Oyster Zero, alebo aký iný priestranný športový kočík do 300€?

Zodpovedané
23. apr 2019

Ahoj!

Chcela by som sa spytat na tvoj nazor na kocik Oyster Zero. Vyhoda je predlzena strieska, ale coho sa obavam su kolieska, nakolko potrebujem sportiak do terenu - byvame na dedine. Alebo vies odporucit nieco podobne? Tak do 300€. Hlavne, aby bol taky priestranny, ako Oyster.

Dakujem

Ahoj,

Oyster Zero je dobrý, priestranný a ľahko ovládateľný športiak a vďaka stredne veľkým kolesám s relatívne dobrým odpružením som s ním prešla kadečo. Každopádne kolesá nie sú také veľké, aby reálne boli určené na každodenný ťažký terén. Preto ak máte na dedine chodníky i cestičky mimo nich náročné, obzrela by som sa aj po trochu robustnejšej, terénnejšej alternatíve.

Babystyle Oyster Zero

V tejto cene by ňou bol najmä Britax B-Motion 3 Plus, resp. 4 Plus.

Britax B-Motion 3 Plus

Britax B-Motion 4 Plus

Ďalej možno Petite&Mars Street vo verzii Air s nafukovacími kolesami.
Prípadne aj Joie Mytrax resp. jeho vyššiu, dvojnásobne odpruženú verziu Mytrax Flex Signature.

Petite&Mars Street

Joie Mytrax

Joie Mytrax Flex

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli