Zlý ultrazvuk v 11. týždni

mitka85
26. jan 2018

Ahojte.Lezim v nemocnici kvoli krvacaniu uz 3tyzdne.Mam hematom.Teraz ma ale este vystrasili lebo doktorke sa nieco nepozdavalo na ultrazvuku.Vraj sa jej zda ze ma babatko zvacsenu nejaku dutinu.Musim ist na vysetrenie do Martina.Stretli ste sa s niecim takym?

zeytin
26. jan 2018

Nemám skúsenosť, ale moc držím palce, nech to dobre dopadne 🙂

deti95060810
26. jan 2018

ja som pri druhom tehu krvácala až 3 krát....a zakaždým som skončila v nemocnici. Potom to všetko prešlo a ešte som išla aj do práce....Dcéra má 12 rokov.
Ostaň pokojná, ešte nič nie je konkrétne. ešte sa len zdá lekárke....😉

mitka85
autor
27. jan 2018

Dakujem vam.No najprv som sa velmi bala ze potratim a teraz ze by mohlo mat nejaku vyvojovu vadu :( uz som v nemocnici tri tyzdne.

monula20
27. jan 2018

Ahoj mne na ultrazvuku rozprávali ze ma mala zväčšenie komory na hlavičke.ale absolútne nič to neznamenalo.je zdravá krásna šikovná

lenkaam_1
27. jan 2018

@mitka85 hlavne bud kludna 🙂

mitka85
autor
27. jan 2018

Dakujem vam za povzbudive slova

sangre
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zklackova
20. mar 2018

Ja som pri druhom tehu dost krvacala a boli mi zistene hematomi. Bolo ich viacej ale neboli priamo pri plode. Do nemocnice som nechcela ist tak mi dr. naordinovala lieky a musela som byt doma a iba lezat max. WC a sprcha. Hematomi sa vstrebali a teraz mam doma zdraveho takmer 6 mesacneho chlapceka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre