• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Amniocentéza. Absolvovali ste ju niekto? Ako dopadla?

2. septembra 2017 
@elzika Pytala a povedal ze len pre istotu aby sme boli spokojní aj ja aj priatel lenze tiez sa mi 25tt zda byt velmi neskoro na amnio a riskovat nechcem nic. Zajtra mame ist na konzultaciu ku geneticke ale poviem jej ze sa mi to zda byt uz velmi riskantne v mojom stadiu tehotenstva.
20. aug o 14:22  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2017 (41. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte babule, zajtra ma čaká amnio, treba pred zákrokom dodržiavať nejaké špeciálne pokyny, napr. prísť nalačno? Objednávala som sa po telefóne a zabudla som sa na to doktora spýtať :disappointed:
30. aug o 18:35  •  čaká bábätko, termín má v januári 2018 (34. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky kedze mam 36,tiez ma lekar posle na amnio..ale neviem ci pojdem..ked som cakala syna,vysli nam zle testy,hrozil.nam.razstep..najprv 1:100 a pri opakovanych 1:10.Bola som hotova z toho..no vybavila som.si spec.vysetrenie u dr.Holana v Ba,v tom case totiz este neboli take moznosti vsade a nakoniec som porodila uplne zdraveho valibuka..a co keby som sa po tych testoch,ktore takmer hranicili s istotou,rozhodla babo dat prec???Moje deti su moje najvacsie stastie a neviem si predstavit ze by som syna nemala,no keby som posluchla testy tak.....
30. aug o 18:50  •  čaká bábätko, termín má v apríli 2018 (23. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iwanka222 Ako ste dopadli?

@vewerka92 Nie, nemusis. Ked som bola v Ruzinove, tam nam kazali sa rano pred amnio trochu najest, tak maj nieco so sebou, pre istotu

@janinamojka Vsak pockaj na vysledky testov, ale pre istotu sa objednaj uz teraz na sono u Holana alebo Cunderlika uz teraz, aby si mala isty termin cim skor po vysledkoch testov, ak by vysli nejake hranicne a ty by si sa chcela ubezpecit. Termin mozes stale zrusit ;)
30. aug o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elzika No nebola som nakoniec na amnio pretoze sme boli s priatelom na konzultacii u geneticky a ta nam povedala ze ona nevidi dovod na amnio, pretoze maly ma inak perfektne vysledky a ze ona osobne si mysli ze malemu ten nadorcek ani dalej rast nebude. Tiez podla otazok ktore sa nas pytala na ochorenia v rodinach nevidela dovod na amnio. Napr. priatel ma perfektnu genetiku oni v rodine nikdy ani nemali nejake vazne ochorenie. Dakujem ze si si spomenula na mna. :slight_smile: Je to od teba velmi mile :slight_smile:
2. sep o 21:49  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2017 (41. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@iwanka222 Super! Verim, ze vsetko bude ok a zvysok tehotenstva si budes uzivat bez stresov :four_leaf_clover:
2. sep o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elzika Dakujem velmi pekne :slight_smile: Konecne si to naozaj uzivam lebo viem ze moj chlapcek je zdravucky :slight_smile:
2. sep o 23:31  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2017 (41. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok