Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

dadqa86
9. apr 2010

Petika: mnoo to ti verim ze by si sla neviem ja som tam este nebola takze neviem posudit ake maju ceny 🙂 ,ale rande v trojke nemozes odmietnut 😀 😀 😀 😀 aj tebe dobru noc a drzkaj sa 😉 🙂

katka22r
10. apr 2010

petika by ale z bb mala dost daleko,ale ak by mala cestu okolo 😀 dadi ved si dame niejaku to malinovku niesu az moc take drahe ceny

petika
10. apr 2010

No, to by bola dosť cesta okolo, keď ja najviac cestujem BB Ba =) ale cez východ je možno nejaká skratka, ktorú ešte nepoznám 😀

burina111
10. apr 2010

no ved dookola bližšie neee? 😀 😀 😀
peti tak na pondelok ti držím palce, no isto bude tlsť ako zvon..len nech ste v poriadku a daj vedieť..sme netrpelizvé...
a všetkým krásny víkend

dadqa86
10. apr 2010

katka22r: mnoo sak mozme aj moj manzel hovoril ze chce ist kuknut malu Laurinku 🙂 sak sa dohodneme a mozme ist 😉 Petika:mnoo dlha cesta,ale rande v 3-jke 😀 😀 😀 😀 😀 burinka: ako sa mi mas a co mas nove? 🙂

burina111
10. apr 2010

no čauko dadi, no pohoda....všetko po starom, držíme sa, dufam...malý zlostí....hrozný je šinter...občas za ním nestíham a žiarlivec....sa bojím čo bude keď sa miuška narodí...je širokodaleko sám, vždy stredobod pozornosti, maminka je iba jeho, dnes odhodil ruku mojej starej mame že nehladkaj maminku, to je moja maminka 😀 no tak teraz je to sranda, o tri mesiace neviem 😅 na bábatko sa teší, tak možno sa iba ja plaším, čo to budú za žiarlivostné reakcie.....ty ako? kedy máme čakať správičky? 😎
vonku kosa, tak sa motám dnu, robila som domáce rezance, koláč a čakám kým sa malý zobudí...s ním zbehne deň ani neviem ako...

dadqa86
10. apr 2010

burinka: mnoo vonku je poriadna kosa sak mne je zima uz do rana a asi sa pojdem namocit do teplej vody lebo asi zamrznem 😅 Mnoo moja neviem kedy vam podam dobre spravicky v Utorok idem k doktorovi idem si vybavovat druheho tak uvidime co nam povie som strasne zvedava 😕 a ja sa mam celkom fajne....ujde to..... 🙂

petika
10. apr 2010

Baby, robila som si kontrolný test, to sú riadne koľajnice, chcete vidieť? Pridám do alba? 😉 Som rada, len som sa chcela uistiť a bola som si kúpiť centrum materna, drahé je to ako sviňa, ale som nechcela tam trapošiť že 20 Euri nedám, keď som sa na to pýtala 😅 ale na budúce už len Calibrum, tak sa mi zdá 😀 by som krachla a to som si mohla kúpiť topky, dupky, všeličo 😖 krásny deň paaaaaaaaaaaa 😉

burina111
10. apr 2010

aa peti, za tu istotu a pokoj v duši to stojí.....neboj aké šialenstvo začne s dupakami 😀 su tam riadne dve...isto to nie je žiadny omyl 🙂
heeej a aká blondska na svadbe, teraz sa mi zdá, alebo máš tmavé vlasy????

petika
10. apr 2010

😀 Dobre sa Ti zdá, pred tým som bola blond, teraz mám tmavé. Život je zmena a ja som trochu potrebovala vlasy oživiť, lebo to neustále farbenie a melírovanie im trošku uškodilo po tých rokoch, tak teraz nech majú pigment. Máš pravdu, podstatné je, aby malo bábo všetk vitamíniky, čo potrebuje a magistra mi povedala, že nie je nič lepšie ako táto materna. Že aspoň prvé tri mesiace je to veľmi dobré. Tak som dala na jej radu. Pridávam foto tohoto nového testíku robeného dnes 😀 potešila som sa. Ale čo sa robí s mojimi náladami, aaaaaaaaaaaach, strašné niečo. Chudák môj muž. Plačem pomaly aj keď sa mi mucha na okne auta rozcapí 😅 sranda tieto stavy 😀

katka22r
10. apr 2010

petika ja sa teskam s vami

dadi tak mozeme naplanovat stretko aj s chlopamy 😀

dadqa86
10. apr 2010

katka22r: Mnoo tak mozme mozme ist my zeny a nasi chlopy nami,ale mozu ist po zadu aby nase zenske veci ostali medzi nami 😀 😀 😀 srandujem 😀 ,ale tak mozme ist aj s chlopmy bude sranda

petika
11. apr 2010

No čo baby? Ako víkendujete? My sa tešíme z krásneho počasia a robíme živánsku 😵 to môžem 😉 a trochu nás chytajú stavy slintavosti a potom aj nevoľnosti 😅 prajem krásnu, slnečnú nedeľu všetkým

burina111
11. apr 2010

jááj peti, tak testík krásny, super....no vidíš, aj návaly emocii máš, všetko ako má byť..to prejde tá uzkosť časom..užívaj si aj to 😀 bože a že živanská...u nás baby začalo snežiť, či veríte či nie..ja už neivem aký sme my to tu south park....nedočkáme sa asi tepla ☹
katka, dadka, vy iba čo provokujete s tým stretkom, ako fajne že ste tak v jednom meste 😵
no tak krásny víkend všetkým

katka22r
11. apr 2010

dadi neboj daco vymyslime 🙂

petika testik je krasny ....

mnam dala by som si zivansku

petika
11. apr 2010

Burinka, Katka, ďakujeme 😉 poďte na obed, pozývam. Mužíček si ešte povedal šošovičku, sa asi bojí, že sa na budúci víkend nevrátim, alebo čo 😅
Burinka, to kde vy, prosím Ťa, bývate? Vy ste niekde pod Tatrami? Že sniežik. hmmmm... a my tu v BB slniečko 😵 A máš pravdu, tie návaly slzavosti, sa cítim ako z telenoveli 😀 som ako debko, ale čo už. Som dala manželíkovi prečítať, že musí byť so mnou trpezlivý, veď aj jeho šťastie nosím pod srdiečkom, za to nemôžem, že sa mi takéto zmeny robia a sama si nerozumiem 😖 čo už. Ale to prejde a potom dobre bude. Aspoň viem, že sme zatiaľ na dobrej ceste.... tak si rýchlo klopkám na stôl 😉

Len stále pozerám na vécku, či žiadne špinenie, nepreháňam to, ale v podvedomí to stále je. Ale som asi čudná, ale nejak sa nevzdávam a i keď viem, že tam niekde to je, že sa to môže zmeniť, zatiaľ neverím tomu, že by to tentokrát nemalo byť úspešné tehu 🙂 som optimista a verím v dobro 😉

Prajem vám krásnu nedeľu a vy baby sa choďte vyvenčiť, len si pozrite predpoveď, vraj má pršať tento týždeň do stredy 😠 pa

burina111
11. apr 2010

peti to je normálne, nie si vôbec čudná, všetky sme sa kontrolovali....ja to robím aj teraz, je to nejaký inštinkt, či zas nebude niekde krv....časom to prestaneš toľko skúmať..a isto to dobre dopadne.
no a máš pravdu, bývame v tatrách..je tu krásne ale dakedy by som odtiaľ utekala...tepla si neužijeme vôbec, dusíme sa ked máme 26 stupňov..inak furt -20 a ani nehovorím že máme asi 1cm veľké narcisy a tulipány, čo práve vyliezli zo zeme...sneh sa dotopil minulý týždeň na dvore 😢 dnes neviem či vyťahovať zas zimnú bundy či čo 😀 😀 😀

petika
11. apr 2010

Jááááááj, burinka, tak je vám čo závidieť, lebo máte okolo seba nádhernú krajinu, zdravý vzduch, ale zase niekedy poteší to teplo, hlavne, keď by ste sa už tešili z jari spolu s tulipánmi, čo? 😔 ale všetko má svoje pre a proti a tak isto to hádam bude aj s tým, kde kto býva 😉 zabaľ to a choď do Egypta 😅 Som rada, že nie som sama, čo to všetko má tak podvedome stále niekde v mysli, že sa kontrolujem. Nepreháňam to, ale proste tak to je. Nemôžem povedať, že stále striehnem a každý svoj pohyb kontrolujem, ale som opatrná, lebo predsa. Vieme, že čo dnes máme zajtra byť nemusí. Ale teraz nám to všetkým vyjde a budeme hrdé maminky a ženy milujúcich mužov 😉 a veľmi sa teším z toho, že som sa k vám predsa pridala. A práve vtedy, keď som sa na to tak pomaly vykašľala. Keď som striehla a že AHA, plodné dni, tak nič a teraz keď som to pustila z hlavy, lebo sme riešili moje týždňovky v BA, tak to proste prišlo 🙂 držkaj sa a posielam kúsok slniečka z BB 😎

masabi
11. apr 2010

Zdeni,Burinka aj vy mate take čudne bolesti v lone ako keby vas boleli kosti???Ked sa mam postavit ,mam dojem ze mam tonu 😀 ,taktiez take blbe tlaky do stehien...ja som uz asi zabudla ako to je v tehu ... 😎 10 rokov je doba 🙂 🙂 🙂

dadqa86
11. apr 2010

Katka22r: sak ano nieco uz vymislime a ako sa mas a mala Laurinka? 🙂 a inak ahojte baby 😉

burina111
11. apr 2010

masabi to bude tým, ako sa ti rozťahuje panva na pôrod..a tlačí to všetko kde sa dá. ja som tiež ako také veleryba..otáčam sa cez chrbticu, aj kotrč a chrbtica ma strašne bolí..no a klby...asi to nie je nič vážne..ale pre istotu skús spomenúť v poradni.. ale myslím, že je to normálne...ešte do toho 7mesiaca,kým sa to všetko uvolní, roztiahne, potom už budeme len vodu a tuky naberať 😀 😀 😀

zuzu805
11. apr 2010

Ahojte som tu nova.Minuli tyžden som prišla o babatko v 6tt,velmi ma to boli po psychyckej stranke. ☹ ☹ Po akej dobe by sme mohli opať skušať babo,velmi po nom tužime ☹ no bojim sa aj toho aby som opať nepotratila ☹ .Dakujem

dadqa86
11. apr 2010

Ahojte baby..Mne od vcea vecera nieje nejako dobre sa mi toci hlava a je mi na zvracanie ☹ mozno ze som len nieco pojedla lenze strasne mi je zle ☹

katka22r
11. apr 2010

dadi ktovie a mozno si uz tehulka 😀
masabi to som neznasala tie bolesti ale je to normalne ja som sa tiez zlostila a dakedy aj plakala ze co to zasa sa deje
zuzu805vitaj!no kazdy organizmus je iny a kazdy sa pokusa o inu dobu...niekto vravi ze o 3 mesiace a niekto ze o 6 mesiace..podla mna by si sa mala snazit ak budes mat poriadok v hlave a nebudes mysliet na nic negativne...drzkam prsteky ako kazdej v tejto teme a snad sa budeme coskoro tesit s tebou 🙂

dadqa86
11. apr 2010

katka22r: mnoo mozno ano a mozno nee uvidime mnoo v Utorok si idem vybavovat toho doktora ten Juraj Pall tak uvidime co mi povie 😖

katka22r
11. apr 2010

noo uvidime ci tam nebude sosovicka 😀

zuzu805
11. apr 2010

katka22r:dakujem,a dufam že sa stoho dostanem ☹ najradšiej by som bola odrazu tehotna no bojim sa..vo štvrtok idem na kontrolu tak uvidim čo my povie doktor.Dufam že čim skor otehotnim teda každy kto po tom tuži,každemu to želam z celeho srdca!! 🙂

katka22r
11. apr 2010

zuzu nebojaj otehotnies coskoro ja som po 2 potratoch a to som si povedala ze uz nechcem byt tehulka,nastupila som do noveho zamestnania a sup sup porobila som 3 mesiaca a bola som na pn

dadqa86
11. apr 2010

katka22r: mnoo uvidime 😅 zajtra ideme kuknut na vypredaj tebe sa nechce ist?

zuzu805
11. apr 2010

katka22.fuha ale maš krasnu dcerenku 🙂 nadhernu 🙂 hlavne aby ste boli zdrave.Si si tieš musela vytrpieť ☹ a po akej dobe si otehotnila po potrate??po tych 3 mesiacoch??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre