4D u Foldesa, Dunajská Streda. Aký ste mali pocit?

quetinka82
19. jún 2007

Ahojte 🙂 ,
boli ste niektora z vas na 4D v Dunajskej Strede u MUDr. Foldesa? v ktorom tt ste tam isli, aky ste mali z toho pocit?
Dakujem 🙂

quetinka82
autor
20. jún 2007

alebo neviete, kde v okoli BA robia kvalitne 4D za rozumnu cenu? 🙂

lejla77
21. jún 2007

quetinka82:
ahoj, ja som u neho bola na 3 D v 21 tt. Bolo to fajn, mame pekne fotecky a aj videa. 😵 Stalo to 1 000 Sk.

quetinka82
autor
21. jún 2007

jeej, super - konecne sa mi niekto ozval, kto tam bol 🙂
dufam, ze nam to tiez vyjde, lebo sme uz v 28tt a ze vraj je to uz trosku neskoro, ale aj tak to chceme skusit 🙂

danona
21. jún 2007

ahooj, aj ja som u neho bola - v 27tt a fotečky aj video sú nadherné, dr bol tiež velmi milý, venoval sa nám celú hodinu 😀

quetinka82
autor
21. jún 2007

to som rada, ze ste boli spokojne. Uz som sa objednala na pondelok, tak uvidime :o) Uz nejake fotky v 3D mam, ale som zvedava ake to bude v 4D :o)

lejla77
22. jún 2007

quetinka:
podla mna to vyzera tak isto..... 😨
Pozri do mojho albumu, mam tam nejake fotecky odtial. 😉

sisipetka
25. jún 2007

Ahojte kocky, viete mi dat kontakt na p.doktora z Dunajskej Stredy, kde by som sa mohla objednat na UTZ 4D ci 3D, neviem aky je v tom teraz rozdiel. Viete mi v tom poradit? Dakujem

jujka
26. jún 2007

Ahoj sisipetka, tel.čísielko na Feldesa: 0903203379, na sestričku 031/5571200.Sestra odporuča isť v 26-27tt,že vtedy už pekne vydieť tváričku 😀,treba zobrať uterák a stojí to 1500,-

sisipetka
27. jún 2007

dakujem jujka za kontakt. Este idem k mojmu doktorovi zajtra na UTZ a potom sa telefonicky objednam. Viem, ze mi kazda znama hovori, radsej sa objednat dopredu, lebo je velky zaujem. 🙂

quetinka82
autor
27. jún 2007

Takze, boli sme tam a sme velmi spokojní 🙂 bolo to super a hlavne sa nam nas drobcek pekne pootacal 🙂
Doktor Foldes je velmi mily a snazi sa vysvetlit vsetko na co sa spytate. Odporucam 🙂
ja som sice v 28tt, ale bolo to stale pekne vidiet.

annika
29. jún 2007

Ahojte!
Ja sa chystám dnes na 3D uzv, ale bude to robiť dr. Lesnický. Som straašnee zvedavá na malého. Ja som nechcela ísť na ten uzv. až dovtedy, kým mi na genetike z plod. vody nezistia, či je všetko o.k.Minulý týždeň sme boli pre výsledky a teraz už idem s radosťou na toto vyšetrenie. Už viem, že je to chlapček.Potom sa ozvem , ako to tam bolo.Pa pa!

annika
30. jún 2007

Odporúčam každej maminke, bolo to nádherný pocit vidieť tváričku, ručičky a nôžky malému.Doktor Lesnický bol trpezlivý a ochotný, malý sa vždy otočil zadočkom a ukazoval chrbticu namiesto tváričky. Boli sme tam vyše hodinu a máme pekné dvd z toho. 😅

jujka
30. jún 2007

Ahoj Annika, prečo ti to robil Lesnický 😖 .3D nerobí to iba Foldes?Ako si sa objednala?Cez tel, 55271200?Aj ja somobjednaná ale nechcela by som isť k Lesnickému, kolko si platila?

annika
30. jún 2007

Ja som to mala vybavené cez známeho, ináč to robí Foldes. Platila som tisícku.

leniko
6. nov 2008

Mne sa dnes nepodarilo zazrieť malého. Boli sme v BA v Euromedixe. Celú tvár si zakryl a ukázal iba vajíčka 😀 .Nič sme potom ani neplatili, a tak som sa rozhodla skúsiť to ešte budúci týždeň v DS: oplatí sa to? Som v 30 TT, aj vtedy sú pekné snímky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre