Kombinovaný kočík pre prvé - aprílové dieťa, dedina, skladnejší, skôr hranatejší, do 700 eur

Zodpovedané
8. jan 2021

Ahoj,

som prvorodička a spoliehala som sa dosť na poradenie ohľadne kočíka v obchode, čo teraz pri lockdowne nie je možné - a fakt sa neviem z toho vysomáriť. Malý sa nám narodí na konci apríla, čiže by bola dobrá dlhá strieška. Bývame na dedine, kde nie vždy je uhrnutý sneh a chodníky tiež všade nie sú tip-top, takže asi niečo terénejšie? A určite by mal byť skladnejší. Vzhľadovo sa mi páčia kočíky na štýl Joolz, Bugaboo, Anex l/type (čiže hranatejšie). Cena okolo 600-700€.

Vopred ďakujem za radu.

Ahoj,

terénnejšie, ale zároveň skladnejšie, to je niečo, čo sa vylučuje. Čím bude kočík skladnejší, tým bude menej terénny a naopak. Tak s tým prosím aj rátaj a ber do úvahy, že budú treba kompromisy.

Skús asi pozrieť taký stred týchto vlastností, nie najterénnejší, nie najskladnejší, ale niečo medzi tým - ABC Design Salsa 4.

ABC Design Salsa 4

Concord Wanderer, Concord Camino, Jané Kawai a bazárový Bugaboo Fox mi dávajú najviac zmysel.

Concord Wanderer

Concord Camino

Jané Kawai

Bugaboo Fox

Ja by som si pozrela niečo odolnejšie - napr. Baby Jogger City Premier.

Baby Jogger City Premier

Skús porozmýšľať, ujasni si priority. A podľa nich aj vyberaj.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli