Ľahký, skladný, kvalitný športový kočík s otočným sedadlom - na cene nezáleží

Zodpovedané
7. okt 2019

Dobrý deň,

prosím vás, neviem, ako si vybrať športový kočík - poradila by ste mi prosím?

Chcela by som ľahký (keďže nemáme výťah a kočík potrebujem niesť schodami), skladný kočík, kde dieťa môže byť v smere aj protismere jazdy. Kočík by mal mať otočné kolieska (a aby sa dali aj uzamknúť), aby sa dal dať úplne do ľahu, najlepšie keby bol od 6 mesiacov... Prevažne chodíme po meste, ale keby mal využitie aj na horšom teréne, bude to len plus. Na cene v podstate nezáleží - hlavne, aby vyhovoval podmienkam a bol kvalitný.

Ďakujem pekne

Ahoj,

za mňa jednoznačne vyhráva novinka Stokke Beat (mal by byť dostupný od novembra). Je ľahký, skladný, otočný, kvalitný. Takže určite naň ku ako prvý.

Stokke Beat

Ďalej by som zvažovala niečo ako Cybex Mios či Silver Cross Spirit - kvôli váhe a skladnosti. Okrem nich sa oplatí kuk aj Joolz Hub - vynikajúci kočík, výborné jazdné vlastnosti. Akurát s užším sedadlom (do 2+ rokov ale jednoznačne stačí).

Cybex Mios 2

Silver Cross Spirit

Joolz Hub

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli