Kombinovaný kočík Baby Design Bueno - názor? Alebo radšej Valco Snapo Trend, Anex e/type?

Zodpovedané
13. jan 2021

Dobrý deň.

Čo poviete na túto značku kočíka? Vyskytuje sa pomerne menej a aj nájsť recenzie je veľmi náročné.

Zvažujeme ešte Valco Baby Snap 4 Trend a Anex e/type. Ktorý by ste odporučili z týchto 3?

Ďakujem

Ahoj,

Baby Design Bueno je vcelku fajn kočík.

Baby Design Bueno

Videla som naživo vaničku a vyzerala fakt super! Hlavne ako hlboký sa mi zdá podarený, ak teda ty nie si úplne drobná a/alebo ti tak nevadí trochu vyššia váha kočíka (neplánuješ ho často nakladať do auta, mhd, hore schodmi). Športiak je určite trochu jednoduchší, ale tiež nie je vyslovene zlý. Rátaj tak rok a pol, dva že vydrží kočík celkovo. Myslím si, že pri staršom dieťatku už potom budeš chcieť niečo skladnejšie, ľahšie, priestrannejšie, ale to je bežný cyklus výmeny kočíka za niečo neotočné v neskoršom kočíkovacom období.

Štýlom mi pripomína Moon Style, ale je to teda kočík ťažší, robustnejší, ako aj pevnejší.

Moon Style

Valco Snap Trend je fakt že úúúplne iný, neotočný a ľahký typ kočíka, ale aj omnoho menej npevný a odolný. Je veľmi mestský a myslím, že oproti Buenu to bude fakt veľký rozdiel (myslím tým neterénnosť), a skôr ho od narodenia neodporučím. Je na to pritvrdý.

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

Ak, tak otočný Valco Snap Ultra Trend, ale aj to je na tom podobne, akurát že s otočným - a logicky teda menším - sedadlom.

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Anex e/type je tiež kombinácia, ako BD Bueno. Je aj dizajnovo odlišný a aj so slabšou športovou časťou. Aspoň teda za mňa. Výhodou je aj mäkšie odpruženie a taký efektnejší dizajn, ale celkovo. Hlavne kvôli športiaku, mi nepríde nejak lepší - a aj keď je trošinku ľahší, nie je skladnejší a nie je to taký rozdiel celkovo.

Anex e/type

Príde mi, že nemáš tak úplne vybraté, či mestskejší/ľahší, skladnejší/ kočík chceš, skôr, alebo niečo väčšie, poľsky-moderne-atraktívne.

Skús možno kuk aj na niečo úplne iné, niečo ako Jané Muum V2. To je schopný kočík do mesta aj na trochu nerovnosti. A taký čistejší dizajnovo, aj keď nie priveľmi náročný.

Jané Muum V2

Nepíšeš, ako chceš kočík využívať, či terén, mesto, skladanie, čo vlastne. Podľa priorít používania sa rozhodni - určite skôr, ako podľa výzoru kočíka.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli