Je lepší kočík Roan Bloom alebo ABC Design Salsa 4 pre vysokú mamičku?

Zodpovedané
26. mar 2021

Dobrý deň,

rozhodujem sa medzi kočíkmi Roan Bloom a ABC Design Salsa 4. Som vysoká a tieto 2 modely sú super vysoké. Avšak často cestujeme autom, terén skôr mestský.

Dizajnom ma viac priťahuje Roan. Odrádza ma, že vanička sa nedá zložiť ako u ABC a brzdu nemá naboku ako má ABC a že do nej nebudem zakopávať.

ABC ma odrádza trochu materiálom, z ktorého sú vanička a športiak.

Ktorý z týchto kočíkov by ste si vybrali vy?

Ďakujem

Dobrý deň,

asi by som začala tým, že pokiaľ ste vyššia, tak si nie som istá či by ten Roan bol úplne vhodný.

Roan Bloom

Ide napríklad o rukoväť. Nastavenie pre vyšších je ideálnejšie jej nastavenie teleskopické a poďalšie je oska medzi kolesami a tú napríklad Salsa nemá.A teda neobmedzuje Vás v chôdzi resp. nezakopávate o ňu.

Ja osobne by som išla skôr do značky Abc design, či už kvôli väčšiemu priestoru pre dieťatko aj vo vaničke alebo v športovom dieli.

ABC Design Salsa 4

S pozdravom
Dominika