Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Trojkominácia, ktorá je zároveň skladná do auta (veľa cestujeme)

Zodpovedané
11. mar 2019

Ahoj!
hľadám trojkombináciu kočíka, ktorý je dobre skladný do kufra. Často totiž cestujeme a kufor nemáme veľmi veľký.
Ďakujem za odpoveď.

Ahoj!

Škoda, že neuvádzaš trochu aj terén, lebo iné je iba skladný a iné je skladný, čo prejde aj nejaké tie hrbole. Dám ti však pár typov a veľkosť kolies, fakt, či je pre teba cena ok a iné vlastnosti ostávajú na tvoje zváženie. Zameriavam sa pritom okrem skladnosti a čo možno najnižšej váhy (ak stále nakladáš, nechceš určite kočík ťažší) aj na skladnú vaničku, takže vaničky z týchto kočíkov je možné zložiť.

Takže, určite pozri na Valco Snap Ultra Tailormade, ku ktorému v prípade potreby vieš dokúpiť aj nafukovacie kolesá. Perfektnou je aj novinka Jané Kendo, prípadne obľúbený Cybex Balios S. Zvážiť možno aj Concord Neo s ultraskladnou vaničkou Scout. Greentom si zasa môžeš zaobstarať v korýtkovej a vaničkovej verzii, a neskôr pre staršie dieťa dokúpiť klasické - priestranné neotočné sedadlo.

Super skladnými, otočnými no drahšími, dizajnovejšími kočíkmi s možnosťou kombinácie sú aj Cybex Mios či Easywalker Charley. Ja osobne by som v tejto kategórii pouvažovala aj o Bugaboo Bee alebo Joolz Hub, či už s vaničkou, alebo len vložným hniezdom. Špeci možnosťou je aj Egg Quail či Kiddy Evostar Light 1.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.