• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

1.sono vyšetrenie. Podeľte sa o pocity a výsledky

29. decembra 2013 
ahoj lauri,
gratulujem k prvemu sonu !! :dizzy_face: tyzdnami sa netrap, ked doki povedal, ze to vyzera dobre, treba mu verit :wink:
11. dec 2007 o 08:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neboj. vsetko bude vporiadku. hlavne, ze tam je ta dutinka. :wink: a to vobec nevadi, ze ste menej. nie. :grinning: a ten cas do dalsieho vysetrenia rychlo ubehne, ved ochvilu su tu vianoce a volno. :grinning:
11. dec 2007 o 08:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj peja.. no skusim mu verit ;) aj ked sa mi to zda trochu pomale :slight_smile:
11. dec 2007 o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lauri, pri tolkych rokoch, co si cakala, toto uz nejak vydrzis, neboj :dizzy_face: Este Ta Laurinka prekvapi :wink: ako rychlo bude rast... :sweat_smile:
11. dec 2007 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj a inak na tu otazku pre polevu - aj ja som bola tak nejako prvykrat na sono a videl len gestacny vacok a malu bodku. takze je to uplne normalne. mna objednal uz o tyzden na to (v 6tt). a to uz bolo vidiet babatko a krasne mu bilo srdiecko. :grinning:
11. dec 2007 o 08:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
slinik takze mozem byt v piatom ???
11. dec 2007 o 08:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, som veľmi rada, že som našla túto tému, lebo som v nedeľu zbadala // a zajtra idem prvýkrát k doktorovi a bola som veľmi zvedavá, či už bude niečo vidno aj na sone... Ale podľa vašich slov asi až niekedy v 6 týždni... Ďakujem teda za rady a prajem vám všetkým, nech to o 9 mesiacov celé dobre skončí :slight_smile:
12. dec 2007 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ešte by som sa rada opýtala, že kedy vie doktor zistiť, či je vajíčko v maternici alebo mimo... Viete mi niekto poradiť? Mňa dosť pobolieva bruško a bola by som veľmi nešťastná, keby to nevyšlo... Ďakujem
12. dec 2007 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tessie mimomaternicove by mali vidiet hned na prvom sone, akurat z babetka budes mozno vidiet len bielu bodku zatial. Drzim palce. :slight_smile:
12. dec 2007 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dakujem za príspevky
12. dec 2007 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Poleva, nevedela som, že čakáš babko. čítala som dávnejšie tvoje príspevky. Aj mne sa to podarilo s IUI na 2.krát.
12. dec 2007 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no nám sa zadarilo prirodzenou cestou a hned na prvý krát
bibianna tak ti blahoželám :dizzy_face:
13. dec 2007 o 07:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tessie je to vidno hned resp v 6tt by uz vacik mal byt posunuty v maternici. To lekar zisti lahko podla vysky HCG vie urcit tyzden a keby babo nevidel na sone tak si ta nechaju na pozorovanie. My sme tiez boli podozrenei na mimomat a vsetko dobre dopadlo tak dufam ze aj teba tak dopadne.
13. dec 2007 o 07:26  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no mne odber nerobili, vraj netreba
13. dec 2007 o 07:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tesiie - to sa ti asi roztahuje maternica a pripravuje. mna este teraz pobolieva obcas brusko. to je uplne normalne.

poleva - myslim, ze odbery robia okolo 8tt.
13. dec 2007 o 07:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no povedal že teraz netreba len ma prezrel
sem tam mna tiež pobolí bruško ale to bude asi tá maternica
13. dec 2007 o 07:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mna akurat teraz dva dni trochu pichalo v podbrusku. dufam, ze to je normalne. :unamused:
13. dec 2007 o 07:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
to určite mna nepichalo
len akokeby mrcha mala prísť
13. dec 2007 o 08:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to ma tiez tak boli. akoby mala prist menstruacia.
13. dec 2007 o 08:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ty už máš sono za sebou nie ?
13. dec 2007 o 08:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej, uz som bola 3x. :grinning:
13. dec 2007 o 08:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a buduci tyzden idem vo stvrtok.
13. dec 2007 o 08:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no ale už druhé nie ?
13. dec 2007 o 08:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ďakujem vám veľmi pekne za rady. Potešili ste ma. Idem dnes prvýkrát k novému lekárovi a hneď s takouto pozitívnou správou :slight_smile: . Preventívne som si robila test ešte aj dnes ráno, či sa náhodou niečo nezmenilo, ale stále sú tam jasné //. Tak sa veľmi tešíma dúfam, že bude všetko o.k. Zajtra sa ozvem, že čo nové mi povedal lekár :slight_smile:
13. dec 2007 o 08:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sono mi robil zakazdym. prvykrat zistoval ci som tehu. ale videli sme len gestacny vacok a malu bodecku. potom ma objednal o tyzden a ci uz bije srdiecko. a to nam krasne bilo. a minuly tyzden som bola opat na kontrole a mali sme 20mm a objednal ma o 2tt znova na kontrolu.
13. dec 2007 o 08:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
a 1 .sono ti kedy robili sloniicek ?
13. dec 2007 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som v 3. týždni videla len takú bodku, 3.mm.
14. dec 2007 o 17:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tessie gratulujem a zelam pekne tehulkovanie :slight_smile:
14. dec 2007 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ivetka2581 • Dnes o 18:16
poslednu menstruaciu som mala minuly mesiac.toho mesiaca tyzden pred zacatim som mala len hnedy slaby vytok a M neprislo,skusala som si robit test a vysiel mi ze som vtom.kedy je najlepsi cas ist na ultrazvuk .PM mi meska 2tyzden

hedunecka • 1d • Dnes o 18:18
ja som isla hned na 30den cize mi meskali 2dni :wink:

eva4444 • 1d • Dnes o 18:20
tak aby si bola v 7tt - uz by malo byt vidno srdiecko :slight_smile: ak by si sla skor nemusi nic vidiet a tak ta podla mna aj tak objedna na ten 7-8tt :wink: zelam stastne tehu

loss • 19tt • Dnes o 18:22
ivetka ja som isla tiez kd mi meskali 5dni a tehu mi len potvrdil objednal ma v 7tt a uz bilo srdiecko a mali sme 1cm to bolo asi 3tyzdne od vynechania

sofik • 1d • Dnes o 18:23
Asi az v 8tt aby uz bolo vidiet aj srdiecko.

hedunecka • 1d • Dnes o 18:29
ivi a na kolkaty den si dostavala MS?na 28?ked ano tak to uz si v 6-7tt a uz by malo by podla mna vidiet aj srdiecko

ivetka2581 • Dnes o 18:37
zatial mi zle nieje len som strasne unavena a zniciho nic mi pretsala chutit kvva

alionuska • 1d • Dnes o 19:43
Ja,ked som bola druhy krat tehotna,som bola u gyn.tak skoro,ze este ani srdiecko nebilo.Tak o dva tyzdne som isla opat a to uz som ho videla bit. :pensive: Myslim si,ze mozes ist uz aj ty.Aspon budes mat istotu,ked ti to potvrdi aj lekar,ze si tehotna. :wink: Vela stastia.
14. dec 2007 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, píšem, ako som sľúbila. Bola som u lekára vo štvrtok (to mi meškala MS 1 deň), ale objednaná som bola k nemu už dávno. Nevedela som, že pôjdem k nemu po prvýkrát s takou dobrou správou. Urobil mi sono a bolo tam vidno len malinkú bodku, ale nechcel nič unáhliť, povedal, že to je skoro, aby bolo niečo vidno. Potvrdili mi tehotenstvo 3 testy, tak uvidíme. Som objednaná v piatok, vraj by už mohlo byť niečo lepšie vidno... Veeeeľmi sa teším :slight_smile: Bolieva ma stále bruško, najhoršie to býva večer, niekedy ma dokonca chytia až také kŕče ako pred ms... Dúfam, že všetko dobre dopadne v piatok. To by boli krásne Vianoce :slight_smile: Už máme kúpené aj malé topánočky pre rodičov, že by sme im to oznámili, ak nám to doktor v piatok potvrdí :slight_smile:
17. dec 2007 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok