Bodavá bolesť v uchu a za uchom prievan, zápal? Poraďte čo na to v tehotenstve

danicabbb
21. aug 2018

Ahojte maminy pomoc čo mám robiť strašnú bolesť tak bodavá v uchu v hlave za uchom čo na to? Asi som dostala prievan mala som to aj keď som nebola tehotná no prešlo to po 3dňoch no teraz nemôžem lieky a tá bolesť je nepríjemná.

kaitlin3
21. aug 2018

Vypalit novinami! To pomaha neskutocne, musis ten uviaznuty vzduch z ucha tym teplom dostat von ☺ nikdy nesklamalo ☺

danicabbb
autor
21. aug 2018

@kaitlin3 ako?

kormelia11
21. aug 2018

@kaitlin3 presne tak robim to tiez

kaitlin3
21. aug 2018

@danicabbb zroluj si stranku z velkych novin, tak aby si mala vonkajsiu cast velku asi ako dlan a vnutornu malicku, aby ti vosla do ucha. Vonkajsi okraj zapal a ten horuci vzduch ti nahreje ucho tak, ze ti vyleti ten prievan ☺ asi 5 cm nad tym ako si bude tu rolku drzat v uchu ju zahod a zahas ☺ samozrejme to rob vonku a popros niekoho nech ti to zapali a nech ti povie, kedy to zahodit

kaitlin3
21. aug 2018

@danicabbb mna ked aj niekedy zacne boliet hlava, tak si toto urobim ako prve a castokrat pomohlo, bol to prievan a pri tom velmi tabletky nepomahaju. Casom sa naucis robit to sama ☺

danicabbb
autor
21. aug 2018

@kaitlin3 fakt no skúsim lebo bolesť nenormalna

danicabbb
autor
21. aug 2018

@kaitlin3 ďakujem

bessy21
21. aug 2018

Kupte si milgamu N mala som to v tehotenstve chybali mi vitaminy a z toho trojklanny nerv 😞 nemohli mi nic dat kedze tehotna😞 nasledky do dnes a uz to mam chronicke😞 nie je to sranda.Po porode rodila som kvoli tomu cisarskym hned na injekcie B vit , a potom mi niekto poradil lieky co sa davaju na epilepsiu:( Ani jest ani pit som nemohla , na naeurologii len obstreky - nepomohlo.Tiez som
Myslela ze to prejde..

kormelia11
21. aug 2018

@danicabbb ak je to prievan isto ti to pomoze ja si to robim tiez ked zacina boliet ucho niekoho poprosim aby mi to podrzal a ten prievan to fakt zucha vyfukne

mishkamishka
21. aug 2018

@danicabbb na to vypalenie predavaju v lekarnach specialne sviecky aj s navodom. nie su drahe, skus. ale ja by som sla k doktorovi a na orl - mala som s uchom problem mesiac a pol, nie je to sranda, ked sa to rozbehne, skoncila som na atb a kortikosteroidoch plus mesiac sa mi tak tocilo v hlave, ze som nemohla chodit, uz som mala pocit, ze mi to tak zostane navzdy.. a to som nebola tehu. s usami faktnie je sranda, odvtedy si davam sakra pozor na kazdy bacil, co sa mi tlaci do ucha...

danicabbb
autor
21. aug 2018

@mishkamishka určite ďakujem pôjdem

danicabbb
autor
21. aug 2018

@bessy21 pôjdem aj na orl a už som ju brala len neviem či v tehu môžem ešte len končím prvý trimester

mischelin89
21. aug 2018

@danicabbb ja to tiez mavam z prirvanu, neskutocne pichanie v hlave, plus mna boliq aj zuby. Na kusok vaty tvrdy alkohol naliat, vyzmykat a na noc do ucha. Niekedy si dam do oboch, aj ked boli len jedno. Roky rokucr to tak robim a vzdy pomoze. To ma naucil tatino, kedze nepije, tak to domace bolo treba nejqko vyuzit :D

danicabbb
autor
22. aug 2018

@mischelin89 ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre