Čo najmenší - najnižší, najľahší - hlboký kočík

Zodpovedané
22. jún 2020

Prosím o radu. Hľadám mini hlboky kočík - ktorý je najmenší vaničkou, najnižší konštrukciou, najľahší.

Ďakujem

Ahoj,

ak sú kritériom len skladnosť, veľkosť, váha, najmenšia možná konfigurácia hlbokého kočíka, teda kočíka a s vaničkou, vhodná napr. na cestovanie a pod., by bola kombinácia ultraskladného športového kočíka GB Qbit+ All-City a ultraskladnej hlbokej vaničky Cot To Go. To by asi bola najľahšia a najskladnejšia, najnižšia variácia, ktorú môžem odporučiť.

GB Qbit+ All-City

Ak ale hovoríme o plnohodnotnom hlbokom kočíku, len teda s čo najnižšie položenou vaničkou a čo najnižšej váhy, veľmi zaujímavou by bola možnosť novinky, (kombinácie) Baby Design Smooth. Super na začiatok, tento kočík má dokonca vaničku priestrannú a celkovo váži 8,9 kg! Jednoduchý, no pekný a cenovo dostupný model, ktorý minimálne na začiatok stojí za zváženie.

Baby Design Smooth

Bugaboo Bee 5 s vaničkovou nadstavbou je jednoznačne tiež nízkou, ľahkou (8,9, tiež).

Bugaboo Bee 5

S 11 kg je kompaktnejšou a nízkou, aj keď dostatočne pohodlnou aj možnosť Espiro Only, ale to už je kočík skôr strednej triedy. Veľká vanička a nízka konštrukcia by sa ti mohli zapáčiť.

Espiro Only 2020

Z čisto hlbokých, teda len konštrukcia a vanička, sa dá podvozok plus hlboká nadstavba vyskladať Cam Dinamico Up, prípadne z nízkych je aj Mutsy Evo. Znova opakujem, že to už je skôr stredná veľkostná kategória, ale teda sú to nižšie kočíky.

Cam Dinamico Up

Mutsy Evo

A zo špecifických kategórií spomeniem aj Greentom Upp s dokúpenou vaničkou (váha pod 8 kg).

Greentom Upp Classic 2017

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli