Tuhé sprchovacie mydlo alverde Rough Nature 4v1

Tuhé sprchovacie mydlo alverde Rough Nature 4v1 je skvelá náhrada bežného sprchovacieho gélu! Tuhé sprchovacie mydlo pre mužov si nájde miesto v každej kúpeľni. Čistí a ošetruje pokožku každého typu, je vhodné na telo, vlasy, tvár a bradu. Kokosový tenzid obsiahnutý v prípravku má peniace vlastnosti, v kombinácii s bambuckým maslom a mandľovým olejom pôsobí na pokožku obzvlášť šetrne a dokonale hydratačne. Obsahuje len kvalitné ingrediencie. Tuhé mydlo s príťažlivou vôňou cédrového dreva poteší každého aktívneho a moderného muža.

Prečítajte si hodnotenie a skúsenosti mamičiek, ktoré mali možnosť produkt otestovať

Kde kúpim tuhé sprchovacie mydlo alverde Rough Nature 4v1?

Hodnotenia a skúsenosti s tuhým sprchovacím mydlom alverde Rough Nature 4v1

Máš skúsenosť s tuhým sprchovacím mydlom alverde Rough Nature 4v1?
slavuska237  25. dec 2021

Spokojný manžel základ úspechu

Toto mydlo testoval manžel. Po všetkých stránkach ho vraj nadchlo. Musela som o jeho úžase počúvať prednášky. V skratke povedal, že sa cíti ako znovuzrodený. 🙈 Ach tí chlapi.
Závidím mu, že potebuje iba jeden produkt a má vybavené... Škoda len, že si s tým nemôže umývať aj zuby. 🙈 Mali by sme vystarané.
  • Dobre pení
  • Naozaj 4 v 1
  • Super zloženie
  • Ocenila by som, ak by mal každý tuhý produkt stručný názov alebo dierku na šnúrku na ktorú by sa to dalo zaznamenať. (Pri viacerých tuhých výrobkoch človek zabudne čo je čo.)
adri1234  22. dec 2021

4 v 1 najlepšie pre mužov

Myslím si, že pre mužov najlepšie riešenie. Jedným šampóno-mydlom si vedia umyť bradu aj tvár a je bez zbytočných farbív a syntetík, dokonalá náhrada všetkých iných prípravkov. Ocenila by som ale ešte intenzívnejšiu vôňu cédrového dreva.
  • 4 v 1
  • bez farbiv a syntetík
  • papierové balenie
  • ešte intenzívnejšia vôňa
nathan3  22. dec 2021

Skúsenosť

Ja, ako chlap, som si produkt veľmi obľúbil, mám veľmi rád prírodnú kozmetiku s minimom chemikálií, a preto oceňujem, že sprchovacie mydlo má univerzálne použitie a veľmi príjemne vonia.
  • praktické použitie na celé telo
  • príjemná vôňa
  • zloženie
iwesska  19. dec 2021

Mydlo pre chlapov, ktoré umyje všetko 😃

Asi ako každý chlap, ani ten môj nie je veľmi naklonený týmto kozmetickým inováciám, takže hodnú chvíľu otáľal, ale nakoniec zvedavosť presalen vyhrala a vyskúšal ho. 😃 Určite však hlavne preto, že si s tým môže umyť všetko naraz od hlavy po päty. 😜 Pochvaľoval si výraznú mužskú vôňu, dostatočnú penivosť a fajn pocit po umytí. Nakoniec skonštatoval, že hoci bol voči tuhým produktom skôr skeptický, je to celkom fajn výrobok a rád si ho kúpi aj nabudúce. :-)
  • - umyje všetko od hlavy po päty
  • - prírodné šetrné zloženie
  • - mužná vôňa
  • - žiadne
kate_cs  17. dec 2021

Otestované chlapom, prešlo

Manžel nie je typ spotrebiteľa, že čo mu kúpim, to používa.
Má svoje druhy kozmetiky, ktoré má overené a tie používa.
Toto mydlo pochválil. Má naozaj príjemnú, chlapskú vôňu, ja som ju cítila aj za dvere kúpeľne. Umyl ním aj vlasy a hustú bradu a pochválil. Pokožka nesvrbela, neškriabala, vlasy nemali lupiny.
Bacha nech vám nepadne do vane ako sa to podarilo mojim deťom, rýchlo sa rozpustilo, ale deti voňali ako malí drevorubači :-D
  • krásna chlapská vôňa
  • nedráždi pokožku tváre, tela, ani hlavy
  • použiť sa dá na celé telo, aj vlasy a bradu
  • otestované chlapom
zuzincek  15. dec 2021

Tuhý šampón a mydlo v 1 pre mužov

Tak do tretice testoval aj môj muž (zástanca mužskej klasiky všetko v 1 😁). Bol veľmi prekvapený, keďže toto bola jeho prvá skúsenosť s tuhým šampónom a vraj nie posledná. Podľa jeho slov bola vôňa jemnejšia než na akú je zvyknutý, ale penil dobre. V podstate predčil jeho očakávania. Občas ho po sprche zvykne svrbieť telo, ale to sa vôbec po použití tohto mydla nedostavilo (podľa mňa hlavne kvôli obsahu bambuckého masla a iných olejov, ktoré hydratujú). Po skúsenosti vraj prehodnotí používanie tekutej klasiky.
  • pekná vôňa, aj keď nie príliš intenzívna
  • dobrá penivosť
  • zloženie (hydratujúce zložky ako napríklad bambucké maslo, mandľový a makadamový olej)
  • muž nedostatky nahlásil
igiana  13. dec 2021

Prekvapenie 4 v 1

Tento dokonalý malý zázrak testoval môj manžel, ktorý je extra náročný, čo sa kozmetiky týka. A výsledok ho milo prekvapil. Je to veľmi praktické mydielko - nemusíte sa pri sprchovaní „trápiť” s umelohmotnou fľaškou, pasuje akurát do ruky, dokonale si bez námahy namydlíte celé telo, tvár aj perfektne umyje vlasy s ľahkou bohatou penou. Má veľmi príťažlivú zaujímavú vôňu cédrového dreva.
Ako bonus k tuhým kozmetickým výrobkom dostanete nový elegantný minimalistický vzhľad kúpelne, bez zbytočných umelohmotných fliaš. A navyše dobrý pocit, že nevytvárate zbytočný odpad. 👍
  • Dokonale umyje celé telo, aj vlasy
  • V kombinácii s bambuckým maslom a mandľovým olejom pôsobí na pokožku šetrne a hydratačne
  • Perfektne pení
  • Stačí ho malé množstvo, vydrží dlho
  • Manžel mi ho nechce požičať 🤣