Petite&Mars Move, alebo aký športový kočík len do obchodov: jednoduchý, no s priestrannejším sedením? Nižšia maminka...

Zodpovedané
15. okt 2020

Ahoj Eli, idem si k tebe po radu.

Chcem nejaky jednoduchy a skladny sportak pre 1,5r dieta na vozenie v kufri, aby nezabral vela miesta.

Chcela som KK Grande, ale ma na moju vysku 160 cm vysoko rukovat... pozerala som este P&M Move, Baby Design Coco, len tie som zial nevidela nazivo a bojim sa, ze to bude to iste.

Porad mi nieco lacnejsie naozaj iba na obchody, kratke presuny - ale aby lozna plocha resp. chrbtova opierka a celkovo sedenie bolo priestrannejsie...

Ahoj,

Petite&Mars Move je tiež jedným z tých, čo majú vyššie rukoväť.

Petite&Mars Move

Baby Deisgn Coco je na tom lepšie, je už podstatne nižšie a mohol by sadnúť.

Baby Design Coco

Cam Compass je na tom rukoväťou podobne a ložnú plochu má dlhú (plus váhu nižšiu), takže čisto do obchodov by mohol zaujať tiež.

Cam Compass

Ideálne by však bolo niečo cca 100 cm a tam by vyhovel napr. Baby Design Sway. Mohol by zaujať cenou, plochou, váhou.

Baby Design Sway

A ja by som kuk aj na golfky, ak ti teda nevadia, v tomto prípade výpredajový Gesslein S1. Do obchodov super, ložná plocha 👌, nižšie rukoväte. A je to vcelku dosť kvalita.

Gesslein S1

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli