Ľahký, odpružený športový kočík pre väčšie dieťa

Zodpovedané
10. feb 2021

Dobry den,

potrebujem poradit ohladom kupy sportoveho kocika. Podmienky: pre vacsie dieta, pohodlny, polohovatelny, lahky a odpruzene kolesa. Syn ma 17 mesiacov.

Vaham ci nebude stacit golfac, ale po prezerani ma ziaden neoslovil, preto som ostala uvazovat na sportovymi... mam nejake tipy, ale uz vobec neviem ktory zvolit. Moon ReSea, Valco Snap 4 Sport Ultra Trend alebo flat matte (neviem, aky je medzi tymito rozdiel?), Zopa Move, ale kludne si necham poradit. Povodne som uvazovala aj nad Britax B-Motion, ale odradila ma vaha a z recenzii tazka manipulacia. Nakolko teraz nie je moznost vyskusania kocikov, pisem Vam.

Dakujem

Ahoj,

ľahký a odpružený, to je kombo, čo málokedy býva (a obvykle je vtedy buď menší, menej terénny, alebo má iný nedostatok).

Tvoj výber ma vcelku zaskočil - pre väčšie dieťa pomerne málo priestranný otočný Moon ReSea je podľa mňa úplne nevhodný. Ani odpruženie tam nie je nejaké citeľné. A je úplne neodpružený.

Moon ReSea

Valco Snap Ultra Trend tak isto (Flat Matte je len farba, takže tam rozdiel nie je). Silno neodporúčam ísť do otočného modelu športiaku pre staršie dieťa, keď chceš, aby mu bol pohodlný a vydržal.

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Odporučím ti Petite&Mars Street+ s Air nafukovacími kolieskami - možno nie najmenší, ale nie je ani veľký. Ovládanie je fajn a priestor je tam aj pre 5 ročné dieťa.

Petite&Mars Street+

Z ešte menších určite kuk TFK Dot 2.

TFK Dot 2

A taký stred na zváženie je Gesslein S4.

Gesslein S4 Air+

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli