Hrozienka dmBio

Chutné hrozienka, 500g značky dmBio pochádzajú z hrozna zrejúceho na slnku. Boli šetrne sušené a hodia sa ideálne na dochutenie múčnikov, sladkých jedál, ako aj mäsových a rybích pokrmov. Hrozienka sa dobre dávkujú a vďaka opätovne uzatvárateľnému obalu zostanú dlho čerstvé. Hrozienka neobsahujú konzervačné látky a vyrábajú sa len sušením.

Kde kúpim hrozienka dmBio

Hodnotenia a skúsenosti s hrozienkami dmBio

Máš skúsenosť s hrozienkami dmBio?
nikelca  15. dec 2023 Overená recenzia

Do koláča sa neušlo

Mala som tieto hrozienka, že ich dám do koláča. Tak som otvorila vrecko. Pár som si ich dala do úst a boli tak chutné a sladučké, že koláč ani nebolo treba. Vrecko je veľké, hrozienka sú sladké, bez zrniek a tvrdých častí, každý si pochutí.
  • Sladké
  • Veľké vrecko
  • Bez zrniek

Mls k TV aj do pečiva

Ja osobne nie som fanúšik hrozienok v pečení, ale ako dobrota len tak na chrúmanie pri TV sú hrozienka úžasná voľba a tieto dmBio nesklamali.
  • vláčne
  • nie sú presušené
  • veľké balenie
  • super snack, keď je chuť na sladké
paralela  11. dec 2023 Overená recenzia

Výborná pochúťka nielen do pečenia

Hrozienka nie sú presušené, sú vláčne, jemné a majú peknú farbu. Chuť je výrazná. Ideálne ako zdravá maškrta na desiatu, ale aj na pečenie.
  • veľmi dobrá chuť
  • nie sú presušené a tmavé
  • nie sú presladené
  • bioproduk

Vláčne hrozienka

Hrozienka od DM bio sú skvelé nie len na pečenie.
Sú vláčnejšie ako iné hrozienka a po upečení v bábovke nabobnali a boli naozaj šťavnaté.
Skúšala som ich aj do kaše či vločiek na raňajky a bolo super.
  • Dostunosť vo veľkom balení
  • Dobrá chuť
jese1  9. dec 2023 Overená recenzia

Hrozienka

Hrozienka hneď po otvorení balíčka mizli rýchlosťou blesku - vrhli sa na ne moje deti. A naozaj si pochutili! Na dotyk sú hrozienka jemné a mäkké. Takže sú vhodné aj na priamu konzumáciu. My sme ich použili do tvarohového koláča. Aj vďaka nim chutil výborne. Vrelo odporúčam! :)
  • Chuť - nie sú veľmi presladené
  • Pomer kvalita - cena
  • Krásne voňajú
lenkaajko  8. dec 2023 Overená recenzia

Jednoducho dokonalé

Neviem, či je to tým do čoho sme ich použli, alebo sú naozaj tak chutné, ale u nás super. Pripravili sme si s nimi vianočku a teda fajnučkú. Skvelo ju dochutlili, cesto ostalo vláčne aj po upečení.
  • Aj ako dochucovadlo jogurtov

Všestranná pochúťka do každej domácnosti.

Sušené hrozienka sú veľmi prospešné na znižovanie krvného tlaku a hladiny cholesterolu. Okrem toho podporujú dobré trávenie a zdravú krvotvorbu.

Z tohto dôvodu sa ich určite oplatí mať doma. Sú skvelé nielen do pečenia, ale aj do raňajkových kaší, müsli, alebo ako snack deťom na desiatu. Ja som hrozienka použila do pečenia, konkrétne do ťahaných štrúdlí - tvarohovej a jablkovej. Na samotných hrozienkach sme si zamaškrtili tiež.

Oceňujem veľkorysú gramáž ( 500g ), keďže je to práve tá pochúťka, ktorá mizne rýchlosťou blesku, ale aj to, že vôbec nie sú tak presladené ako tie, ktoré som mala možnosť vyskúšať, takže s pokojným svedomím som ich deťom mohla dopriať viac 🙂
  • - gramáž
  • - nepresladená chuť
  • - Bio produkt
nikar92  4. dec 2023 Overená recenzia

Hrozienka

Skvelá chuť, farba. Ja som použila na našu tradičnú krupicovú kašu s maslom, škoricou a hrozienkami, je naša najobľúbenejšia 👌🏻
  • Farba
petulka51  4. dec 2023 Overená recenzia

Hrozienka

Naozaj úžasne hrozienka, z ktorých mi veľa neostalo, pretože sa po nich len tak zaprášilo 😀❤️
  • Bio kvalita
  • Chuť a vôňa v porovnaní s ostatnými
  • Výhodne balenie
tradaaa  4. dec 2023 Overená recenzia

Konečne parádne hrozienka

Bežné hrozienka som si roky denne pridávala do ovsenej kaše, ale začal mi v nich vadiť obsah oxidu siričitého.
Konečne som objavila tieto BIO HROZIENKA, ktoré ho neobsahujú, navyše sú mäkkučké a nie príliš sladké. Takže si opäť každé ráno môžem vychutnať svoju kašu s tvarohom a pridavam ich aj do ružomberského medovníka, kde samozrejme tiež chutia výborne. Veľké 500g balenie mi vydrží nejaký ten týždeň 😉
  • Farba
  • Bez obsahu konzervantov
  • Sú mäkké
  • Nie sú presladené
jessica45  4. dec 2023 Overená recenzia

Bio hrozienka

Veľmi milo ma tieto hrozienka potešili. Vôňa je krásna, úplne iná ako u klasických z obchodu. Sú vhodné nielen na pečenie, ale aj na samostatné papanie, ktoré majú moje deti veľmi radi. Museli sme ich hneď vyskúšať a za mňa 100 bodov.
  • Všetky sú rovnako veľké
  • Skvelá vôňa
  • Príjemná kyslosť a sladkosť
  • Skvelá chuť
evka221  16. nov 2023

Výborná kvalita veľkosť aj chuť 🙏🤗

Kupujem pravidelne a používam do pečenia ale aj len tak ako maškrtu ❣️
wudz  9. dec 2022

Konečne nepresladené hrozienka

Nemám rada klasické hrozienka v obchode, lebo mi skrúca ústa od toľkého cukru. Tieto sú však výborné, bez cukru, také akurát. Moje deti sú však totálny antihrozienkári a z každého koláča ich povyberajú. Keď však prišli sestrine deti, zjedli za misku len tak na posedenie. Výborné!
  • Bez cukru
  • Nesírené
veroena  8. dec 2022

Hrozienka

Hrozienka už poznáme a rada ich kupujem. Sú fakt super a nie sú mega suché a majú super chuť.
Rada si ich pridám do kaše alebo aj koláča a brumíkov pre deti:)
  • Nie sú suché
  • Majú super chuť
  • A veľké balenie
oxiba  7. dec 2022

Kvalitné

Hrozienka používam hlavne do pečenia, tvarohových plniek, ale aj do prílohovej ryže s korením garam masala.
Hrozienka dm bio sú nesírené, čisté - bez stopiek, kamienkov, či iných cudzích prímesí. Sú primerane veľké, chuť je príjemná sladkokyslá.
Keď sa mi minú, rada po nich opätovne siahnem.
  • Bio produkt
  • Čistota
  • Bez nežiadúcich prímesí a pachute
  • Nesírené
  • Príjemná sladkokyslá chuť
  • Primerane rovnomerne veľké
  • Pekný obal
elarika  7. dec 2022

Vláčne hrozienka v BIO kvalite

Sušené hrozienka používam do vianočky, briošky, či podobného nadýchaného sladkého pečiva, ktoré miluje môj syn. A veru, tieto sú skvelé. V BIO kvalite, veľké balenie, vláčne, chutné aj na maškrtenie mimo pečenia.
  • Vláčne
  • Zachovajú si tvar aj po upečení
  • Bio kvalita
  • Vhodné aj ako maškrta mimo pečenia
jarusia17  5. dec 2022

Hrozienka nie len na pečenie

Hneď pri rozbaleni bolo cítiť príjemnú vôňu. Použila som do závinu a zvyšok zmizol, lebo dcérka si ich dala k telke ako maškrtu.
  • Šťavnaté
  • Chutné aj ako zdravá maškrta
xxyy  3. dec 2022

Zdravé bio hrozienka

Na tieto hrozienka treba dávať ozaj pozor, sú návykové. Ani sa nenazdáte a zmizne celé balenie. Hodia sa do každej vianočky, štrúdle a do každého koláča, či do raňajkovej kaše. Majú príjemnú sladkú chuť a žuvačkovú textúru. Oceňujem, že sú z ekologického poľnohospodárstva a obsahujú 0,5% oleja, aby sa na seba nelepili. Nemajú žiadny pridaný cukor navyše, takže si ich môžete dať bez výčitiek svedomia, keď dostanete chuť na sladké. Ich vysoký obsah vlákniny podporuje trávenie, ja si ich dávam do domácej granoly a takto vyjedám aj popri práci. Dostanem tak zdravú energiu do tela.
  • pekné veľké hrozienka
  • sladká chuť
  • zdravá farba
  • mäkké
  • šťavnaté
  • aj po pečení ostali pekné mäkké
mims_28  2. dec 2022

Tieto hrozienka sú úžasné ... Deti ich jedli len tak a časť išla do vianočky :-)

-vláčne
-šťavnaté
-mäsité
aaalenkak  28. nov 2022

Nabudúce ich už schovám 🙈

Čo dodať. Môj otec ich u nás na návštevách pomaly pojedol, ani som ich nestihla použiť na pečenie 🙈.
  • Veľké hrozienka
  • Mäsité
  • Skvelá chuť
muckom  27. nov 2022

Hrozienka do koláča aj do pusy

Hrozienka používam skoro do každého pečenia. Hlavne počas Vianoc. Ešte síce nie sú Vianoce, ale v túto prvú adventnú nedeľu som sa rozhodla urobiť u nás obľúbený Biskupský chlebíček. Hneď, ako som hrozienka otvorila pribehol najmladší syn a za hrsť si zobral len tak na ochutnanie. Veľmi mu chutili a musela som ho odháňať, aby mi do koláča niečo zostalo. Nakoniec sa koláč podaril. Hrozienka boli výborné ako do koláča, tak do pusy na maškrtenie.
  • veľké hrozienka
  • plná chuť
  • mäsité - nie su také vysušené
  • pekná farba
  • príjemná vôňa
24seli  27. nov 2022

Lahodné hrozienka

Hrozienka nepoužívame veľmi často, nakoľko častokrát su tvrdé. Pri týchto hrozienkach to vôbec neplatí. Skúšali sme ich do zdravej verzie vianočky a musím povedať, že sú úžasné. Až som bola prekvapená. Sú mäkkučké, vláčne a šťavnaté. Primerane sladké. Malý ich vyjedal priamo zo sáčku, určite mu ich budem dávať papať, keď si bude žiadať niečo sladké. Vo vianočke boli úplne super, nerozpiekli sa na blato, ale ostali také isté ako predtým. Určite ich odporúčam a ostanem im verná aj po testovaní. #dmBio
  • Mäkkučké
  • Primerane sladké
  • Veľmi chutné
  • Zachovali si konzistenciu aj po pečení
mystisch  23. nov 2022

Príjemne mäkkučké a chutné

Hrozienka patria do každej kuchyne tradičnej gazdinky.

K sladkým raňajkám, zdravej desiatej, či do múčnikov, jednoducho je to MUST HAVE produkt.

Tieto hrozienka mi deti vyjedajú priamo zo sáčku, sú prekvapivo mäkké, neobschnuté a nemajú tvrdé šupky.
  • Mňam chuť, deti zobkajú pri rozprávkach
  • Jemnučké
  • Mäkké