Kedy ste išli k lekárovi po zistení tehotenstva?

katrin79
13. okt 2008

Tehulky, chcem sa spytat, za aky cas po zisteni, ze ste tehotne ste sli k svojmu gynekologovi? Mne v sobotu vysiel pozitivny test, ktory som si robila 3 dni po meskani menstruacie, asi bude este skoro ist k lekarovi, ci nie? Poradite mi?

zirafiak
12. nov 2008

Fido - inak tiez blahozelam k tehotenskemu preukazu, ja si zrejme pockam este 3 tyzdne. Inak by ma celkom zaujimalo, co vsetko sa zistuje z tych krvnych testov....

katrin79
autor
12. nov 2008

a ty uz si bola na testoch? ja ked som bola, tak som len zbezne pozrela do tych ziadaniek na odber a boli tak take veci, ze urcenie krvnej skupiny, krvneho obrazu, potom ti skontroluju krv na rozne choroby, napr. zltacku, syfilis, HIV, rubeolu, toxoplazmu a take veci a vysledky ti potom zapise do tehotenskej knizky

zirafiak
12. nov 2008

Brali mi krv naposledy ked som bola na prehliadke, tak snad budem mat dobre vysledky, v detstve som prekonala toxoplazmozu...

katrin79
autor
12. nov 2008

kedy ides najblizsie k lekarke?

fido
12. nov 2008

No mě holky samotnou překvapilo, že mi dali průkazku už teď. Počítala jsem, že ji dostanu až po 3. měsíci.

zirafiak
12. nov 2008

Katrin - idem 4.12. akurat budem koncit 12 tt, tak som zvedava na tie vysledky

Fido - o nohaviciach mi ani nehovor, ja meriam 188 cm...asi si budem kupovat 3/4 nohavice 😀

katrin79
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fido
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
haniak
12. nov 2008

ahojte baby chcem sa opytat ked som asi v 6tyz ci je uz dobre ist k lekarovi alebo mam este pockat?????dakujem 🙂

katrin79
autor
12. nov 2008

haniak, ja by som urcite isla, minimalne si tam zavolaj, povedz jej v kolkom si tyzdni a ona ta objedna

haniak
12. nov 2008

dakujem velmi pekne za info.. 😉 prosim ta tebe kedy brali krv????az po sone??ja si to uz nepamatam

fido
12. nov 2008

Haniak: moc blahopřeju 🙂 , k doktorovi si určitě dojdi. Mě brali krev poprvé až dnes (jsem 8+5tt). Jo a máte moc pěknýho klučinu, vypadá na anděla s ďáblem v těle 😉 .

zirafiak
12. nov 2008

haniak: suhlasim s Katrin, najskor zavolat a uvidis, co Ti povedia

katrin79
autor
12. nov 2008

haniak: ja ked som sla prvykrat k lekarke som bola v 7tt, robila mi ultrazvuk a vtedy aj krvne testy
zirafiak: no ja keby sa postavim pri vas dve s fido, tak by som sa stratila 🙂

haniak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fido
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fido
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
haniak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fido
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
haniak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zirafiak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emjee
12. nov 2008

tema je Kedy ste isli k lekarovi po zisteni tehotenstva? tak sa toho drzte a nevytvarajte tu debatny kruzok na vsetko mozne, dakujem

mufo
12. nov 2008

Aaa caute kocandy, ja sa mam kazdy den a o malinky kustik lepsie len ma stale trapi ten moj zaludok aj ked som hladna aj napapana.Tie cigarety ako pisete aj mna nicia, vtedy by som blila v sekunde.No a tiez uz neviem pomaly co jest.Zirafka zavidim Ti ze znasas surovu zeleninu, ja mam na nu hroznu chut a hroznu kyselinu z nej 🙄
Ale mam rada mozarellu alebo tuniaka na chlebik s maslom, maminkine polievky....a este zvladam celkom vianocku.
mi2 ked je mimi sudene a drzi ako kliest vydrzi vsetko, aj ATB a ine pre babo "zle veci"
Drzim palce, verim ze to bude v pohode.Mne gyndoska hovorila ze najcitlivejsie je babo 3-9 tyzden.
Majte sa vsetky krasne, drzim palce nech to prezijeme v zdravi a psychickej pohode a hlavne ti nasi krpci 😀

katrin79
autor
13. nov 2008

Dobre ranko, inak ja nechapem toto forum, akoze preco by sme sa nemohli bavit o com chceme my? vsak cele to suvisi s tehotenstvom, fakt ma to tu uz prestava bavit, uz niekolkokrat som mala zmazane prispevky, hlavne, ze v inych temach baby kecaju o kravinach a tam je to v pohode...asi si budem musiet najst nejake ine, kde mi nikto nebude zakazovat co mozem a co nemozem napisat !!!

fido
13. nov 2008

Ahoj Katrin, rychle odpovím, než nám to zase smažou 😝 . Co kdybychom to téma nějak přejmenovaly? Třeba by to potom ty adminy tolik neiritovalo 😉 .

katrin79
autor
13. nov 2008

Ahoj fido 🙂 no lenze temu si musis zalozit "iba k veci", tak neviem, tu asi asi moc nepokecame 😉

katy2
13. nov 2008

ahojte 🙂
nechcem vam do toho vela hovorit, ale ked chcete kecat len tak, pridajte sa k junovkam 2009 a tam mozete kecat o com chcete... tam je povolena volna diskusia, lebo stale suvisi s junom 2009...
tato tema je naozaj na temu: Kedy ste isli k lekarovi.... a ostatne je mimo temy..... 😉

zirafiak
13. nov 2008

Katrin a Fido, pozrite si IP. 😉

haniak
13. nov 2008

ahojte ja som dnes isla lekarovi s tym ze som si vypocitala od poslednej menstr...6tt a ked som dosla k nemu mi povedal ze som len vo 4tt a ze je v rosteku strceny...hadam je to ok vsetko....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre