi ich luuuuto predat, asi najpohodlnejsie nohavice ake som kedy mala 😂😂

juliet86
15. jan 2021

lidl bonprix h a m zoot.sk

gabriela_obzerova
15. jan 2021

@alex5896 a zimnu bundu mam I love mum 3v1, uplne suprova je, odporucam. Objednavala som z CR

evaachesa
15. jan 2021

Veľa vecí som kupila tu na MK. Napr H&M nohavice pôvodne 40€ len za 5€ v top stave 🙂 mám 3ks za 15e a odložila som ich ak budem zase tehotná. Niečo som mala z Aliexpresu, niečo z Lidlu a ešte zopár vecí z MK 🙂

karollka21
15. jan 2021

bazar (MK) na doma, na "speci" prilezitosti (lekar atd) Lidl, Bonprix a Tchibo

evaachesa
15. jan 2021

Z Ali veľmi odporúčam tieto legíny so zníženým pásom do kríža...mne tie tehotenské napr z Lidlu hrozne vadili. Aj na tehu rifliach som si ten pás podhýňala 😀Tieto som nosila celé tehu a objednávala som väčšie číslo lebo prvé mi boli malé .. niekde by som ich mala mať ešte 😀 ten predĺžený top bol tiež skvelý ..išla som v ňom aj do pôrodnice ...dokupovala som aj v čiernej farbe 🙂

jaskolka
15. jan 2021

Ja som objednávala z Bonprixu, aj spodné prádlo aj saty, legíny, tuniky. Úplná spokojnosť, a všetko je také, že aj po pôrode sa dá nosiť bez problémov (šaty majú opasok, legíny gombíky v páse, čiže teraz ich normálne zapnem, v tehotenstve boli "rozopnute" na bruchu, tuniky sú s viazackou, nie je to klasika tehu oblečenie, že na prvý pohľad jasne, a mimo tehotenstvo už nepoužiteľné.

anabell1985
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alex5896
autor
15. jan 2021

@evaachesa a ake velkosti si si objednavala ? lebo ja si kupujem M/L veci ale z ali som si raz nohavice objednavala XL a boli ltt :D

evaachesa
15. jan 2021

@alex5896 vieš čo pár krát som sa sekla lebo si vravím že určite Sko mi bude aj keď podľa ich tabuľky som mala brat M...tak potom som ešte raz objednávala M 😅 riadim sa tabuľkami a premeriam sa...väčšinou je to Mko teda aj keď nosím S. Dojčiace podprsenky mám tiež odtiaľ a veľkosť sadla perfektne 🙂 napr na začiatok som nosila normálne moje rifle len som si kúpila také predlzenie na gumičke keď som už gombík na rifliach nezapla. Z Ali za cca 40 centov...ale to si vieš aj sama vyrobiť len ja som bola lenivá 😀 minule som jednej babe posielala linky na vychytávky z Ali...ak chceš tak ti to preposlem do správy ;)

alex5896
autor
15. jan 2021

@evaachesa budem velmi rada ak by si mi poslala dakujeem 🙂

kubkovamama
15. jan 2021

@alex5896 v tretom tehotenstve jedine bazar.Nemala som nic odložené a prislo mi nezmyselne dat napr.80€ za bundu,ktoru budem nosit 2 mesiace aj to iba do poradne raz za tyzden. Leginy a tričká obycajné len vacsie cislo,manzelove.Radsej som investovala do spodneho pradla,kojace podprsenky,nocne kosele,domace oblecko.Astratex,Samanta,Reserved, Lindex,zozenies urcite v beznych netehotenskycv eshopoch,teraz su strihy a oblecko tak variabilné, ze tehu ani nepotrebujes,kupis podla strihu

evaachesa
15. jan 2021

@alex5896 ahoj, práve som ti to preposlala 😉

janetkom
16. jan 2021

Ma Zalando Lounge 🙂 pravidelne sú tam akcie na tehotenske veci. Tak sa mi podarilo uloviť tričká po 4 eurá a značkove rifle za 12 a kadečo iné..

pavlicka123
24. apr 2021
Používateľ pavlicka123 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pavlicka123.

@evaachesa zdravím, mohli by ste aj mne poslať nejaké linky? 🙂 ďakujem🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre