Úspešná inseminácia - konečne tehotná

romaana
25. máj 2007

Ahojte kočenky , rada by som otvorila novu temu a pokecala s niektorou z Vas, ktora otehotnela insemináciou.
Tak zatial
🙂 😉

babo78
12. feb 2014

@kenya83 Dakujem krasne. Ked tam pojdem v pondelok na krv, tak sa hned opytat co dalej keby to naozaj nevyslo.

fomarik
12. feb 2014

@babo78 Och 😔. kolký den po IUI si bola? teda si?

babo78
12. feb 2014

@fomarik Bola som 1.2. takze 11-12 den. V pondelok idem na krv, uvidim co mi povedia.

fomarik
12. feb 2014

@babo78 krv je najistejšia, to je fakt. JOj, viem čo sa teraz v tebe odohráva. Úplne ťa chápem moja 😔 . Ale nejdem ťa ľutovať, lebo to vyhráš!!!! Ty to dáš. Určite! Byť matkou je predsa prirodzenou súčasťou ženy , života, kolobehu.....aj TY budeš mamičkou 😵 .

babo78
12. feb 2014

@fomarik dakujem ti krasne, si ma velmi potesila a hlavne povzbudila. Ja viem ze raz budem matkou,vsetko pride kedy ma, ale mas pravdu mam v sebe vselijake pocity. Velmi po tom malinkom tuzim, nechcem sa ale vnutorne umarat a ubijat. Ani priatelovi som to nehovorila ze som si robila test. Nechcem ani jeho nejako zarmutit. Mozno ked pride leto aj telo sa inak nastartuje🙂

sofi88
12. feb 2014

@babo78 to este nemusi nic znamenat, mozno je este skoro... urcite nestracaj nadej... aj ja si myslim, ze ti mozno navrhnu este IUI alebo rovno IVF... ja osobne sa zatial IUI vzdat nechcem, na IVF aj tak nemam peniaze 😀 a dufam, ze sa to raz podari...aj ked je to u mna take vseliake...

babo78
13. feb 2014

@sofi88 Tak som si vcera nejako povedala ze je tam este sanca ze to vyslo, tak pockam do pondelku a potom uvidim naozaj.

sofi88
13. feb 2014

@babo78 stale treba verit, mne dnes kontrola nedopadla dobre, dala mi duphaston, aby sme ten cyklus zbytocne nenatahovali... hovorila, ze by ma aj odporcila na driling vajecnikov, ale kedze manzelov spermiogram nie je idealny, vraj to nema zmysel.. tak som z toho celeho taka smutna ☹

babo78
13. feb 2014

@sofi88 co je to driling? Ja mam neskutocne chute,teraz som zjedla dva rohliky co ja vobec pecivo nejem a aj na pizzu som mala chut,ktoru ja zjem raz za rok.predtym som milovala sladke a teraz pravy opak.neviem ci je to tyll liekmi ale nepoznavam sa.

lussinda2
13. feb 2014

Ahojte, aj mi planujeme IUI len neviem ci ma zmysel nakolko ma partner 100%patologickych spermii, diagnoza teratospermia. Boli sme v Care a odporucil to lekar, zevraj na zaklade spermiogramu nechcu poistovne preplacat IVF, neviem ci to nebudu len zbytocne vyhodene peniaze, co vy na to? Myslite ze je nejaka sanca? Dakujem

sofi88
14. feb 2014

@babo78 no vidis, mozno to nakoniec bude aj nieco znamenat 🙂 nechaj sa prekvapit, do pondelka vydrz a uvidis, budem silno drzat palceky, nech sa vam to podari... ja som uz na duphastone a idem si po mrchu... a k tomu som chora ako pes.. neskutocne, to bude krasny Valentin 🙂 drz sa a mysli pozitivne

babo78
14. feb 2014

@sofi88 dakujem krasne, aj tebe pekneho Valentinka, aj napriek tomu ze si chora. Rychlo nech choroba ustupi.

sofi88
14. feb 2014

@babo78 dakujem, toto sa len rozbieha ☹ tak skoro to neprejde... asi to tak malo byt.. na co by moje telo riesilo ovulku, ked musi bojovat s virusom 😀

babo78
14. feb 2014

@sofi88 ja som tiez teraz pred druhym IUI bola chora, tak som mysela ze ani na to nepojdem, trosku to sice dovtedy ustupilo ale aj tak som vahala, ale som si povedala ze sa tam idem aspon ukazat a lekar mi povedal ze to vobec nevadi, ze ci sa pocas choroby nemozem milovat?🙂 ale neboj ako rychlo to prislo tak to odide, hlavne si nedavaj nijake antibiotika, to ti znici uplne imunitu.

jarmilaer
14. feb 2014

Ahojte.takže ja som mala včera 1-IUI za sobou,už len čakať či sa nám to podarilo.Čo sa tíka bolestí zatiaľ nemám žiadne a pevne verím že ani nebudem mať.Je to normálne?

sofi88
16. feb 2014

@babo78 antibiotika neberiem, nemam ich rada.. beriem len paralen od horucky.. pomaly mi to prejde, teraz to sice trosku dlhsie trva, ale zvladnem to 🙂 horsie je ze manzel beriem antibiotika ☹ zapal ucha a jednoducho musi, takze viem co to pre nas znamena ☹

sofi88
16. feb 2014

@jarmilaer drzim ti silno palceky, nech sa vam to podari.. 🙂 bolesti mat nemusis, nie je to podmienka 🙂 kazde telo reaguje inak, nic sa neboj, vsetko je urcite v poriadku 🙂

jarmilaer
16. feb 2014

@sofi88 Ahojky.dakujem pekne,no mam sem tam take bobolievanie.Prajem skoré uzdravenie a aj ja Vám držím palčeky 🙂

sofi88
16. feb 2014

@jarmilaer dakujem, potrebujeme to, lebo to vyzera tak, ze bez IVF to nepojde ☹

babo78
17. feb 2014

@sofi88 Ahoj, ako uz je ti lepsie? Ja som po tých liekoch nejaká rozhádzaná, som nervozna, nadávam, hádam sa, plačem. Neviem či je toto normálne, ale už sama sebe leziem na nervy.

jarmilaer
17. feb 2014

@sofi88 Dufam že aj Vám aj nám to dopadne dobre.držte sa 🙂

sofi88
18. feb 2014

@babo78 ahoj, ano, uz je lepsie, uz len obcas vyfukam nos.. 🙂 a trosicku ma pobolieva hrdlo, ale neberiem uz nic, ziadne lieky ani spreje, nic.. tak snad to uz ustupuje.. ale teraz zacina byt chory manzel :-/ tak sa hnevam... ze som ho asi nakazila... ty uz vies nieco nove??

sofi88
18. feb 2014

@jarmilaer dakujem pekne, si velmi mila 🙂 ja uz stracam nadej, ze sa to podari ☹ na IVF jednoducho nemame peniaze..

babo78
18. feb 2014

@sofi88 mna tiez trochu boli hrdlo a do rano som sa velmi poteila. stale ma nieco obchadza. rano som bola na krv a o 14tej mam volat za vysledky...

babo78
18. feb 2014

@sofi88 takze bohuzial to ani tentokrat nevyslo:(

babo78
18. feb 2014

@fomarik Ahoj, tak ani teraz to nevyslo:(

jarmilaer
18. feb 2014

@sofi88 vieš ja mam taky pocit že ani nám to prvé IUI nevyšlo-neviem mám taký tušák.ale musím počkať ešte týždeň.kolko krát sa dá IUI opakovať?no bohužial ani my nemáme na IVF.To je fakt kruté tí čo nechcu bábo tak ho maju už po prvom milovaní a tý čo po ňom tužia tak im to nik nepraje.to je krutá realita ☹

sofi88
19. feb 2014

@babo78 to je mi luto ☹ naozaj, ale nevesaj hlavu, raz sa to podari, uvidis... ja som pre zmenu na marodke, vsetko sa mi to vratilo a dvojnasobne ☹ drzim ti palceky aj nadalej... raz to vyjde... len asi musi byt ten spravny cas...

sofi88
19. feb 2014

@jarmilaer malokomu vyjde prve IUI a bohuzial aj druhe... oni v centre vacsinou davaju take tri sance na IUI a potom tlacia do IVF... je to smutne ale je to tak... a romky maju deti ako smetni, len na nich chlap pozrie a uz su v tom... ale tak to je asi vsetko o inom... nam neostava nic ine len dufat a setrit peniazky, ktore nikdy nie su nazvys ☹

jarmilaer
20. feb 2014

@sofi88 no buhižial je to len tak taký je život.niekomu dá a niekomu ešte aj vezme.a ty si platila za IUI?a koľko?ak smiem vedieť.Nám už ostáva len dúfať a šetriť. 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre