Otočný športový kočiar do 500 eur - Britax Smile, či iný?

Zodpovedané
9. apr 2019

Ahoj,

vedela by si mi poradiť dobrý športiak do 500 eur na základe týchto požiadaviek:

  • otočná sedačka
  • dlhšia strieška
  • aby bol vyšší, myslím sedacia časť aby nebola moc pri zemi
  • väčšie kolesá, ktoré zvládnu mesto plus sneh atď.
  • priestranná sedacia časť, ktorá sa dá polohovať - ale nie tou šnúrkou ako pri B-Motion
  • polohovanie nôh
  • váha kočíka ideálne do 12 kg max.

Easywalker Mosey nie.

Rozmýšľam nad Britax Smile 2.
Čo by si navrhla a aký máš názor na tento Smile?

Ďakujem!

Ahoj,

Britax Smile 2 je podľa mňa na to, čo požaduješ, dobrou voľbou. Splní ti asi všetko, čo chceš. Okrem neho by som pozerala aj na Valco Baby Snap Ultra Trend s prípadnými Sport nafukovacími kolesami.

Britax Smile 2

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Super by bol aj ABC Design Salsa 4, ale žiaľ je dostupný obvykle len v dvojkombinácii (môžeš sa skúsiť predajcu spýtať, či vie objednať len športový).

ABC Design Salsa 4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli