Zimná bunda pre tehuľky

daja025
26. sep 2015

Ahojte 🙂 v marci sa stanem mamičkou (takže už teraz žiadnu z mojích zimných búnd nezapnem). 😕 🙂 Pomaly sa blíži zima a ja mám "hlavu smútku" akú zimnú bundu si kúpim alebo lepšie povedané odkiaľ ju zoženiem... Chcela by som vedieť, čo ste nosili v zime vy, kedže na nete som našla asi 2-3 typy zimnych búnd a to sa mi zdá byť málo... Ďakujem za vaše odpovede 🙂

maslenka47
26. sep 2015

Kup si vacsie cislo bezneho "netehotenskeho" kabatu, do ktoreho sa aj s bruchom zmestis.

A ked fakt nevies, co s peniazmi, tak hladaj na tom internete lepsie. Je tam toho dost. Len tak namatkou som nasla zopar stranok so slusnym vyberom. Pocitaj ale cena okolo 100 eur.

https://www.google.sk/#q=tehotenske kabaty na zimu

monikac
26. sep 2015

H&M robia tehotenske oblecenie a maju aj zimne bundy...tu je napriklad tato celkom fajna .... http://www.hm.com/gb/product/29385?article=2938...

bubelko
26. sep 2015

@daja025 nosila som muzovu, obe tehotenstva 😉

maminka1986
26. sep 2015

ahoj ved krásne maju v BONPRIXE.SK kukni tam , ja budem odtial asi obejdnavat ale neviem kedy bruško ešte nevidno a som pri sebe uvidime 🙂

zutomad
26. sep 2015

Ja ma tiez obe deti marcove,dokym sa dalo,mala som muzove a potom som si kupila o 2 cisla vacsiu, tie tehotenske su nenormalne drahe

monika2712
26. sep 2015

ta HMkova je skor jesenna, to nie je zimna bunda.

patkanik42
26. sep 2015

ja som mala tuto a bola som velmi spokojna 🙂 http://www.amazon.de/Noppies-Damen-Umstands-Jac...

monikac
26. sep 2015

@monika2712 ale to som len na rychlo, ale viem ze v H&M maju vela veci pre tehu a aj pekne, tak mozno najde aj inu..😉

daja025
autor
26. sep 2015

Ďakujem vám všetkým za odpovede... 🙂 tehu bundičky sa aj mne zdajú byť dosť drahe kedže ich využijem len jednu zimu a netuším aké veľké/malé bruško budem mať.... Preto som chcela vedieť vaše názory za ktoré vám ešte raz dakujem 😉

zuz02
26. sep 2015

Tak skus zohnat v nejakom mamickovskom bazariku. Ja mam dve deti zimne a pri prvom som si tehotensku bundu nekupovala. Kupila som si na trhu vacsie cislo, co som ale neodhadla a kedze som rodila az na konci februara, tak som to olutovala. Bunda sa nedala zapnut a vonku bola stale zima. Pri druhom synovi som si uz kupila tehotensku vetrovku a nelutovala som. Bola perfektna. Teraz som ju posunula sestre, ktora ju teraz vyuzije. Takze ak nechces kupovat novu drahu, tak skus aj takto zohnat. Urcite sa najde mamicka, ktora ju rada preda.

viera77
26. sep 2015

@daja025 urcite pozri tu v bazari MK a najlepsie origos tehotensku, klasicke bundy kupene o cislo vacsie su vacsie vsade, v takych som sa stracala a urcite taku velku po porode ani nevyuzijem, to by som musela kolko pribrat a uz neschudnut? .....takto cez bazar som si chcela pred rokom kupit aj ja, ale vtedy boli v ponuke len cierne a tu farbu jednoducho neznasam, tak som si objednala tehu bundy, jesennu hnedu a aj zimnu oranzovu, z Bonprixu, jedna vysla 45 eur a samozrejme, ako som ich nedavno ponukla na predaj tu v bazari, hned aj boli predane 🙂 a moja opakovana skusenost - z Bonprixu treba objednavat o cislo mensie oblecko ako nosis, dokonca aj ked si tehu, vsetko oblecko maju fakt vascie, pokial si velkost 38 a objednas aj 38, je to v skutocnosti rozmerovo az c.40.

misscelaneous
26. sep 2015

Ja som mala odtial o, no vtedy som chytila akciu a stala ma 50 :( neviem aku cenu si predstavujes no hodim link aj tak. http://www.asos.com/Women/Maternity/Cat/pgecate...

dari226
26. sep 2015

manzelove alebo teply sveter a bunda len trocha zapnuta ako sa dalo.nebolo z coho kupovat take su drahe 😒

flavia1
26. sep 2015

Ja mam termin na zaciatku decembra a brusko dost velke, kupila som v c&a za 55 eur netehotensku, no pre tehotnu super. Potom som nasla v KIK tiez super za 35,som lutovala,ze som si kupila tuto drahsiu. Takze odporucam tieto obchody.

