Tuhý mandľový balzam na vlasy alverde

Alverde tuhý balzam na vlasy regeneruje a ošetruje poškodené a krehké vlasy bez zaťaženia a uľahčuje ich rozčesávanie. Ošetrujúce zloženie s mandľovým olejom, olivovým olejom, extraktom z kukurice, kakaovým maslom dodáva vlasom hebkosť a lesk. Balzam na vlasy nie je balený v nepotrebnom plastovom obale a obsahuje len kvalitné ingrediencie.

Prečítajte si hodnotenie a skúsenosti mamičiek, ktoré mali možnosť produkt otestovať

Kde kúpim tuhý mandľový balzam na vlasy alverde?

Hodnotenia a skúsenosti s tuhým mandľovým balzamom na vlasy alverde mandle

Máš skúsenosť s tuhým mandľovým balzamom na vlasy alverde mandle?
slavuska237  25. dec 2021

Prečo pení?

Tu ma trocha prekvapilo, že balzam penil. Neviem to správne opísať, ale asi mi to aj prekážalo. Predstavovala som si skôr mastnejsiu štruktúru, ktorá vlasy vyživuje. Tu som mala pocit, že ich znova umývam.
  • Eko balenie
  • Na cesty výlety určite vhodné
  • Pre mňa skôr na občasné použitie
  • Ocenila by som, ak by mal každý tuhý produkt stručný názov alebo dierku na šnúrku na ktorú by sa to dalo zaznamenať. (Pri viacerých tuhých výrobkoch človek zabudne čo je čo.)
adri1234  22. dec 2021

Výborná alternatíva obyčajných balzamov v plastovom obale

Zo začiatku som rozmýšľala, ako vhodne a najlepšie naniesť na vlasy tento balzam, keďže je rozdiel v tuhšej forme ako obyčajné balzamy v plastových obaloch. Myslím si, že hneď po prvom nanesení sa obavy rozplynuli a bola som nadšená. Stačí niekoľkokrát prejsť po vlhkých vlasoch a balzam sa sám krásne nanesie na vlasy. Vlasy mám prijemne hebké a lesklé.
  • Papierové balenie
  • Tuhá forma
iwesska  19. dec 2021

Balzam skôr pre husté a ťažko rozčesateľné vlasy

Musím vyzdvihnúť výborné rastlinné zloženie a príjemnú vôňu. Podobne ako šampóny Alverde, aj balzam sa nanáša jednoducho a dobre pení. Vlasy sa po ňom ľahko rozčesávajú, no tie moje jemnučké zostali po ňom nejaké viac rozšafné. 😂 Ak máte však husté a neskrotné vlasy, určite si prídete na svoje. 😉
  • - skvelé prírodné zloženie
  • - veľmi príjemná vôňa
  • - dobre pení
  • - ľahko sa po ňom rozčesávajú vlasy
  • - vhodný skôr pre husté a ťažko rozčesateľné vlasy
  • - nie veľmi vhodné na jemné vlasy
adell81  18. dec 2021

Tuhý mandľový balzam

Moja skúsenosť je trochu úsmevná, keďže kupujem tuhé šampóny z dm a balenie je podobné, a neprečítala som si hneď obal, tak som tento balzam zo začiatku používala ako šampón. Na to, ze je to balzam, tak úžasne peni, už po prvej aplikácii, príjemne vonia a aj vlasy - tak jemne, nevtieravo. Vlasy sú jemné, čo som považovala ako bonus pri šampóne. :)
  • Dobre pení
  • Ekologické balenie
  • Že to nie je šampón :)
kate_cs  17. dec 2021

Veľké prekvapenie

Toto je produkt, voči ktorému som bola skeptická.
Ako sa nanáša? Ako si poradí s vlasmi dlhšími ako po pás?
Zvládol to super. Fakt stačí len trochu navlhčiť a môže sa naniesť na vlasy. Hneď cítiť, že zanecháva na nich krémovú vrstvu. Nechala som pôsobiť, zatiaľ umyla tvár a telo, a opláchla. Nepoužila som nič ďalšie na rozčesávanie a zvládol to. Vlasy boli príjemné na dotyk a jemné. Má aj veľmi jemnú vôňu.
Je malý a zaberie v kúpeľni minimum miesta.
  • obal bez plastu
  • jemná vôňa
  • ľahké použitie
  • stačí ho použiť len trochu a tak dlho vydrží
  • ľahko som rozčesala aj vlasy dlhšie ako po pás
  • zaberie minimum miesta
bekyna208  17. dec 2021

Vyživujúci zázrak

Tuhý balzam bol asi najväčším prekvapením. Zo začiatku som sa bála aplikácie, bol to nezvyk. Ale po pár použitiach som to brala ako samozrejmosť. Balzam krásne voňal, vlasy zostali krásne vyživené, lesklé a príjemné na dotyk. Jedinou nevýhodou je skladovanie. Raz som ho zabudla zobrať zo sprchy a v nádobke na mydielkom zostalo trocha vody a tak sa trochu zospodu rozmocilo, takže dávať pozor na skladovanie.
  • Krásna vôňa
  • Jemné a výživené vlasy
  • Ľahké rozčesávanie
  • Obal bez plastu
  • Skladovanie
zuzincek  15. dec 2021

Tuhý mandľový balzam na vlasy

Tento produkt som si počas testovania zamilovala. Má nádhernú vôňu, ľahko sa na vlasy nanáša a skvele sa po ňom moje vlasy rozčesávali a boli zdravo lesklé. Nemám mu čo vytknúť a určite odporúčam všetkými 10. Našla som si konečne tuhý kondicionér, ktorému určite ostanem verná.
  • krásne sa po ňom rozčesávajú vlasy
  • má nádhernú vôňu
  • dobre sa nanáša
  • dodáva vlasom zdravý vzhľad
domi220  13. dec 2021

Príjemný balzam

Balzam bol nad moje očakávania. Perfektne napenil vlasy. Vlasy boli hebké, dobre rozčesateľné. Má príjemnú vôňu.
  • Dobre rozčesávanie
  • Peni
nikelca  13. dec 2021

Rozhodne výborná pena

Trochu som sa obávala, či sa moje dlhé vlasy podarí skrotiť tuhému balzamu, ale bolo to zbytočné. Pení výborne, množstvo sa ľahko „namydlilo", či už v ruke alebo priamo vo vlasoch. Vôňa bola jemná, vlasy sa mi ľahšie rozčesávali a boli pekné lesklé.
  • Dobre pení
  • Má jemnú vôňu
  • Vlasy sú po ňom krásne a lesklé
  • Uľahčil rozčesávanie