Maliníkový čaj

16. apr 2023

V ktorom tyzdni ste používali malinikovy caj ? A či máte pocit ze vám to pomohlo ?

lilienkah
16. apr 2023

Ja som začala od 36. a nepomohlo to nejak extra

gladys_07
16. apr 2023

Ja som pila a doktorka ma pri porode za to „sfukla“. Resp povedala „este ze ste nepili malinikovy caj, strasne ste krvacali aj bez toho“. A ja jej vravim ze ale ja som ten caj pila. A ona ze tak aspon vieme preco. A ze nechape preco sa tym zeny tak hromadne nalievaju

54tinka54
16. apr 2023

Pila som ho od 36tt 2 krát denne a teda nemám pocit ze by pomohol.. rodila som 5 dni po TP, dlho som sa otvárala, pôrod trval celkovo 16 hodín a bol potrebný aj nastrih.
Niekde som ale potom čítala, že ten čaj sa odporúča piť z malinika a alchemilky 1:1

mariia91
16. apr 2023

Ja som ho pila od 36 týždňa, niekedy raz denne, inokedy 2x denne, a niekedy som nepila aj pár dní...potom keď som už bola v pôrodnici a pôrod sa nie a nie rozbehnúť tak som ho začala piť pravidelne 2x denne a do 2 dní som porodila..neviem či nato mal vplyv tento čaj alebo nie, ale tiež som dosť krvácala a doktor ktorý ma rodil sám nechápal prečo... takže môže byť že to bolo tým čajom ako čítam.. čo som vôbec netušila

katusik171
18. apr 2023

@mariia91ja som napr.pri prvom čaj nepila ani alchemilku či malinnik a dosť som krvacala, tak neviem...

autor
19. apr 2023

@katusik171 tie čaje podporujú krvácanie alebo zastavujú?

katusik171
19. apr 2023

Vyzerá, že podporujú, do teraz som o tom nič nepočula ale aj moja gynekologicka mi hovorila, že opatrne. Tak neviem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre