Poradíte mi väčší štýlový športový kočík vhodný aj do terénu?

Zodpovedané
26. mar 2021

Dobrý deň,

hľadám športový kočík pre 9 mesačné dieťa, ktorý bude vhodný aj do terénu. Teraz máme Moon Style, ale o pár mesiacov bude už malý. Som s ním spokojná, ale nie je moc do terénu.

Viete mi poradiť podobný väčší štýlový kočík vhodný aj do terénu?

Ďakujem

Dobrý deň,

ak by ste mali záujem o model, kde je ešte možné otočiť športové sedadlo smerom k Vám, tak ako vhodné modely by bol Britax - Smile III, Cybex - Talos S alebo Joie - Versatrax.

Britax Smile III

Joie Versatrax

V prípade športových kočíkov, kde je sedadlo v smere jazdy by bolo možností o niečo viac, ale napríklad medzi najpredávanejšie patria Britax - b-motion 4 plus, Valco Snap 4 Sport, Joie Mytrax, Joie Litetrax 4 AIR.

Britax B-Motion 4 Plus

Valco Baby Snap 4 Sport

Joie Mytrax

Joie Litetrax 4 Air

S pozdravom
Mirka