Poraďte obchody s tehotenským oblečením

ewka0012
1. aug 2011

ahojte,chcem sa spytat ci poznate nejake obchody s tehotenskym oblecenim v okoli Piestan,Trnavy,Trencina?neviem kam nakupovat,nechcem objednavat cez internet lebo to sa neda vyskusat.v piestanoch sa neda nic zohnat,ani spodne pradlo poriadne

jarunka111
1. aug 2011

@ewka0012 v trenčíne v laugariciu C&A majú aj tehu veci, iné neviem poradiť 😉

estterka
1. aug 2011

v nitre v mlynoch maju obchod s tehu vecami-Mamma alebo tak nejak sa vola,aj obchod Pre deti ma tehu veci a aj Hmko

zairaz
1. aug 2011

Ahoj V Trnave maju obchod pre deticky aj maminky maju oblecenie, je to na Kollarovej ulici, na tej ako je stadion smerom na zeleznicnu stanicu. Potom sem tam par kuskov maju aj v obchodoch Peacocks. Tie su v nakupnych centrach. 🙂

gonka
1. aug 2011

Nieco z tehotenskych veci maju na Teplickej v detskom obchodíku, resp. pod Kolonadu, len cena tehotenskych veciciek je trosku vyššia a potom v Nitre v Mlynoch je H&M a neviem či to nie je aj v Laugariciu v TN.

adulik23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
berus222
1. aug 2011

@ewka0012 k tej trnave - este je jeden stanok v ulicke pri mestskom urade. maju tam detske veci a tehotenske oblecenie.

ewka0012
autor
1. aug 2011

diki za rady pomohli ste

ikeashop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristinatomi
25. máj 2017

Tehotenské oblečenie a kompletnú detskú výbavičku nájdete na : www.bimbishop.sk 🙂

1nico1
29. jún 2017
Používateľ 1nico1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1nico1.

osobne som nakupovala zo zootu, je to síce internetový obchod ale veci sa dajú vyskúšať a bez problémov hneď vrátiť v ich kamennej pobočke a čo je úplne super- doprava na Slovensko je už zadarmo 😇 ked tam už zavítaš odporúčam využiť kupón: http://www.kuponyzdarma.sk/zoot-sk/ rado sa stalo

katus226
13. okt 2017

aktualne Trnava - na Kollarovej v obchode 4mama&baby uz vobec neponukaju tehotenske oblecenie :( ostava vraj len C&A a H&M

mammamoda
4. mar 2018

Na stránke https://mammamoda.sk/ nájdete kvalitné tehotenské oblečenie za prijateľné ceny. Sama som si tehotenstvom nedávno prešla a môžem len odporúčiť. Takisto je v ponuke aj kniha Hypnoporod, ktorá mne veľmi pomohla a môj pôrod bol vďaka tomu úžasný ❤

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre