Opaľovacie telové mlieko Baby & Family SPF 30 WoodenSpoon

26 skúseností

Prírodné opaľovacie telové mlieko Baby & Family SPF 30 WoodenSpoon je vyrobené z jednoduchých a bezpečných prísad, čo je prospešné ako pre dospelú, tak aj najjemnejšiu detskú pokožku. Obsiahnuté rastlinné maslo je bohaté na vitamíny, polyfenoly a antioxidanty. Zvlhčuje a vyživuje pokožku, chráni ju pred vyschnutím.

Nie je potrebné hľadať špeciálnu ochranu pre každého člena vašej rodiny zvlášť. Opaľovacie telové mlieko Baby & Family SPF 30 WoodenSpoon poskytuje bezpečné, hypoalergénne zloženie s jemným vyživujúcim maslom pre pokožku dieťaťa.

Prírodné opaľovacie krémy WoodenSpoon obsahujú neviditeľný zinok a tak nezanechávajú biele stopy a ľahšie sa nanášajú. In-vivo, in-vitro a dermatologické testy s novým neviditeľným zinkom v certifikovaných laboratóriách v Taliansku, Poľsku a Bulharsku dokázali, že nové opaľovacie mlieka s plne prírodnými zložkami a neviditeľným zinkom majú vysokú UVA & UVB ochranu, sú šetrné k pokožke, nedráždia, nespôsobujú začervenanie ani žiadne alergické reakcie.

Opaľovacie telové mlieko Baby & Family SPF 30 WoodenSpoon

Vlastnosti:

• vodeodolnosť pre aktívnych členov vašej rodiny, ktorí sa ťažko zdržiavajú mimo vody,
  • výborná roztierateľnosť - nezanecháva biele fľaky,
  • hlboké vyživenie a prevenciu vysušenia pokožky pre mamičku,
  • silná a účinná starostlivosť pri extrémných dobrodružstvách,
  • viaceré objemové varianty.

Aplikácia:

Jemne nanášajte na pokožku pomalými krúživými pohybmi.

Zloženie:

• Sunflower (Helianthus Annus) Seed Oil*; Zinc Oxide (non-nano); Theobroma Cacao Seed Butter*; Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*; Cocos Nucifera (Coconut) Oil*; Cera Alba (beeswax)*; Tocopherol (VitE);
  • Produkt neobsahuje žiadne alergény, dráždivé zložky, ropné zložky ani iné sporné a potenciálne škodlivé látky.
  • 77% organický produkt
  • 100% prírodný produkt

Certifikáty:

• Opaľovacie mlieko je certifikované ako bio produkt.
  • Soil Association Organic,
  • Not tested on animals

Nepoužívajte v prípade alergií. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami!

*Certifikované ako organická látka

Kde kúpim opaľovacie telové mlieko Baby & Family SPF 30 WoodenSpoon

Nové články

Hodnotenia a skúsenosti s opaľovacím telovým mliekom Baby & Family SPF 30 WoodenSpoon

Máš skúsenosť s opaľovacím telovým mliekom Baby & Family SPF 30 WoodenSpoon?
Podeľ sa o ňu a pomôž tak ostatným mamičkám.
Napíš svoju skúsenosť
Najnovšie hodnotenia
diqushqaa  16. máj 2022

Odporúčam!

Pri hľadaní vhodného krému pre dcérku som natrafila na túto značku a nedám na ňu dopustiť. Rozotierateľnosť je oveľa lepšia ako pri iných podobných krémoch. Takže keď mi dcérka pri natieraní utekala, neskončila celá biela ako inokedy. Už mám hneď aj dva kusy aby sme ho nemuseli prenášať, tak máme aj u starkovcov. Použila som ho aj ja a hodnotím veľmi pozitívne, slnko mi vytiahlo oveľa menej pieh ako inokedy. Za čo som rada a taký efekt som ani nečakala.
  • Výborne sa rozotiera
  • Chráni pokožku
  • Bio krém
  • Nezanechá bielu pokožku, pekne sa vstrebe
  • Zdala sa mi trochu vyššia cena
evikulik  16. máj 2022

Spokojnosť, nontoxic opaľovák

Opaľovací krém milo prekvapil. Kvôli atopickému ekzému vyhľadávame non toxic opaľovacie krémy, ktoré obsahujú zinok a potom sa dajú celoročne použiť aj na stiahnutie ekzému. Krém je hutnejšej konzistencie, ale dá sa dobre rozotrieť a nezanecháva biely film ako iné minerálne spf.
  • Dobrá rozotierateľnosť
  • Obsahuje zinok
  • Vhodný na atopickú pokožku
  • Minerálne spf
  • Hustejšia konzistencia
  • Malé balenie
inustek  16. máj 2022

Odporúčame všetkými 10timi🙂

Naša skúsenosť je pozitívna. Krém má výborné zloženie, čo mne vyhovuje, je žiadna umelá ani prenikajúca vôňa produktu. Vyhovuje mi, že vonia tak prirodzene po zložkách, ktoré obsahuje. Nezanecháva mastný film na pokožke a má príjemnú konzistenciu. Dcérka má citlivú pokožku a neprekáža jej ani ju nedráždi.

Za nás super a ostávame verný tejto značke🙂.
  • Prirodzená vôňa
  • Nie je mastný
  • Super zloženie
  • Žiadne
baby2008  15. máj 2022

Wooden spoon - gentle sunscreen lotion baby&family

Produkt sme testovali najmä na začiatku testovania a posledný týždeň pred pridaním recenzie, nakoľko nám počasie medzitým veľmi neprialo;) Vybehla som s ním aj na otočku do Milána a na letisku mi ho nezhabali, takže pokojne si ho pribaľte do kabelky, keď budete letieť na dovolenku,aby ste ho mali vždy poruke;) Dvakrát sme vybehli na bicykle a zmrzku;) Mladšia dcéra ma na stehne veľké materské znamienko, ktoré pred slniečkom musíme dostatočne chrániť. Toto opaľovacie mlieko mi vyhovovalo najmä kvôli svojmu zloženiu, veľkosti a roztierateľnosti. Vyskúšali sme použiť aj na tváričku a bomba🤩bez nežiadúcich reakcií ...teda žiadne vyrážky ani podráždená pleť u detí či dospelých. Deťom vadila iba prirodna vôňa bez pridania parfémov,resp.im krém nevoňal,ako sú zvyknuté🙈
Oceňujem však 100% prírodné zloženie a celkovú spokojnosť s Wooden spoon. Ďakujem za možnosť testovať toto kabelkové balenie vodeodolného opaľovacieho krému s dávkovačom a UVA&UVB ochranou💪👌👍pridávam foto z testovania tohto produktu;)
(10 fotiek)
  • 👉Žiadne nežiadané reakcie na pokožke tela či tváre
  • 👉Ľahko roztierateľný
  • 👉rýchlo sa vstrebáva
  • 👉príjemná kremovo-olejová konzistencia
  • 👉Šikovné kabelkové balenie
  • 👉odolný voči vode
  • 👉nezanecháva biely film
  • 👉pohodlný dávkovač
  • 👉nespálili sme sa
  • 👉deťom vadila iba vôňa,no je to prírodný,neparfémovaný produkt, tak je to pochopiteľné
sonkam  15. máj 2022

Malý - veľký ochranca

Aj keď nám slniečko veľmi neprialo, našťastie sa našlo zopár dní, kedy sme mohli vyskúšať opaľovacie mliečko. Pri malom akčnom dieťati, ktoré trávi celé dni vonku je toto naozaj veľký zázrak v malom balení. Náš drobec má bledú pokožku a tak je pre mňa prioritné používať dobrý opaľovací krém aby som ho chránila pred spálením. Toto opaľovacie mlieko od WoodenSpoon to splnilo na plnej čiare. Ľahko sa roztiera a na pokožke nezanecháva biele fľaky, takže aj dieťatko, ktoré dlho neobstojí, natriete bez problémov a nebudete z neho mať malého Indiána. Pokožku zanecháva príjemne lesklú a hydratovanú.
  • Ľahká roztierateľnosť
  • Kvalitné zloženie
  • Hydratuje pokožku
  • Vôňa mi trošku prekážala
semodka  14. máj 2022

Letná výbava

Odkedy sme sa stali rodičmi, viac premýšľame, čo na a do seba dávame. Naše dievčatko nechceme mazať len tak hocičím (a momentálne ani seba, keďže vyrábam ďalší poklad) a tak som si robila veľký prieskum. Pred dvoma rokmi na plnej čiare u nás vyhrala práve značka WoodenSpoon - krém na opaľovanie pre celú rodinu. Odvtedy sme iný nevyskúšali. Máme doma faktor 50 a teraz už aj 30. Ďakujeme za možnosť testovania. Sme mimoriadne spokojní. Minerálny UV filter, ľahké roztieranie a teraz už aj možnosť neviditeľného zinku, takže neostáva biely filter 👌. Naše dieťa ho miluje, chce sa natierať sama a to sa pri deťoch málokedy vidí :). Mne aj veľmi vonia 😊. Výrobky nie sú testované na zvieratách, nepoškodzujú koraly, sú hypoalergénne a certifikované ako bioprodukt. Za nás jasná voľba aj na ďalšie roky, hlavne vďaka ich vodeodolnosti, keďže vodu milujeme a cez leto sme v nej skoro stále. Opaľovacie mlieko obsahuje vyživujúce maslo obohatené o vitamíny, ktoré vyživuje pokožku. My sme veľmi spokojní, ďakujeme ❤️.
  • Minerálny UV filter
  • Netestované na zvieratách
  • Bio kvalita - certifikát
  • Výhodné balenia (aj do kabelky - aj pre celú rodinu)
  • Niekomu sa môže zdať vyššia cena ale za takúto kvalitu sa naozaj oplatí zaplatiť
janasofi  14. máj 2022

Leto je tu a s ním...

....prírodné opaľovacie telové mlieko Baby & Family SPF 30 WoodenSpoon.
Naše opaľovanie začína vždy faktorom a hlavne na tvári už počas jari. Ľahká konzistencia a nelepivý efekt umožnil použitie aj ako podklad pod make-up.
Poskytuje bezpečné, hypoalergénne zloženie šetrné aj pri atopickom ekzéme a s jemne vyživujúcim maslom zanechalo príjemnú vôňu. Zvlhčuje a vyživuje pokožku, po sprchovaní bola pokožka hladká. Po pár slnečných dňoch jemné opálenie. Využijeme aj na dovolenke, keďže sa osvedčil ako vodeodolný a hydratačný, vhodný pre dospelú aj najjemnejšiu detskú pokožku.
(5 fotiek)
  • - ľahká konzistencia
  • - nelepivý efekt
  • - vodeodolný
  • - nezanecháva biele stopy
  • - žiadne nedostatky, plne nám vyhovoval
mariadarina  13. máj 2022

Výborný opaľovací krém

Už sme skúsili veľa opaľovacích krémov, ale vždy sme sa len usvedčili v tom, že je lepšie držať sa čo najviac v tieni ako pokúšať slnko počas horúčav. Jeden som si kedysi dala doviezť až z Čiech. Mal priaznivé zloženie, ale veľmi zle sa roztieral. Na WoodenSpoon si cením hlavne to, že sa už nemusíme báť vyjsť von, lebo nás naozaj ochráni a to musí byť základná funkcia opaľovacieho krému. Ďalšie vlastnosti považujem za pridanú hodnotu - najmä dobrú roztierateľnosť a vstrebateľnosť. Testovala celá 5-členná rodina. Mne sa najviac rátalo, že som sa po ňom nespálila, najstaršej dcére praktické dávkovanie, strednej dcére, ktorá športuje, že sa neroztekal a nelepil pri fyzickej záťaži, najmladšia testovala v družine, kde sa veru slnku nevyhýbajú. Nikto nemal alergickú reakciu, takže u všetkých prešiel skúšku ohňom. Za drobné nevýhody považujem nie príliš lákavú vôňu (uvedomujem si, že je to daň za prírodné zloženie), malé balenie (určite by som kúpila väčšie balenie pre našu rodinu, hoci chápem, že pre jedného je to ideálna veľkosť) a vyššiu cenu (ale zasa pri zdraví sa na cenu nepozerá).
  • Naozaj ochráni pred agresívnym slnkom
  • Dobre sa roztiera a vstrebáva
  • Praktické dávkovanie
  • Vôňa
  • Malé balenie
adapodlesom  13. máj 2022

WoodenSpoonák opaľovacie telové mlieko - testovanie

Na testovanie opaľovacieho telového mlieko som sa tešila, keďže v priaznivom počasí väčšinu času trávime vonku. Už s prvými slnečnými lúčami sa snažím chrániť ako svoju, tak pokožku mojich detí nejakým opaľovacím krémom. Vyskúšali sme niekoľko druhov opaľovacích krémov, ale môžem povedať, že ma WoodenSpoon príjemne prekvapil. O tomto produkte som pred tým nepočula, ale za nás určite odporúčam. Všetky moje požiadavky spĺňa. Hlavne ma príjemne prekvapil svojou ľahkou rozotierateľnosťou (aj menšie deti si ho vedeli krásne po tváričke rozotrieť) a rýchlou vstrebateľnosťou (nemali pokrémované oblečenie 😉). Okrem toho má skvelé prírodné zloženie, takže nedráždi pokožku. 👍👍
Takže za nás určite odporúčam ❤️ a keď sa nám vymíňa určite objednáme. 😃
  • Rýchla vstrebateľnosť
  • Kvalitné prírodné zloženie 👍
  • Výborne sa rozotiera
  • Oceňujem pumpičku
  • Praktické balenie 😉
petulka00013  12. máj 2022

Letný spoločník na cestách

Tak ušlo sa nám testovať SPF 30 WoodenSpoon. Nakoľko u nás teplo ešte len začína, testovali sme tieto dva posledné dni. Najprv testoval starší a pecka. Chválil si ľahké rozotieranie aj príjemnú vôňu a hlavne vodeodolnosť. Dnes testoval mladší syn a paráda, aj ho pekne už opálilo a konečne nie do červena ale pekne do hneda. Dokonca sme natreli aj tatina, keďže práve maká vonku celé dni a veľmi si chválil. Takže môžeme na záver povedať len toľko: kto nie je rozhodnutý alebo zvažuje kúpu, môžeme na 10000% len a len odporučiť. Konečne máme to, čo som tak dlho hľadala.
  • Ľahké rozotieranie
  • Pekne vonia
  • Žiadne sme nenašli
dagi12  11. máj 2022

☀️Letný spoločník ☀️

Malý, veľký letný spoločník, ktorý nás/vás ochráni pred letným slniečkom. Testovanie ma prekvapilo. Skúšala som ho hneď ako slniečko doprialo nosiť krátky rukáv. V prvom rade nečakajte veľké balenia. Je to malinké balenie ideálne do kabelky, čo oceňujem 👍👌. Evidentne vsadili na kvalitu a nie kvantitu. Krém má takú vodnatejšiu konzistenciu, čo však bolo super lebo aj syn si ho veľmi rýchlo vedel roztierať a nerobil biely film. Vydržal aj kontakt s vodou. Čo ma neoslovilo, bola vôňa ako ovsená kaša alebo roztlačené obilie. Malý si utrel ruky do trička a bolo vidno fľak, ale po opraní už bolo tričko ok. Neobjavila sa žiadna kožná reakcia alebo vyrážka, čo sa mi sem tam stane. Tu nič 🙏🙏🙏🙏, takže paráda. Na slniečku nebolo žiadne opálenie takže ochránil. Prípravku sťahujem 1 hviezdičku za vôňu. Ale to je čisto len môj čuchový pocit🤣. Inak som s krémom spokojná. Ochranný faktor ideál, vodeodolnosť super a aj veľkosť☀️🏖. Bude nám rozhodne robiť letného spoločníka a ochrancu na našom letnom motkaní sa ❤☀️❤.
(6 fotiek)
  • Nelepí
  • Vôňa
tratatundra  11. máj 2022

Môže byť

Na bio kozmetiku si nepotrpím. Nie pre seba. Avšak mám doma dve malé fajnovky a predovšetkým výber opaľovacích prípravkov mi značne komplikujú. Jeden má po 90 % z nich žihľavku, druhá rôzne reakcie, okrem iného jej raz opuchla po nanesení bežného opaľováku celá tvárička. Preto som opatrná. V podstate radšej na slniečko nejdeme, než opäť riskovať. Opaľovacie mlieko WoodenSpoon však milo prekvapilo. Deti boli totiž bez akejkoľvek reakcie, čo je u nás alfou i omegou. Fakt, že príjemne vonia, ľahko sa rozotiera a je vodeodolný, je len príjemným doplnkom. Veríme, že je aj funkčný. Má tiež fajn zloženie a cenu, ktorá tiež stojí za zmienku medzi jeho pozitívami.
  • Nespôsobuje alergické rekcie
  • Dobre sa rozotiera
  • Je vodeodolný
  • Priaznivá cena
sofinka1301  11. máj 2022

Opaľovacie mlieko

Tento rok nás čakalo hľadanie vhodného opaľovacieho mlieka, keďže dcérka sa nám narodila a jej pokožka je citlivá na všetko. Ja mám zasa rôzne alergie aj na kozmetiku.
Zatiaľ nám vyhovuje všetkým mliečko na opaľovanie a určite ho budeme ďalej používať.
  • +Zloženie
  • +Vodeodolnosť
  • +Nevtieravá vôňa
  • +Skutočne funguje - pokožka nebola spálená
  • +Priaznivá cena
judy22  10. máj 2022

Opaľovacie telové mlieko Baby & Family SPF 30 WoodenSpoon - RECENZIA

Konečne! Pred pár rokmi som prešla na prírodnú kozmetiku, skúšam vybrať produkty podľa zloženia a bez zbytočnej chémie. Vždy som mala problém s opaľovacími krémami. Boli ťažko roztierateľné, zanechali biely film na pokožke. Tento produkt som doteraz nepoznala a neskúšala. Prekvapil ma svojou konzistenciou, ľahko sa nanáša, pumpička je super!
Cena je síce vyššia, ale stojí za to.
  • super roztierateľné
  • bio zloženie
  • bez chemických filtrov
  • na všetky druhy pokožky
lienka525  10. máj 2022

Testovanie super mlieka

Musím povedať, že aj napriek tomu, že ešte nie je leto a opaľovacie mlieko používame občasne, nás toto mlieko potešilo a zatiaľ sme spokojní. Rozotieranie a aj konzistencia sú úplne super. Sme traja ekzematici a nebola žiadna reakcia, takže tiež plus. Mne osobne nesedí vôňa, ale akceptovala som ju a vydržala s ňou. Rozotieranie úplne super a rýchlo sa vpije. Keďže na kúpanie to ešte nie je, nevedela som ako otestovať vodeodolnosť, ale tak nakrémovala som si ruku a dala pod vodu. Aj po tom ostala pokožka jemná, hydratovaná a dúfam, že aj chránená. Ale to zistím až v lete pri vode.
  • Super konzistencia
  • Rozotieranie
  • Rýchlo sa vstrebe
  • Hydratuje
  • Vodeodolný
  • Mne osobne trochu vadila vôňa, ale deti ani muž sa nesťažovali
simie10  10. máj 2022

WoodenSpoon- riešenie pre ekzematikov aj deti

🌞Opaľovací krém WoodenSpoon mám v hľadáčiku už nejaký ten deň. Sama trpím silným ekzémom a drobec má rok a pol, preto som sa snažila vyberať opaľovací krém, ktorý by bol čo najšetrnejší k mojej aj jeho pokožke. WS je perfektné riešenie pre nás oboch a po otestovaní mu dávam jasnú zelenú a kupujem ďalšie balenie, ktoré bude využívať aj manžel. WS je bio, neobsahuje zbytočné silikóny, farbivá, konzervanty, či iné dráždivé látky. Keď som skúšala podobný bio opaľovák pokožka bola biela, nedal sa absolútne rozotrieť a mal zvláštnu arómu. To Vám pri WS nehrozí. Krásne sa vstrebe, neštípe, nepáli a pokožku naozaj chráni pred spálením.
Ako vidno aj na foto, stal sa našim verným spoločníkom a tešíme sa, aké letné dobrodružstvá s ním zažijeme :).
________________❤️WoodenSpoon my radi máme, stále sa s ním natierame❤️__________________
  • Vodeodolnosť
  • Nevtieravá vôňa
  • Skutočne funguje - pokožka nebola spálená
  • Priaznivá cena
  • Zodpovedne prehlasujem, že sme žiadne nenašli.
ariannazara  10. máj 2022

WoodenSpoon testovanie :-)

Ďakujem za možnosť testovať tento produkt.
Za mňa je fakt perfektný, aj keď cena je vyššia ako za bežné opaľovacie mlieka. No tento prečkal moje očakávania. Ľahučko sa nanáša a čo je hlavné, NEZANECHÁVA mastný film. Príjemne vonia. Je vhodný aj pre deti, ktoré majú problematickú a suchú pokožku.
Opaľovacie mlieko je certifikované ako bio produkt.
Je vhodný aj pre citlivú a suchú pokožku so sklonom k ekzému.
Za mňa spokojnosť 💪. Určite ho budeme používať aj naďalej. Dostali sme 50ml balenie, ktoré nám určite vydrží celé leto.

Krásne leto, plné zážitkov vo vode aj na slnku! 💛
  • Bio produkt je pre mňa prednosť číslo 1!
  • Nenašla som žiadne nedostatky, ktoré by mi na tomto produkte vadili.
nikibur  9. máj 2022

Woodenspoon opaľovacie mlieko

Vďaka #koniktestuje sme mali možnosť otestovať toto perfektné opaľovacie mlieko, ktoré sa jednoducho nanáša a rýchlo sa vstrebáva. Pokožka dcérky a aj moja boli krásne hebké a zároveň chránené 👌❣️.
Ďakujeme krásne ♥️.
  • Roztieratelnosť
  • Vstrebateľnosť
  • Ochrana
  • Výživa
igiana  9. máj 2022

Našla som, čo som dlho hľadala!

😊 Keďže tu máme krásny máj a slniečko sa na nás začalo poriadne usmievať, mali sme dostatok času na otestovanie opaľovacieho telového mlieka Baby & Family SPF 30 WoodenSpoon.
Priznám sa, bola som trochu skeptická, keďže sme už vyskúšali mnohé prípravky, drahšie aj lacnejšie, no nikdy som nebola úplne spokojná. Buď dieťa vyzeralo, akoby vyšlo z vápennej jamy alebo sa lesklo takmer ako vodná hladina.

Toto telové mlieko nielenže má dokonalé zloženie, ale naozaj som na ňom nenašla žiadnu chybu. Pri prvom natieraní som sa trochu zľakla, trvalo chvíľu, kým sa mlieko vstrebalo, ale výsledok ma milo prekvapil. Na pokožke neostali žiadne stopy ani lesk. Ochránilo pred slnkom dostatočne. Má neutrálnu vôňu.
  • - super dávkovač
  • - dobre sa rozotiera
  • - výborne sa vstrebáva
  • - nezanecháva na pokožke žiadne stopy
  • - unikátne prírodné zloženie
  • - ochranný účinok
  • - má neutrálnu vôňu
  • - cena
petranagy  9. máj 2022

Najlepšie opaľovacie telové mlieko

Moja skúsenosť bola veľmi pozitívna. Tento produkt som predtým nepoznala, ale veľmi ma oslovil. Bez neho sa už von nikdy nepôjde ☺️☀️.
Obsahuje neviditeľný zinok a tak nezanecháva biele stopy a ľahšie sa nanáša. Je šetrný k pokožke, nedráždi, nespôsobuje začervenanie, príjemná vôňa.
Obsahuje aj rastlinné maslo bohaté na vitamíny, polyfenoly a antioxidanty.
Pokožka nebola vysušená.
Produkt hodnotím veľmi dobre a odporúčam :)
  • Ľahké nanášanie
  • Nezanecháva biele stopy
  • Šetrný k pokožke
  • Obsahuje zinok
  • Tento produkt nemá žiadne nedostatky
ela_1983  24. apr 2022

Pozitívne hodnotenie

Zloženie výborne a rozotieratelnost tiež. Malý má citlivú pokožku a časté drobné vyrážky po tvári a rukách najmä v lete. Ale počas používania tohto prípravku sa neukázali.
  • Rozotieratelnost
  • Vyssia cena
etnatn  15. apr 2022

TOPKA

My sme celá rodina veľmi spokojní s opaľovacími prípravkami WoodenSpoon.
Začali sme ich používať až keď sme sa stali rodičmi, vtedy sme viac začali riešiť zloženie a pôvod, či už potravín alebo aj kozmetiky. WoodenSpoon bola naša druhá voľba čo sa opaľovákov týka, prvá nám rovnako vyhovovala zložením, ale to roztieranie bolo strašné, resp nedosiahnuteľné.
Tuná krásne prípravok rozotriem a viem, že hlavne deťom dávam to najlepšie na trhu, používame od jari do jesene, sme veľmi aktívni, viac krát do roka sme pri mori a rovnako aj na horách, na bicykloch keď počasie dovolí viac krát do týždňa, v lete sme viac vonku ako vnútri a teda natierať je nevyhnutnosť.
bobankaa  11. apr 2022

Odporúčam všetkými desiatimi :)

Mali sme minuly rok a používala cela rodina :)
Vlastne už by som ani nekupovala iné opalovaky pre dospelých pretože tento môžu používať úplne všetci a to zloženie…úplne “mňamkové” oproti tým chemikáliám z drogerky :)
  • Roztieratelnost
  • Vysoká ochrana
  • Cena vyššia
marta852  11. apr 2022

Spokojnost :)

Ja som prvý krát vyskúšala minulý rok, konkrétne typ pre deti a boli sme veľmi spokojní. Nedráždil dcérkinu pokožku, ktorá má sklon k ekzému, navyše príjemná vôňa a dobre roztierateľná konzistencia.
  • konzistencia
  • vôňa
  • žiadne
natasha1988  29. mar 2022

Najlepši opalovaci krem na svete - 5 hviezdičkovy🤩

Jeden z mala non-toxic opalovacich kremov na trhu, takže to u mna rozhoduje a okrem toho je jemny rozoteratelny, nerobi flaky ani nezostava biela koža. Cena nie je rozhodujuca lebo zdravie pokožky je na nezaplatenie. Ja som ho brala na dovolenku uv50 univerzalne pre celu rodinu od 1ročneho člena po 70 ročneho. Akurat to bola makačka pre mna všetkych natierat 😃
  • - non-toxic zloženie
  • - vhodny pre babatka aj dospelych
  • - nerobi biele flaky
ingrid_bio  28. mar 2022

Skvelý opaľovák

Tento opaľovák som využívala ja aj moje dieťa minulý rok a bol veľmi super. Je veľmi jemný, ľahko sa rozotiera a cítila som sa po ňom veľmi dobre, nie mastne ako pri väčšine opaľovákov. Páčilo sa mi že je aj vodeodolný, ale ja som pre istotu vždy natrela znova po kontakte s vodou. Odporúčam.