Alverde NATURKOSMETIK Telové mlieko & sérum 2v1 Vitamin Care, 250 ml

alverde NATURKOSMETIK telové mlieko a sérum 2 v 1 (250 ml) poskytuje ochranu pred tzv. voľnými radikálmi, ktoré sú spôsobené vonkajšími vplyvmi prostredia, ako je napr. UV žiarenie. Zloženie s vitamínovým komplexom zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky spôsobenému slnkom. Rýchlo sa vstrebávajúca a jemná starostlivosť, pozostávajúca z pleťového mlieka a hydratačného séra, zanecháva pokožku hydratovanú a hodvábnu a poskytuje jej 24-hodinovú hydratáciu. V kombinácii s vysokokvalitnými vitamínmi C, E a F zabezpečuje sviežosť, vitalitu a žiarivý lesk na celý deň.

Kde kúpim alverde NATURKOSMETIK Telové mlieko & sérum 2v1 Vitamin Care, 250 ml?

Hodnotenia a skúsenosti s alverde NATURKOSMETIK Telovým mliekom & sérum 2v1 Vitamin Care, 250 ml

Máš skúsenosť s alverde NATURKOSMETIK Telovým mliekom & sérum 2v1 Vitamin Care, 250 ml?

Vitamínová bomba

Veľmi príjemné telové mlieko s jemnou ľahkou konzistenciou a krásnou jemnou vôňou. Telové mlieko sa rýchlo vstrebáva, hydratuje aj keď nie kompletne a dlhodobo. Vyhovuje mi vôňa aj konzistencia. Jediné, čo by som asi vymenila, je dávkovač.
  • Vôňa a konzistencia
  • Hydratácia a rýchle vstrebanie
  • Nezanecháva mastný pocit na pleti
  • Skvelá cena
  • Jednoduchý nelákavý obal
penelope10  12. apr 2024 Overená recenzia

Telové mlieko s vitamínmi

Potešila na ochrana pred UV žiarením keďže slnko už vykuklo. Zloženie s vitamínovým komplexom zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky spôsobenému slnkom. Krém sa rýchlo vstrebáva. Moja pokožku je dokonale hydratovaná a hodvábna. V kombinácii s vysokokvalitnými vitamínmi C, E a F zabezpečuje sviežosť, vitalitu a žiarivý lesk.
  • Uv ochrana
  • Vitamíny
  • Vegan
  • Škaredý obal
katkapetko  10. apr 2024 Overená recenzia

Som nadmieru spokojná

Mlieko má príjemnú, jemnú vôňu a konzistencia je ideálna pre rýchle vstrebanie. Pociťujem viditeľné zlepšenie hydratácie a celkového vzhľadu mojej pokožky. Mlieko zanecháva pokožku jemnú, sviežu a vyživenú. Viem si predstaviť použitie aj na slniečkom spálenú pokožku.
Oceňujem prírodné zloženie bez syntetických prísad, čo je pre mňa veľmi dôležité.
Odporúčam tento produkt všetkým, ktorí hľadajú kvalitnú a prírodnú starostlivosť o telo.
  • Konzistencia
  • Hydratácia
melani19  7. apr 2024 Overená recenzia

Najlepši krémik

Super voňavé, dobre sa rozotiera.
Pokožka nie je vysušená a pekne vonia.
  • Vonia
  • Dobrá konzistencia
nikam  7. apr 2024 Overená recenzia

Neurazí ale ani neohúri

Toto telové mlieko som používala denne počas troch týždňov po každej sprche. Ľahko a rýchlo sa vstrebáva a má príjemnú citrusovú vôňu.
Nenašla som vyslovene nedostatky, ale ani prednosti voči iným telovým mliekam v tejto kategórii.
  • ľahké nanášanie
  • zanecháva vláčnu pokožku
  • príjemná vôňa
  • priaznivá cena
kika9981  7. apr 2024 Overená recenzia

Telové mlieko & sérum 2v1 vitamín care

Veľmi rada som testovala telové mlieko &sérum 2v1 vitamín care, keďže my sa radi natierame. Tak večer sme si dali so synčekom kúpeľ.
  • Je na normálnu až suchú pokožku
  • Rýchlo sa vstrebáva
  • Jemná starostlivosť
  • 2v1 - telové mlieko a hydratačné sérum
  • Regenerácia na 24 hod.
  • Vitamíny C,E,F
  • Zaisťuje sviežosť a ponúka ochranu pred tzv. voľnými radikálmi, zabraňuje starnutiu pokožky
  • Bez olejov,bez syntetických vonných farbiacich látok
  • Krátko účinkuje 24hod
cecilia29  6. apr 2024 Overená recenzia

Telové mlieko, ktoré pohladí telo aj zmysly

Toto telové mlieko je jednoducho skvelé. Má úžasnú vôňu (súhlasi aj manžel ;) ), ktorá vo mne evokuje prírodu a kvety. Veľmi dobrá bodka za sprchou, či relaxačným kúpeľom. Ale čo je dôležitejšie, je jeho bio zloženie. Koža je najväčším orgánom tela a práve na kožu (mimo tváre) sa zabúda. Ja osobne si na telo radšej nedám nič, ako by som mala použiť produkt, ktorý je zmes chémie, no Alverde telové mlieko a sérum 2v1 si dávam bez výčitiek. Pokožka je po ňom voňavá, jemná, hydratovaná a ošetrená. Ja som ho používala dokonca aj na tvár :)
  • Krásna vôňa prírody
  • Skvelé zloženie lahodiace každej pokožke
  • Hydratuje a ošetruje pokožku
asshanti  2. apr 2024 Overená recenzia

Vitamínová bomba pre pokožku tela

Alverde NATURKOSMETIK telové mlieko a sérum 2 v 1 poskytuje pokožke celého tela perfektnú hydratáciu a úžasnú sviežu vôňu, ktorá dlho vydrží. Rýchlo sa vstrebáva, čo je pre mňa veľmi dôležité, keďže nemám rada mastnú pokožku. V kombinácii s vysokokvalitnými vitamínmi C, E a F zabezpečuje sviežosť, vitalitu a žiarivý lesk na celý deň. Určite odporúčam používať po každej sprche či kúpeli!
  • Príjemná svieža vôňa
  • Dlhodobý účinok
  • Nemastné zloženie
sofia2013  2. apr 2024 Overená recenzia

Telové mlieko so sérum

Telové mlieko ma očarilo krásnou a príjemnou vôňou.
Rýchlo sa vstrebe, čo sa mi veľmi páčilo. Ale moju suchú pokožku nehydratovalo 24 hodín. Ale určite je vhodné nie len na letné používanie. Celkom malé balenie.
  • Hydratácia
  • Nevydrží hydratovať 24 h
andy57  1. apr 2024 Overená recenzia

Alverde telové mlieko

Telové mlieko je úžasné, príjemne vonia, používam vždy po sprche či kúpeli.
  • Vhodné pre normálnu a suchú pokožku
  • Rýchlo sa vstrebe
  • Hydratuje
maggie20  29. mar 2024 Overená recenzia

Telové mlieko s vitamínmi je vhodné nielen na leto

Telové mlieko a sérum v jednom sa ľahko rozotiera, rýchlo vstrebáva a nezanechávalo mi na pokožke mastný film. Má sviežu vôňu, ktorá mi pozdvihla náladu. Moja pleť ostala po použití hebká a hydratovaná, no pri mojej extra suchej koži nevydržala hydratácia celých 24 hodín. Okrem toho je balenie malé a rýchlo sa minulo.
  • Svieža vôňa
  • Nezanecháva mastný film