Kde robia predpôrodnú prípravu v Košiciach?

jaja07
24. mar 2009

Ahojte Kosicanky, viete mi poradit nejaky dobry kurz pre tehotne, kde by som sa dozvedela uzitocne info, napr. aj o porodniciach? Viem Ze nejaka Ivetka cvici resp. tancuje na Masiarskej, no mne lekarka zakazala cvicit. Takisto na Zvonarskej sa zajtra zacne skrateny kurz, dve stretnutia su o kojeni, jedno o manipulacii s novorodencom, ale ja by som sa najskor chcela dozvediet co najviac o tehotenstve a porode, stale mam pocit ze na info o kojeni je priskoro, ze dovtedy aj tak zabudnem🙂 Dakujem krasne za typy.

jaja07
autor
24. mar 2009

ziadna tehu Kosicanka co by mala skusenost, pripadne typ??? 😒

ennyp
25. mar 2009

Ahoj Jaja. ja som chodila do MC Stonozka na Trebisovskej. Kurz viedla porodna asistentka zo Sace.

norik1
25. mar 2009

Ahoj, neviem kde to mas blizsie alebo ako velmi mobilna si, ale boli sme dnes s drobcom plavat v Saci a mam letak, ze robia predporodnu pripravu:
Psychoprofylakticka a somaticka priprava na porod
Utorok 14:00-15:00cvicenie v telocvicni
15:00-16:00 prednaska
Stvrtok 14:00 - 15:00 bazen

zavolaj si tam 055/7234212 a sytaj sa viac, je v tom prehliadka porodnickeho oddelenia, prednasky na porod, tehu, priprava na porod, porod v epi, poporodne obdobie, starostlivost o dieta po porode...

Ja som chodila k Ivete na Mäsiarsku (vtedy este do Metropolu) a bolo v tom cvicenie a prednaska, 50 Sk stretnutie. Potom som si u nej robila kurz masaze babetiek a chodime k nej do Sace plavat s babetkom...

cka
25. mar 2009

jaja, ten kurz, co spomina ennyp zacina od 2.4. bezat znova. Zavolaj si tam, viem ze to stoji 20eur, a trva 2 mesiace, su tam rozne prednasky a tak.
Ja by som tiez cchela zacat chodit.

jaja07
autor
25. mar 2009

Dakujem krasne za typy, dievcata, idem volat...

jaja07
autor
25. mar 2009

Norik, pises ze chodis do Sace plavat s malym... Musi to byt super.. Chodia tam aj tehotne? Nevies ci su aj cvicenia v bazene pre tehotne?

jaja07
autor
25. mar 2009

Takze,co som zistila: 2.4. teda zacina ten kurz v stonozke na Trebisovskej, ak pisala cka.20 eur za 10 stretnuti. Budu 4 prednasky s porodnou asistentkou o porode, dalej s pediatrickou, o kojeni, o masazi, a o prvej pomoci. Maju sa stahovat do stareho mesta. Vyzera to celkom fajn. Do Sace sa zatial neviem dovolat. Tam ma laka to ze prezriet si priestory a lepsie sa na to pripravit, ale je komplikovane sa tam dopravit.Aj ten bazen by mohol byt super.

norik1
25. mar 2009

jaja ak chces rodit v Saci tak po dohovore ti poukazuju porodne odd aj samej, len neviem cislo, kukni na www nemocnice a tam najdes cislo na vrchnu sestru. Oni organizovane nerobia, len po individualnom rozhovore. To ti ukazu aj pocas tych 4 poslednych tyzdnov co uz chodis k porodnikovi do nemocky....
V starom meste/na Trebiske je to zasa blizsie a tiez to nevyzera zle...

lili_mia
24. dec 2010

Ahojte tehulky, ja osobne poznám Janku Ivanecku, cvičí v pondelky od 17tej v MC Delfínik na Laboreckej 2, je to za OC Galeria v areáli bývalej škôly, v tom areáli je aj klub dôchodcov a centrum opatrovateľskej služby. Potom v tom Delfíniku v stredu cvičia maminy jógu. Robila som tam, takže poskytnem info, keby niektorá ste chcela, prípadne www.mcdelfinik.sk

odporúčam, prebiehajú tam aj kurzy masáži babätiek, ibaže tie sa rýchlo obsadia a je to uzavretá skupina

govinda
22. júl 2012

kočky, viete teraz o niečom aktuálne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre