Tehotná po potrate. Bojím sa

froschka
16. okt 2006

Ahojte babenky.
Pisala som asi pred 2mes ze asi som tehu a aj som bola-ano zial bola lebo som potratila.Som z toho vonku lebo priatel mi velmi pomohol.Mam ale strasny strach teraz.4.9.som spomtanne potratila hcg bolo 2400.o mesiac som sla na kontrolu 9.10 a hcg 1048.doktorka ma poslala na ultrazvuk kde nasli nove tehotenstvo.Bola som sokovana pretoze som este od potratu nemala menstruaciu a planovali sme babo az o pol roka ked bude vse ok.Doktorka ale povesala ze nicoho sa nemam bat maternica a sliznica su ok.nechcem ale zase prezivat to kazdy tyzden na sono a cakat ci bije srdiecko.Prosim vas ak mate skusenosti alebo poznate niekoho kto zazil podobnu situaciu povzbudte ma....Vemi sa bojim a strasne verim ze budem mat zdrave miminko.Dakujem

katka22r
21. máj 2010

ahojte 😀 my kecame o stosest ale hlavne cakam na mm lebo isiel este po niejake auto a ja ked nieje doma tak nespim 😝 ale musim sa aj venovat malej lebo ta ked vidi ze som pri pc ta ma ide zjest 😀
dadi moja mamka robi tiez pri kablikoch opytam sa jej ci neprijmaju dobre?dole na jilemnickeho na konecnej 5ky

dadqa86
21. máj 2010

Katka mnoo mozes sa opytat ci neprimaju a dakujem 🙂 😉

burina111
22. máj 2010

baby tak vy ste sa ako včera rozkecali..to ja som už spala 😀
dadi tak je mi to ľuto, ale takt dlabať na to..tak to naozaj preháňaujú...chcú človeka k pásu a načo ti tam matika, jazyk a psychotesty? kokšo, vážne, u nás už je všetko možné....a nakoniec zoberú niekoho po známosti, čo ani nebol na konkurze, nie?? fakt kašli na to a netrap sa za takou robotou....bude další pohovor aj normálna robota 😉
zdeni moja, tak ty už toľko na mňa nemysli, heheheh...veď ja potím vždy dačo. včera som konečne po pol roku dovyšívala taký starožitný obraz cca100x60cm, odfotím vám, prihodím....neviem sedieť iba tak, to si potom ohrýzam nechty 😀 robím to pre radosť, hoci aj peniažky potešia. ako si písala s tou tvojou profesiou..ja som tiež ekonom-učtovník a celé tie roky ma to strašne ubíja, neznášam sa hrabať v papieroch, furt robiť učto, samé kontroly z úradov a platenie a stresovanie či je všetko poplatené načas, potom zas či nám poplatili...ale človek je rád, že má robotu a prežije..nie aby si ešte vyberal....tak si to asi potom tým potením kde-čoho kompenzujem 🙂
no baby u nás normálne vyšlo slnko, asi po dvoch týždňoch, takže my budeme von a von a von ale keď bude malý spať, prečítam si vás. no a zajtra sa chystáme na zamagurské slávnosti, ak nebude zas pršať.
takže všetkým krásny slnečný víkend 🙂

katka22r
22. máj 2010

dobre ranko heh burinka ta len po slavnostiach by si chodila 😀 😀 😀
noo veru vidime aj my na vychodze slunecko 😀

katka22r
22. máj 2010

akurat som triedila foto v pc tak posielam svoje krsniatko a zaroven neterku VIKI mojho synovceka DOMINIKA moju lasku LAURU este s porodnice a aj jednu svadobnu s mojim anjelikom MISKOM 🙂 to len pre potesenie

katka22r
22. máj 2010

a aj jednu svadobnu s mojim anjelikom MISKOM 🙂

krpcek2
22. máj 2010

jéééééééje, Kati, aká nádhera 😉 krásni ste

katka22r
22. máj 2010

krpcek xi dakujeme

burina111
22. máj 2010

kati hrozne ti pristane taká tá rišavá ako na tej svadobnej fotke...to by si si mala zas dať..taká si živá krásna...a mm veľmi nevidieť....aj to by sme chceli 😀 😉 😵
krpcek si v pohode? my sme sa teraz dovalili z vonku, boli sme hrabať v záhradke, malý sa vylietal, potom sme boli hodku v lese sa prejsť no a teraz nechce spať 😀 po obede príde tatik z roboty, dačo spolu budeme..u nás je celkom fajn, teším sa, konečne nesedíme dnu

katka22r
22. máj 2010

ta tu ho mate 😀
juuuj aj my mame fajne vonku tak poobede rodinna prechadzka

burina111
22. máj 2010

fuuuhaaaa, no neviem neviem, či si ho mala zverejniť....či nepôjdeme po ňom ako po udenom 😀 neee, feši, zlatučkí ste a krásnu kvety si mala 😉

katka22r
22. máj 2010

😀 tak ho asi ukryjem 😀 😀 hej dakujeme hod aj ty

katka22r
22. máj 2010

Potratove maminky,tehulky aj snazilky ...TOTO JE NAZOV NASEJ NOVEJ SUKROMNEJ TEMY..na koho som zabudla ospravedlnujem sa staci mi napisat ip a ja si ta pridam 🙂

burina111
22. máj 2010

kati už tam idemmmm...............fajn si to vymyslela, univerzal 😉

zdenkam
22. máj 2010

babenka, tak my sme rano o 8 sadili kvety do valovcekov na zahrade na teraase a fukali bazen. Maly vstane a ide sa cvachtat, lebo od slniecka sa krasne nahriala voda. No a ja som si uzivala v praci. HOruco je asi 25C to je uz leto ....viac tu byva malokedy. Iri jak raci spaleni od slnka, ja som piekla dnes rozky a pecivo takze fakt jedna radost v tejto horucave. Ale peniazky potesia a dalo sa to zniest. Vsetci na mna, ze joooj, ze jak to znasam, ze tehu v takom teple, ale pohoda, necitim to nijak viac nez by som citila ak by som tehu nebola.
zajtra idu moji muzi kuknut nejake zahrady lebo tam je open day a netreba platit vstupne a tiez na plaz, nech sa pohrabe Patrick v piesku ...no a ja zas robim Ale ak nepride zas sopecny mrak prachu, tak utorok mi odlietaju na 5 dni do Ciech ☹ . Joooooj. Musim Patricka pobalit a dat fotak tatkovi, nech vsetko nafoti, nech vidim ako sa hral so sesternicami a bratrancami v Cechach. 🙂

zdenkam
22. máj 2010

burinka ja som v sr robila 3x sekretaraku, raz v advokatskej kancelarii 2 roky, vyse 3 roky na detasovanom pracovisko podnikovohospodarskej fakulty potom sekreatarku riaditela a pootom admnistrativu v takej firme co sa zaoberala velkochovom a predajom akvarijnych rybiciek - ale to len par mesiacov. Z kazdej z tych prac som napokon odisla, lebo ma ta jednotvarnost administrativy a hlavne to nenaplnanie ubijalo.
Je tragedia, ak clovek robi, co ho nebavi. TAk som si slubila, ked som isla do Irl, ze uz sa nikdy k administrative nevratim. Jedine co pripustam je recepcna kdesi v hoteli. Mozno raz ked sa vratime.

xpetka1x
22. máj 2010

ahojte ako sa tu mate .. juuj baby mame pokazeny noteboocik tak ma ide sibnut teraz som u nasich tak trosku netujem..dufam ze sa mate vsetky ok a vsetko je dobrucke 🙂

burina111
22. máj 2010

no peti, my sme sa tu už o teba strachovali...ste v pohode všetci???

katka22r
22. máj 2010

podte do sukromnej

xpetka1x
22. máj 2010

juuj baby aj mne bolo dlho som si uz zvikla sem chodit ale 0este tak tyzden budeme mat v oprave pc.. mame sa dobre vsetko je ok vo stvrtok ideme na cukor tak dufam ze mi uz aj pohlavie prezradi na isto...trosku som vas precitala ale neda sa je toho vela ale zachytila som Petiku drzkam palce a aj o tom zneuzivani fotiek no tak to je brutal no coment.. drzkajte sa a myslela som na vas stale 😉

katka22r
22. máj 2010

xpetka moja sme v sukromnej hejj?

katulka74
24. máj 2010

Ahojte babinec,vy ste toho za vikend poztihali,nestacim citat 🙂 ,ja som tvrdo makala v praci ☹
ZDENKAM-len si uzivaj tento svoj stav,jedno babo este v brusku,viem o com hovorim a dobre si to napisala,teda vystihla.
hladala som tu votrelkynu ale tiez som ju nevedela najst
DADQA-najst si dobre platenu robotu je dnes vzacnost,platy isli dole,ale drzim palceky,ja zarobim dobre,ale narobim sa ako kon a to nestoji za to,tiez si stale nieco pozeram a hladam,ak chcem znovu otehotniet tak musim robit nieco ine ak nechcem znovu potratit ☹

mnamko
24. máj 2010

@katulka74 sme v súkromnej téme potratové tehulky.

katka22r
24. máj 2010

@katulka74 noo sup do sukromnej temy

dadqa86
24. máj 2010

katulka: Mnoo to mas pravdu je to dnes otras a to vsetko kvoli krize ☹

krpcek2
24. máj 2010

Dadka a čo ty tu ešte stále, šup do spoločnej našej témy:

už nech si tam 😀

dadqa86
24. máj 2010

vykonam uz som tam 😀 😀 😀

katka22r
25. máj 2010

😀

lucka_o
30. máj 2010

Ahojte baby....pozeram ze sa mate dobre...nam presunuli termin na 29.7 xixi tak uvidime, ako drobec....
burina vybavicku nafotim, len nech mam po statniciach, lebo ani spat nemozem a ne net radsej nechodim, lebo by som sa nic nenaucila...inak kociarik uz mame doma, je super....tak sa drzte pa peknu nedelu

katka22r
30. máj 2010

lucka pod do sukromnej temy ze potratove maminky,tehulky aj snazilky pod pod

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre