Ľahký, skladný športový kočík s veľkým košíkom, predĺženou strieškou, pre nízku mamičku a spánok dcérky

Zodpovedané
21. júl 2020

Ahoj 😁

Prosim ta, hladam lahky, skladny sportovy kocik so spojenou ruckou a velkym kosikom, s predlzenou strieskou. Nemusi byt otocny, bez nafukovacich kolies, idealne s nastavovacou ruckou, kedze som mala. A aby sa tam dcera vyspala 😉

Velmi pekne dakujem za odpoved

Ahoj,

ľahký, ale neuvádzaš vek dcérky. Musí byť aj otočný? Ak hej, jediný realisticky mi príde Joie Versatrax. Ale aj to je kompromis a najmenší nie je. Ale spĺňa čo chceš, zhruba, akurát na striešku by bolo treba clonu.

Joie Versatrax

Easywalker Charley je každopádne z tých s menšími (ale výkonnými) kolesami tiež super voľbou, ale tiež tam budú kompromisy. Košík má však superský.

Easywalker Charley

Z neotočných je toho veľa, a chýba mi trochu rozpočet plus ako veľmi ľahký skladný má byť, keďže neviem, či hovoríme o tých ozaj mini (kde nastavovacia rukoväť skoro nikdy nie je), alebo ani nie. Každopádne mi prišiel na um Joie Tourist.

Joie Tourist

A môj osobný favorit jazdne je Nuna Pepp Next.

Nuna Pepp Next

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli