Úspešná inseminácia - konečne tehotná

romaana
25. máj 2007

Ahojte kočenky , rada by som otvorila novu temu a pokecala s niektorou z Vas, ktora otehotnela insemináciou.
Tak zatial
🙂 😉

sofi88
28. jan 2014

@babo78 nie, nepredpisala mi nic... mam len cakat a pokail nepride mrcha, mam ist na krv

babo78
28. jan 2014

@sofi88 aha lebo mne hned v ten den kazali vecer dat 2tbl utrogestanu az kym som nesla na krv po 14tich dnoch. kazdy lekar ma iny postup.

sofi88
28. jan 2014

@babo78 asi ano, uvidime no...

babo78
28. jan 2014

@sofi88 ja budem zajtra volat do gyn fivu kedy mam prist na kontrolu a potom budem pokracovat na pripravu druhej IUI...🙂. Snazim sa nebyt nervozna ale nejako som vnutorne aj kvoli praci aj tak celkovo.

sofi88
28. jan 2014

@babo78 to uplne chapem, ja som teraz posledne dni nervozna az az, bojim sa toho co ma neminie, ze to nedopadne tak ako chcem ☹ a budem sa s tym musiet vnutorne zmierit

babo78
28. jan 2014

@sofi88 Bohuzial je tam aj to riziko. Ale musis verit ze to vyjde, ak nie na prvy krat tak na druhy a ak nie na druhy tak na treti. Raz to urcite pride 🙂

sofi88
28. jan 2014

@babo78 ja viem, len ked sa clovek dlhsie snazi, tak mu to uz zacina liezt na mozog 😀

babo78
28. jan 2014

@sofi88 ja viem, ale treba to brat s nadhladom, nebrat to ako povinnost...

sofi88
28. jan 2014

@babo78 ved ano, len je to niekedy tazke... musim sa nejako odreagovat, lebo sa z toho asi zblaznim... 🙂

babo78
28. jan 2014

@sofi88 Najdi si nejaku cinnost, chod von, na prechadzku alebo kamaratke.

sofi88
28. jan 2014

@babo78 ved ano, to mam tak na jeden den 🙂 a potom? 😀 nie nie, srandujem, nejako to uz do piatka prezijem 🙂

babo78
28. jan 2014

@sofi88 Ale jasne urcite hej. Vies ake je to pre mna ked som uz raz na tom bola a nevyslo to, co mne ide teraz hlavou ked to idem podstupit 2x. Ale nejako do dopadnut musi ci u mna alebo u teba..🙂

sofi88
30. jan 2014

@babo78 zajtra idem na krv, tak mi drz palceky 🙂 aj ked viem, ze to uz nic nezmeni 😀 testy zatial negativne, takze tam idem s tym vedomim ☹

babo78
30. jan 2014

@sofi88 ahoj,budem budem å velmi.mysli pozitivne.ja idem tiez na krv a ultrazvuk,ale stale mi je zle a mam zvysenu teplotu.uvidim co mi povie lekar.napis potom ako si dopadla 🙂

sofi88
30. jan 2014

@babo78 jasne, dam vediet.. myslis, ze budem vediet vysledky uz zajtra??? ako to myslis, zle??

sofi88
30. jan 2014

@babo78 myslim, ze je koniec, zacala som spinit ☹

babo78
30. jan 2014

@sofi88 ano uz zajtra ti povedia. Mam teplotu a hrozne ma boli hrdlo å mam kasel.neviem co mi zajtra povedia.

babo78
30. jan 2014

@sofi88 to mi luto ale este to nemusi nic znamenat

sofi88
30. jan 2014

@babo78 myslim, ze nema vyznam ist zajtra na odber ☹ na co...

babo78
31. jan 2014

@sofi88 ahoj tak ako,verim ze si isla na kontrolu.

sofi88
31. jan 2014

@babo78 ahoj, nie nesla..rano som volala do centra, ze som dostala mrchu, tak povedali, ze by to asi nemalo vyznam ☹ idem tam v pondelok dohodnut sa co a ako dalej... som z toho taka smutna.. aj ked je to zatial len velmi slaba mrcha...

babo78
31. jan 2014

@sofi88 nebud smutna,mne to tiez na 1x nevyslo.ja som bola rano na krv å ultrazvuk,boli folikuli tak mi pichli pregnyl a zajtra rano ideme na IUI.

sofi88
31. jan 2014

@babo78 tak vam drzim silno palceky 🙂 nech to tentokrat vyjde 🙂 budem na vas mysliet ... trosku mi je luto, ze som nesla na tu krv, ved co ked bude mrcha len nejaka slabucka a kratka a predsa to nebude stratene.. ale zasa nechcem si robit nadeje, uz som sa raz zmierila s tym, ze z oho nic, tak to tak aj zostane...

babo78
31. jan 2014

@sofi88 este to nie je stratene,mozu ti zobrat krv v pondelok,nenechaj sa odbyt,idé predsa o teba,musis si za tym stat. 😉

sofi88
31. jan 2014

@babo78 no som zvedava ake to bude cez vikend, v pondelok idem hned rano, tak dokine poviem aku mrchu som mala... ci si mozem byt ista ze nie som.. ale urcite nebudem ☹

babo78
3. feb 2014

@sofi88 ahoj tak ako? verim ze je vsetko v poriadku.

sofi88
3. feb 2014

@babo78 ahoj, tak zalaca som oddnes brat clostil, tak uvidime.. skusime este raz IUI... aj ked uz tomu neverim a mam pocit, ze su to zbytocne vyhodene peniaze ☹ a ty ako??? uz po??

babo78
4. feb 2014

@sofi88 nesmies to vzdavat. ja som bola v sobotu na druhej iui a teraz musim dva tyzdne cakat a potom pojdem na krv. urcite sa budem tesit neskutocne keby to vyslo ale ked by nie tak si dame asi pauzu, pride jar, ine myslienky, vsetko bude ine a mozno vtedy to pride..🙂

sofi88
4. feb 2014

@babo78 silno vam drzim palceky, aby to uz tentokrat vyslo 🙂 som prekvapena, ze si bola v sobotu, u nas v sobotu asi ani nerobia...aspon o tom neviem... ja som zvedava ako zareagujem na lieky, ci sa opat ovulka podari alebo nie... mrchu mam uz piaty den, je to o nervy.. uz by aj mohla prestat

babo78
4. feb 2014

@sofi88 aj ja som bola prekvapena, ked sme boli prvy krat, tiez nam kazali prist v sobotu ale to sme tam boli len my dvaja ale teraz mali od 7mej normalne plno, asi 15 parov nas tam bolo. ovulacia a folikuli si nevyberaju, tak asi preto kazu prist v sobotu. ak beries clostibelgyt tak budes mat urcite ovulaciu, su to dost silne lieky. aj ja mavam dost silnu mrchu, bude to asi po tych liekoch a prvy den aj velmi bolestivu:(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre