Športový kočík pre vyššieho muža, terén, úplný ľah, veľká strieška i košík - do 400 eur

Zodpovedané
15. sep 2020

Prosím o radu, aký kočík vybrať, ak mám nasledovné kritériá:
1) muž je vyšší a do Britaxu kope pri tlačení - potrebujem niečo s vyššou, polohavateľnou rúčkou
2) uplny ľah - aj na nožičky
3) veľká strieška
4) výbava - nanožník, veľký nákupný košík
5) kolesá ideálne aj do terénu príp. snehu

Cena za nový tak max 400 EUR.

Nájde niečo?

Diki.

Katka

Ahoj,

ja by som pozrela z takých kvalitnejších a do tvojho rozpočtu asi Gesslein S4. Má tú rukoväť takú trochu vysunutú (plus polohovateľnú).

Gesslein S4 Air+

Podobným typom je aj lacnejší ABC Design Okini.

ABC Design Okini

Casualplay LOOPi Allroad by tiež sedel a aj by bol asi najvhodnejší na terén. Aj keď - z hľadiska vzdialenosti by možno bolo vhodnejšie niečo s teleskopickou rukoväťou, čo ju ešte oddiali. Len teda je to v tomto type a cene menej bežné, a má to zasa iné negatíva, ako voľnejšia rukoväť či neželaný hluk v spoji.

Casualplay LOOPi Allroad

Joie Mytrax Flex by mohol sadnúť.

Joie Mytrax Flex

Ak by si zvažovala aj niečo podstatne lacnejšie, kočíky Kinderkraft Grande či Lionelo Annet Tour sú fakt také vyššie.

Kinderkraft Grande LX

Lionelo Annet Tour

Ideálne by som sa pripravila na objednanie, skúsenie doma a prípadné vrátenie. Alebo pochoďte predajne.

P.S. Aj trojkolky ako TFK či Mountain Buggy by som poradila. Ale sú obvykle drahšie, nie každému sa páčia, plus teda musela by si asi prejsť bazárovú ponuku, aby ste sa zmestili.

TFK Mono

Mountain Buggy MB Mini

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli