Hrozienka dmBio

6 skúseností

Chutné hrozienka, 500g značky dmBio pochádzajú z hrozna zrejúceho na slnku. Boli šetrne sušené a hodia sa ideálne na dochutenie múčnikov, sladkých jedál, ako aj mäsových a rybích pokrmov. Hrozienka sa dobre dávkujú a vďaka opätovne uzatvárateľnému obalu zostanú dlho čerstvé. Hrozienka neobsahujú konzervačné látky a vyrábajú sa len sušením.

Kde kúpim hrozienka dmBio

Najnovšie články

Hodnotenia a skúsenosti s hrozienkami dmBio

Máš skúsenosť s hrozienkami dmBio?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
Najnovšie hodnotenia
xxyy  Včera o 20:23

čaká na kontrolu

Zdravé bio hrozienka

Na tieto hrozienka treba dávať ozaj pozor, sú návykové. Ani sa nenazdáte a zmizne celé balenie. Hodia sa do každej vianočky, štrúdle a do každého koláča, či do raňajkovej kaše. Majú príjemnú sladkú chuť a žuvačkovú textúru. Oceňujem, že sú z ekologického poľhospodárstva a obsahujú 0,5% oleja, aby sa na seba nelepili. Nemajú žiadny pridaný cukor navyše, takže si ich môžete dať bez výčitiek svedomia, keď dostanete chuť na sladké. Ich vysoký obsah vlákniny podporuje trávenie, ja si ich dávam do domácej granoly a takto vyjedám aj popri práci. Dostanem tak zdravú energiu do tela.
  • pekné veľké hrozienka
  • sladká chuť
  • zdravá farba
  • mäkké
  • šťavnaté
  • aj po pečení ostali pekné mäkké
mims_28  2. dec 2022

čaká na kontrolu

Tieto hrozienka sú úžasné ... Deti ich jedli len tak a časť išla do vianočky :-)

-vlacne
-stavnate
-mäsite
aaalenkak  28. nov 2022

Nabudúce ich už schovám 🙈

Čo dodať. Môj otec ich u nás na návštevách pomaly pojedol, ani som ich nestihla použiť na pečenie 🙈.
  • Veľké hrozienka
  • Mäsité
  • Šťavnaté
  • Skvelá chuť
muckom  27. nov 2022

Hrozienka do koláča aj do pusy

Hrozienka používam skoro do každého pečenia. Hlavne počas Vianoc. Ešte síce nie sú Vianoce, ale v túto prvú adventnú nedeľu som sa rozhodla urobiť u nás obľúbený Biskupský chlebíček. Hneď, ako som hrozienka otvorila pribehol najmladší syn a za hrsť si zobral len tak na ochutnanie. Veľmi mu chutili a musela som ho odháňať, aby mi do koláča niečo zostalo. Nakoniec sa koláč podaril. Hrozienka boli výborné ako do koláča, tak do pusy na maškrtenie.
(2 fotky)
  • veľké hrozienka
  • plná chuť
  • mäsité - nie su také vysušené
  • pekná farba
  • príjemná vôňa
24seli  27. nov 2022

Lahodné hrozienka

Hrozienka nepoužívame veľmi často, nakoľko častokrát su tvrdé. Pri týchto hrozienkach to vôbec neplatí. Skúšali sme ich do zdravej verzie vianočky a musím povedať, že sú úžasné. Až som bola prekvapená. Sú mäkkučké, vláčne a šťavnaté. Primerane sladké. Malý ich vyjedal priamo zo sáčku, určite mu ich budem dávať papať, keď si bude žiadať niečo sladké. Vo vianočke boli úplne super, nerozpiekli sa na blato, ale ostali také isté ako predtým. Určite ich odporúčam a ostanem im verná aj po testovaní. #dmBio
(3 fotky)
  • Mäkkučké
  • Vláčne
  • Šťavnaté
  • Primerane sladké
  • Veľmi chutné
  • Zachovali si konzistenciu aj po pečení
mystisch  23. nov 2022

Príjemne mäkkučké a chutné

Hrozienka patria do každej kuchyne tradičnej gazdinky.

K sladkým raňajkám, zdravej desiatej, či do múčnikov, jednoducho je to MUST HAVE produkt.

Tieto hrozienka mi deti vyjedajú priamo zo sáčku, sú prekvapivo mäkké, neobschnuté a nemajú tvrdé šupky.
  • Mňam chuť, deti zobkajú pri rozprávkach
  • Jemnučké
  • Mäkké