Tuhá pena na holenie s vôňou divej ruže a fíg Balea

Tuhá pena na holenie s vôňou divej ruže a fíg Balea (60 g) vyživuje a rozmaznáva pokožku počas holenia. Receptúra je bohatá na vysokokvalitné oleje. Ošetrujúce zloženie chráni pokožku pred vysúšaním a zachováva jej prirodzenú rovnováhu vlhkosti. Jemné cukrové tenzidy vytvárajú pevnú penu, ktorá znižuje podráždenie pokožky počas aj po holení. Pena na holenie je vhodná ošetrujúca alternatíva pre pokožku aj životné prostredie.

Kde kúpim tuhú penu na holenie s vôňou divej ruže a fíg Balea?

Hodnotenia a skúsenosti s tohou penou na holenie s vôňou divej ruže a fíg Balea

Máš skúsenosť s tohou penou na holenie s vôňou divej ruže a fíg Balea?
8domcatko888  11. apr 2022

Pena na holenie 🤗

Na testovanie tejto peny na holenie som sa veľmi tešila. Ako prvé ma prekvapila nádherná vôňa, ktorú bolo cítiť už cez balenie. Super penila a pokožka po holení bola krásne hydratovaná. Jedinú nevýhodu vidím ako balenie, ktoré keď sa namočilo sa rozpadlo.
  • Hydratovaná pokožka po holení
  • Super pení
  • Balenie
tinibini  11. apr 2022

Super

Táto pena na holenie vysoko prekonala moje očakávania. Má veľmi príjemnú vôňu, krásne a rýchlo sa napení, pokožka po holení ostáva hydratovaná aj bez krémovania. Keby som vedela skôr, že toto existuje, určite kupujem iba toto. Pena je v papierovej krabičke, takže ani prírodu nezaťažuje zbytočným odpadom. Ďalšia výhoda je, že do lietadla ma s tým tiež pustia a nemusím riešiť mililitre.
  • Dobré zloženie
  • Dobre pení
  • Hydratácia
  • Ideálna na dovolenku s príručnou batožinou
  • Papierový obal
  • Treba penu nechať vysušiť predtým ako ju dáte naspäť do krabičky, ale to je najmenej
kika51  10. apr 2022

Tuhá pena na holenie.

Jeden z troch produktov, ktorý som mala možnosť vyskúšať na vlastnej koži, bola aj tuhá pena na holenie. Musím povedať, že z týchto troch produktov to bolo to najlepšie, čo som mala možnosť vyskúšať. Používala som ju na holenie nôh a podpazušia. Na sucho iba s použitím vody sa nikdy neholím, vždy musím použiť penu na holenie, aby som predišla podráždeniu. Ale po vyskúšaní tejto tuhej peny, už inú ani používať nebudem. Krásne sa nanáša a hydratuje pokožku tak, že po holení nie je nutné ju ani krémovať. Nevysušuje a pokožka po nej nesvrbí. Za mňa odporúčam! :-)
  • Krásna vôňa.
  • Ľahká manipulácia.
  • Hydratácia.
  • Žiadne.
kaja153  5. apr 2022

Tuhá pena na holenie s vôňou divej ruže a fig balea

Táto tuhá pena je naozaj skvelá. Som veľmi rada že som ju mohla otestovať a zistiť, že už inú nechcem. Nevyrovná sa naozaj žiadnej pene na holenie. Voní naozaj nádherne. Veľmi ľahko a rýchlo sa s ňou holí a zanecháva jemnú pokožku. Mala som pocit že aj zmäkčuje chĺpky.
  • Zanecháva jemnú pokožku
  • Holenie s touto penou je ľahšie
  • Nevysušuje
berry59  5. apr 2022

Pena na holenie

Tuhú penu som vyskúšala prvý krát a bola som spokojná. Ľahko sa nanáša, príjemne vonia a po oholení nie je pokožka vysušená, ako sa mi to stáva pri pene na holenie 😉.
  • Šikovné balenie
  • Príjemná vonia
  • Dobrá cena
aeowyn22  5. apr 2022

Tuhá pena na holenia s úžasnou vôňou Balea.

Je to moja prvá skúsenosť s testovaním a vyskúšaním tuhej peny na holenie, no som veľmi príjemne prekvapená a mám veľkú radosť. Úžasná vôňa, holenie ide ľahko a bez bolesti alebo napnutia pokožky po oholení. Odporúčam.
  • -vôňa
  • -cena
  • -produkt 100%
  • -pekné balenie aj farba
  • -hebkosť a jemnosť pokožky po oholení
  • ŽIADNE!
circa126  30. mar 2022

Voňavá pena

Tuhej pene na holenie som sa veľmi potešila, keďže som s ňou nemala doteraz žiadnu skúsenosť. Ako prvé má zaujalo šikovné balenie, ktoré je využiteľné napr. pri cestovaní. Po otvorení peny má opantala jemná vôňa ruží, aj keď ruže v kozmetike veľmi nevyhľadávam pri tejto pene je vôňa veľmi príjemná. Pena sa jednoducho nanáša na pokožku a dostatočne pení. Po oholení zostala pokožka jemná, hladká a krásne prevoňaná 🌸.
  • Šikovné balenie
  • Fajn konzistencia
stanusenka  27. mar 2022

Tuhá pena na holenie

Po veľmi dlhej dobe som vyskúšala penu na holenie, keďže mi v minulosti peny a gély zle reagovali s mojou pokožku náchylnou k ekzému. Bola som veľmi milo prekvapená! 😊
Tuhá pena po namočení a nanesení na pokožku tvorila bohatú voňavú penu, s ktorou bolo holenie príjemným zážitkom. Pokožka po holení zostala jemná a bez akýchkoľvek reakcií.🙂
  • Bohatá pena
  • Jemná pokožka
lenik888  24. mar 2022

Vôňa ktorá Ťa dostane!

Veľmi príjemná vôňa, ktorú máš chuť ovoniavať znova a znova! Holenie s ňou ide ako po masle. :) Páči sa mi, že sa dá použiť viackrát, len balenie mi príde trochu nepraktické.
  • Vôňa!!!!!!!!
  • Konzistencia