horana
26. sep 2015

O 2 cisla vacsiu normal bundu a vybavene, dalsiu zimu som ju este vyuzila ked som dieta nosila v klokanke na sebe, tak do pol klokanky (dieta este nechodilo a nemalo topanky ale vyhlad uz chcelo) som ju zapla, ohrievali sme sa navzajom ,mam na to krasne spomienky 😵 , aj sme sa takto spolu sankovali 😉

paskolinka
26. sep 2015

tak ja som si prave dnes kupila ani nie tak uplne zimnu, skor prechodnu bundu, ale veruze nie o 2 cisla vacsiu. moja normalna velkost bez brucha je 38 a bundicka veru 48 😀 termin mam v novembri. vsetci mi hovoria, ze som ani velmi nepribrala, ale brucho by som do velkosti 42 urcite nevopchala...

ervenka
26. sep 2015

@daja025 kup si bundu so stredovym pasom, ktory sa da odzipsovat (da sa pouzit ako obycajna,netehu bunda). ja som mala takuto,ale v modrom. Nebola draha, a bola tepla. a pekne mi zakryla aj brusko, nevyhrnala sa. http://www.bonprix.nl/product/zwangerschapsjas-... do mm bund ani nahodou som sa nezmestila.

tajka1986
26. sep 2015

@daja025 ja som kupila "obycajnu" NorthFinder predlzenu bundu,v pohode sa mi zmestilo aj velke brusko,na pase bola gumka takze sa pekne prisposobila. Nosim ju este stale v zime,nemam pocit ze by mi bola siroka alebo velka 🙂 Tu je link http://www.podhviezdami.sk/bundy/northfinder-bu...

moni244
26. sep 2015

Urcite bonprix, hladam bundu pre seba a je tam kopec bund pre tehotnych do 50 eur, len jedno chcem povedat, nekupuj si moc teplu, ja som mala januarovu a bundu som nosila jesennu, rozopnutu, lebo my bolo furt strasne teplo

mia265
27. sep 2015

@daja025 najlepsie ukaze bunda dlhsia nad kolena,s opaskom. aj ked bude o cislo vacsia, opasok tı pekne ukaze brusko a nebudes vyzerat ako slon 😀

brckava36
23. nov 2015

aku bundu si si nakoniec kupila? Ja som v tom uplne stratena,nemam co nosit, v bundach o cislo vacsich vyzeram hrozne,lebo som nizka a tie tehu su strasne drahe..
@daja025

kakajkova
23. nov 2015

Ja mam termin v aprili a objednala som si z aliexpresu. Kazdu chvilu ma dojst. Stala cca 35 e. Odmietla som dat za bundu 100a viac e, kedze ju budem nosit max dve zimy (druhu s manducou)

brckava36
23. nov 2015

@kakajkova Ved ja som tiez chcela z ali,ale akosi som uz nemala cas objednat a uz nemam co nosit, lebo brucho zrazu velmi narastlo. Tak keby som cakala teraz na ali,tak moze dojst aj po vianociach ☹ a minuly rok som objednavala bundy a ani jedna nedosla

kakajkova
23. nov 2015

@brckava36 tak potom skus len tie bazare alebo kupit fakt vacsie cislo. Este mi napada, dat si usit vsadku do svojej bundy. To ta vyjde najlacnejsie 🙂na strasne hneva, ako chcu vsetci vymlatit z tehotnych co strasne peniaze za nic

ada12345
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mily7
23. nov 2015

Manzelovu bundu na von s malým a elegantnu bundu od maminy, ktorá už má väčšiu konfekcnu veľkosť. S tým že nie veľmi teplú kupovať, ja som stihla a je mi zima stále a v tehu by som aj nahá chodila v zime strašne návaly tepla som mala. Mám aprílové a decembrove deti. Plus tá nasadka na svoju bundu je naj,hlavne ak chcete nosiť ba o neskôr .

maminecka2
7. dec 2015

Ahojte maminy, aj ja mam tento problem. Musim si kupit zimnu bundu, kedze budem tehotna celu zimu a uz teraz som obrovska. Manzelovu nezapnem 😝 . Mam ale tu smolu ze nemam beznu konfekcnu velkost, musim si vsetko vyskusat, preto nehrozi objednat cez e-shop ani cez bazar. Neviete poradit kde v Bratislave by som mohla pokukat (ale teda viac ako 60€ by som nerada obetovala). Bola som v Brendone, ale 120€ fakt neviem kto je ochotny dat za bundu na max. 4 mesiace 😖 No a v C&A mali len jednu otrasnú. Pobehala som aj bezne obchody ze skusim vacsiu velkost alebo kabatik do A-cka ale nesedelo mi nic, ak som chcela vopchat vacsie brucho tak uz v ramenach som to mala sirocizne. Dakujem za rady.

maminecka2
7. dec 2015

Joj, este mi napadlo, neskusali ste si niektora dat u krajcirky usit taky ten rozsirovaci pas do bundy? Vedeli by to usit? Nemate niekto skusenosti? Ja sama by som to neusila, aj ked viem ze na nete su navody, ale pri dvoch indianoch a mojich lavych rukach nehrozi. 😀

tomasko27
7. dec 2015

@maminecka2 Ahoj toto prave riesim aj ja.Co mam bundu jednu teraz uz ju zapnem ltt a stastie ze nepriberam ani mi brusko nerastie a som len doma musim teraz lezat a este nie je sneh a riadna zima.No nechcem dat obrovske peniaze za bundu ktoru vyuzijem len teraz.Ked skusam bundu ktoru mam este volnu cez brusko tak hore sa v tej bunde stracam lebo prsia nemam ziadne skoro.Tak ja neviem co budem nosit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre