Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

  Výsledky vyhľadávania pre slovo #sutaz

  Zruš hľadanie
  domichrumiAMBASÁDORKA
  Dnes o 14:29    Čítané 3063x

  Súťaž o kolotoč Calming Clouds


  Čas adventný je už tu a ja som si pre vás pripravila 4 adventné súťaže o krásne produkty z dielne Fisher-Price. Prvá adventná súťaž je venovaná najmenším 🙂 Súťažiť budeme o kolotoč Calming Clouds, ktorý je vybavený senzorom zvuku, takže sa automaticky spustí keď je drobček nepokojný. Tento uspávačik s moderným dizajnom je taktiež vybavený playlistom jemných uspávaniek schválených odborníkmi na spánok 😉. Calming Clouds môžete používať ako kolotoč uspávaniek už od narodenia, zhruba do 5 mesiacov a neskôr sa dá použiť aj samostatne ako nočné svietidlo a uspávačik.  

  Ak máte doma nespáča ktorému by sa tento kolotoč náramne hodil stačí sa zapojiť do súťaže a dodržať tieto pravidlá:

  💖 daj like/ páči sa mi to na tento súťažný článok

  💖 do komentára napíš na akom nezvyčajnom mieste alebo pri akej činnosti sa ti podarilo od únavy zaspať 😀 

  💖 súťaž trvá od dnes do 4.12. doobeda a večer vyhlásim 1 výhercu! 

  💖 nezabudni ma sledovať aby ti nič neušlo! 😘

  #fisherprice #sutaz 🎄🎁

  domichrumiAMBASÁDORKA
  7. nov 2021    Čítané 6403x

  Súťaž o adventné kalendáre Barbie a Hot Wheels!

  🎄🎁🎉Súťaž o 2x adventný kalendár Barbie a 2x adventný kalendár Hot Wheels je tu! 🎄🎁🎉
  Ak chcete jeden z kalendárov vyhrať stačí ak dodržíte nasledujúce pravidlá 🙂

  💖 daj like/ páči sa mi to 👍🏼 na tento súťažný článok 🙂

  💙 do komentár napíš o aký kalendár súťažiš, pre koho ho túžiš vyhrať a aké adventné kalendáre zvykneš kupovať alebo vyrábať 🙂

  💖 súťaž trvá do 10.11. A následne vyhlasim 4 výhercov 🥳🎁❗️

  Prajem veľa šťastia 🎉🙏🏻

  mravenekAMBASÁDORKA
  Správa bola zmenená    1. sep 2021    

  Milé žienky. Do sútaže o balíček Dovemen pre vašich miláčikov sa vás zapojilo viac ako 400...skoro som odpadla 😁😁 nesmierne sa teším, že vás sútaže s Dove bavia. Keďže to tentokrát bola tak trochu chlapská záležitosť, tak som nechala žrebovať toho môjho chlapa 😀💙 jeho ruka bola šťastná pre @juliastrakovave a @sisska Zo srdca gratulujem, budem vás kontaktovať 😉 #dove#dovemen#babydove#sutaz

  redakcia
  31. aug 2021    Čítané 6085x

  6 zásad, ako prať veci pre bábätko

  Chystáte sa na príchod nového člena rodiny a neviete si rady, ako na to? Prečítajte si šesť jednoduchých zásad, ktoré je potrebné dodržiavať pri praní detského oblečenia. Naučíte sa, na akej teplote prať oblečenie a aj to, aký prací prostriedok používať. 

  Novorodenci majú niekoľkonásobne tenšiu pokožku ako dospelí. Je veľmi citlivá na zmeny a rôzne chemikálie. Preto ju treba dostatočne hydratovať a chrániť pred rôznorodými vonkajšími vplyvmi už od prvého dňa, počnúc praním oblečenia vo vhodnom prostriedku.

  Pred prvým použitím oblečenie operte

  Vo všeobecnosti sa odporúča oprať všetky veci, ktoré ste pre bábätko kúpili alebo dostali. Nové oblečenie môže byť ešte z výroby nasiaknuté chemickými látkami, farbivami alebo pokryté nečistotami z distribúcie a skladovania.

  Ďalším cieľom prania je aj zmäkčiť tvrdý materiál, ktorý môže citlivú detskú pokožku nepríjemne dráždiť. Po praní pridajte jedno pláchanie naviac, aby ste dôkladne odstránili všetky zvyšky pracieho prostriedku.

  Okrem dupačiek a „bodyčiek“ operte obliečky do postieľky, deku do kočíka a vajíčka, textilné hračky aj vankúšik do postieľky.

  Detské oblečenie neperte v rukách, pretože sa vám nikdy nepodarí dostatočne vyprať pracie prostriedky a odstrániť všetky nečistoty a baktérie.

  Pozor na alergie a ekzémy

  Detská pokožka je veľmi jemná a tenká, často náchylná na tvorbu ekzémov a alergií. Imunita bábätka sa vyvíja postupne, a preto aj malé množstvo zvyškov chémie a alergénov môže spôsobiť alergickú reakciu. Pozor si dajte pri farebnom a tmavom oblečení, ktoré obsahuje viac chemikálií a farbív. Ak máte možnosť, radšej voľte svetlé farby oblečenia.

  Alergie sa môžu prejaviť v podobe suchej pokožky, tvorby suchých a červených fliačikov na tvári, hrudníku alebo chrbte, tvorby pľuzgierikov, slzenia očí alebo až dokonca problémov s dýchaním.

  Detské oblečenie perte oddelene

  Pre delikátnosť detského oblečenia sa odporúča oddeliť ho pri praní od ostatných vecí. Niektoré silno znečistené odevy je potrebné vyprať so zmäkčovadlom alebo silným odstraňovačom škvŕn, ktoré sa neodporúčajú používať pri praní detského oblečenia. Rozhodne nemiešajte detské oblečenie s uterákmi, so záclonami, s posteľnou bielizňou alebo s pracovnými kombinézami.

  Prací prostriedok pre deti

  Pri praní detského oblečenia voľte pracie prostriedky, ktoré sú určené presne na to . Spoznáte ich podľa nápisu „pre citlivú pokožku“ alebo „sensitive“. Tieto pracie prostriedky sú zvyčajne bez parfumácie a farbív.

  Práve pre ľudí s citlivou pokožkou a malé deti je tu Persil Sensitive, špeciálne vyvinutý a dermatologicky testovaný prací prostriedok, ktorý je vďaka svojmu zloženiu šetrný k pokožke. Obsahuje len prírodné ingrediencie bez farbív a konzervantov a dopĺňa ho hypoalergénny parfum s jemnou vôňou Aloe Vera. Účinne odstraňuje škvrny a pritom zanecháva bielizeň dlhodobo sviežu a čistú. Svojou kvalitou a jemným zložením sa teší veľkej obľube medzi spotrebiteľmi, čo potvrdzuje aj fakt, že Persil Sensitive je jednotkou na slovenskom trhu v segmente pracích prostriedkov pre citlivú pokožku*.

  Vhodná teplota prania

  Najideálnejším materiálom pre novorodenca je 100 % bavlna alebo bambusové vlákno. Pred praním nezabudnite skontrolovať ikonky, ktoré vám napovedia, na akej teplote máte oblečenie prať. Väčšinu detského oblečenia sa odporúča prať na 40 °C, pretože už pri tejto teplote zahubíte väčšinu bežných baktérií a plesní.

  Aby ste zahubili roztoče, odporúča sa teplota prania 60 °C. Látkové plienky a spodnú bielizeň perte na 90 °C. Naše mamy dokonca zvykli látkové plienky vyvárať, aby ich dôkladne vyčistili a zahubili aj fekálne baktérie.

  Nezabudnite oblečenie ožehliť

  Na záver ožehlite každý kúsok, ktorý bude vaše bábätko nosiť, aj keď sa to môže zdať ako žrút času. Pri žehlení sa zbavíte všetkých zvyšných mikróbov a baktérií, ktoré mohli ostať v oblečení vášho bábätka. Oblečenie pod horúcim vzduchom zmäkne, čo ulahodí jemnej pokožke drobca a bude sa cítiť pohodlne. Dôležité je poriadne prežehliť aj detské látkové plienky.

  Pokiaľ si chcete ušetriť čas a máte v domácnosti sušičku, neváhajte ju využiť.

  Vyhrajte ročné pranie s Persil Sensitive

  Všetci vieme, že deti sú krehké bytosti, ktorých pokožka si ešte len zvyká na nástrahy okolitého sveta. Je citlivá, často so sklonmi k podráždeniu. Preto je nadovšetko dôležité starať sa o ňu s patričnou nehou, citlivo a obozretne. O to, aby bola detská pokožka ako v bavlnke, sa stará Persil Sensitive. A desať z vás môže teraz získať ročné pranie práve s Persil Sensitive a avivážou Silan Sensitive a detské pončo v celkovej hodnote približne 55 Eur.

  Stačí, ak nám do komentára odpoviete na otázku: Čo znamená logo ECARF na pracích produktoch Persil Sensitive?

  Viac informácii nájdete na: www.persil.sk

  Súťaž prebieha od 30.8.2021 do 30.9.2021. Loginy výhercov zverejníme do 10 dní po skončení súťaže a o výhre ho budeme informovať správou do internej pošty. Výherca, ktorý na správu nezareaguje do 5 dní, stráca nárok na výhru.

  Kompletné pravidlá súťaže


  Cenu v súťaži získavajú:

  @pimpa12
  @blah24
  @lenka457
  @alison11
  @nikusik_4
  @petra358
  @biba99
  @rejoice
  @kristind
  @daeen


  *Persil Sensitive je najpredávanejší prací prostriedok pre citlivú pokožku na celom trhu SR, na základe reportovaných dát spoločnosti Nielsen RMS pre kategóriu Detergentov, segment Sensitive, za 12 mesačné obdobie končiace v marci 2021.

  Tento článok vyšiel s podporou Silan.

  domichrumiAMBASÁDORKA
  Správa bola zmenená    14. júl 2021    

  Súťaž o Psíkovú kazetu od Fisher-Price
  🎶🐶 4 psíkové retro kazety čakajú na svojich nových poslucháčov 🐶😎🎶 Spolu so psíkom si môžete zaspievať a zatancovať v rytme hudby či svetielok ☺️👌🏼

  Pravidlá súťaže -
  🐶 like na tento súťažný príspevok
  🐶 do komentu napíš aká je tvoja najoblúbenejšia pesnička 😉🎶💃🏻
  🐶 súťaž trvá od dnes do 17.7. A následne vyhlasim 4 výhercov 🥳🤩

  Želám veľa šťastia 😘 #fisherprice

  domichrumiAMBASÁDORKA
  21. jún 2021    Čítané 3550x

  Súťaž o novinky Little People od Fisher-Price!

  Dlho avizovaná súťaž je  konečne tu! 😀 

  A o čo budeme s #fisherprice súťažiť? 

  Môžete vyhrať Farmu

  Lietadlo

  Školský autobus

  a Hasičské auto

  Tieto parádne hračky sú vhodné pre deti od 1 roka 🙂 Na všetkých hračkách sa dá nastaviť jazyk a to dlhým stlačením tlačidla s označením zemegule, ktoré sa nachádza na všetkých produktoch 🙂 V nastaveniach jazyka máte na výber  - český, slovenský, poľský, maďarský a anglický jazyk. 

  Vďaka našim novinkám od Little People si deti môžu precvičiť čísla, farby a rôzne zvuky zvierat. Taktiež ich potešia veselé svetielka a rozprávajúce  lietadlo či  školský autobus. S farmou a jej zvieratkami si môžu veselo zaspievať a hasičské auto ich vtiahne do záchranárskej akcie! 

  Verím, že sa vám tieto novinky páčia rovnako ako mne 🙂 My ich doma už veselo testujeme a ja sa teším na to čo na ne poviete vy! Ako ich teda vyhrať? 

  ♥ daj like/páči sa mi to na tento súťažný článok 

  ♥ do komentára napíš koľko jazykov sa dá nastaviť na novinkách od Little People

  ♥ nezabudni napísať aj o akú novinku súťažíš!

  ♥ súťaž trvá od dnes do 25.6. a následne vyhlásim 4 výhercov 

  Prajem veľa šťastia! 🙂

  zuzannka10
  1. jún 2021    Čítané 4372x

  Súťaž ku Dňu detí s PEPCO!

  Ahojte mamičky, 

  dnes máme Medzinárodný deň detí, teda deň venovaný tým najmenším ❤️. 

  Verím, že ste ho strávili so svojimi ratolesťami, v kľude a v mieri 😄, že ste si užili spoločne strávený čas a snáď ste nezabudli na malú sladkú odmenu, či drobný darček. 

  Myšlienka Medzinárodného dňa detí vznikla na Svetovej konferencii pre blaho detí (World Conference for the Wellbeing of Children) v Ženeve, vo Švajčiarsku v roku 1925. Po konferencii viacero vlád zaviedlo vo svojich krajinách tento deň s cieľom urobiť deťom radosť a zároveň poukázať na problémy týkajúce sa detí vo svete. Dnes sa oslavuje vo viac ako v 21 krajinách. Aj keď prvotná myšlienka bola zamerať viac pozornosť na problémy týkajúce sa detstva (detská práca, zneužívanie, chudoba, emocionálna deprivácia, negramotnosť a pod.), dnes už tento zámer vo veľkej miere vyprchal, ale túžba urobiť deťom radosť ostala.

  A preto sa PEPCO rozhodlo, že urobí radosť niektorému z vašich detí. Ak je ešte k tomu fanúšik Paw Patrol, je to ideálny kandidát na výhru 😉. 

  Pripravili sme pre vás úžasný balíček, ktorý sa skladá z dvoch obrovských plyšákov Chase a Marshalla z rozprávky Paw patrol, ktoré budú vaše deti jednoducho milovať. 

  Paw patrol alebo Labková patrola je animovaný seriál pre deti. Príbeh rozpráva o psíkoch - záchranároch, ktorí prežívajú rôzne dobrodružstvá spolu so svojím ľudským kamarátom. Veď kto by tú rozprávku nepoznal 🙂. 

  Ako bonus pripájame hru, v ktorej nájdete domino a pexeso s motívmi tejto obľúbenej rozprávky. Určite vám zaručí hodiny spoločnej zábavy s vašimi deťmi 🤗. 

  Tento skvelý balíček môže byť váš ak splníte nasledovné úlohy:

  1. Daj like na článok 

  2. Do komentáru zodpovedz súťažnú otázku:

   Ako sa volajú dve postavičky z Labkovej patroly, ktoré môžte vyhrať? 

  Súťažiť budeme do piatku, teda do 4.6. a v sobotu ráno vyhlásim šťastného výhercu PEPCO balíčku. 

  Držím palce ❤️

  Zuzka 

  emjee
  16. máj 2021    Čítané 1968x

  Súťaž o 💎💎💎

  Tento týždeň sa budeme hrať na geológov - hľadáme minerál.

  Indície:

  1. Tento minerál sa vyskytuje aj na Slovensku.

  2. Patrí k rudným minerálom.

  3. Kryštalizuje v trigonálnej sústave.

  4. Červený.

  5. Je hlavnou rudou pre získavanie čistej ortuti a extrémne nebezpečný. Prekvapujúce je, že istú dobu lekári verili v jeho liečivé účinky a predpisovali ho pacientom na rôzne kúry. Taktiež sa z neho vyrábal pigment a okrasné vzory na luxusnejší riad.

  Pravidlá:

  emjee
  9. máj 2021    Čítané 1577x

  Súťaž o ♥ ♥ ♥

  Dám vám jednoduchú otázku, uvidíme či aj hľadanie odpovedí bude jednoduché. 🙂

  Otázka znie: Kto je to?

  Indície:

  1. 

  2. 

  3. 

  4. 

  5. 

  Pravidlá:

  emjee
  2. máj 2021    Čítané 2843x

  Súťaž o ❤️🧡💛💚💙💜

  „Je lépe být připraven na příležitost a nemít ji, než příležitost mít a nebýt na ni připraven.“ Whitney Young (Zdroj: https://citaty.net/autori/whitney-young/)

  V duchu tohoto hesla sa pripravujeme na tohtoročnú dovolenku. Do užšieho výberu sa u nás doma dostala táto krajina.

  Indície:

  1. Táto krajina leží pri mori.

  2. Táto krajina leží síce pri mori, ale turisti tam nechodia kvôli čľapkaniu sa v ňom. Viac ich určite zaujímajú historické pamiatky a príroda.

  3. Netreba ísť do banky ani zmenárne, v tejto krajine sa platí euráčikmi.

  4. Balt.

  5. Táto krajina sa rozkladá na pevnine a zhruba 2222 ostrovoch a má len dvoch geografických susedov, pričom pod nadvládou jedného z nich bola takmer polstoročie. Aktuálne ma táto krajina na čele dve dámy v podobe prezidentky a premiérky. Krajina je považovaná za špičku v digitalizácii spoločnosti, od roku 2005 ako v prvej zemi na svete, tam možno vo voľbách hlasovať elektronicky, majú vybudovanú hustú sieť nabíjacích staníc na elektromobily, občania hlavného mesta cestujú v MHD zadarmo ...

  Pravidlá:

  emjee
  25. apr 2021    Čítané 1103x

  Súťaž o ♥ ♥ ♥

  Hľadáme športovca.

  Indície:

  1. Tento muž sa narodil v prvej polovici 20. storočia v Európe.

  2. Jeho "revírom" bol bazén.

  3. Zúčastnil sa dvoch olympijských hier.

  4. Viac ako z bazéna nám je známy ako filmový hrdina.

  5. https://m.youtube.com/watch?v=9NL7nP61-hk

  Pravidlá:

  emjee
  11. apr 2021    Čítané 2895x

  Súťaž o ♥ ♥ ♥

  Poďme si po dlhšom čase opäť spolu zasúťažiť o srdiečka. Začneme niečim jednoduchším - hľadáme pieseň.

  Indície:

  1: Pieseň je o láske, text je v angličtine.

  2: Táto pieseň lieta éterom už nejaký ten rôčik ... viac ako polstoročie.

  3: Čo by to bolo za pesničku o láske, keby sa neobjavila aspoň v jednom filme?

  4: Aké sú ďalšie znaky úspešnej piesne? Predsa počet cover verzií (v rôznych jazykoch, od rôznych interpretov - nielen začínajúcich spevákov, ale aj známych hviezd) a tiež umiestnenia týchto cover verzií na popredných priečkach hitparád. 

  5: Pesnička vznikla v roku 1955 ako soundtrack k filmu z väzenského prostredia. V tom istom roku bola aj nominovaná na Oscara, no nezískala ho. Stala sa však jedou z najviac coverovaných piesní 20. storočia - v repertoári ju mali / majú Roy Orbison, Elvis Presley, U2, Queen, Cyndi Lauper, Barry Manilow,  LeAnn Rimes a stovky ďalších. Najznámejšia verzia vznikla v roku 1965 a bola znovu objavená v roku 1990, kedy sa stala súčasťou filmu v hlavnej úlohe s Demi Moore a Patrickom Swayze.

  Pravidlá súťaže zostávajú nezmenené:

  Nedeľné srdiečko rozdávanie za 10 srdiečok ❤️
  Nájdete 4 rozdiely na obrázkoch s novinkami #baby_dove z rady Derma Care? 😉

  #sutaz
  #srdiecka

  zuzkanr
  Správa bola zmenená    14. feb 2021    

  Valentínske rozdávanie srdiečok❤️
  Nájdi 4 rozdiely a získaj 5 srdiečok od #baby_dove ❤️

  #srdiecka
  #sutaz

  Získaj 10 srdiečok od #baby_dove 💙

  #sutaz
  #srdiecka

  #sutaz #sunar #vianoce_s_ambasadorkami

  Vianočná súťaž so Sunarom bola ukončená. Ďakujem všetkým, ktorí sa do nej zapojili a poslali krásne fotky😍🎄

  Balíček č.1 vyhráva @nika3333 a č 2. @era111 - srdečne vám gratulujem🎉 a budem písať ip.

  Do komentára pripájam screen z losovania.

  acernasAMBASÁDORKA
  15. dec 2020    

  ‼️‼️‼️SÚŤAŽ‼️‼️‼️

  Vyskladala som dva balíčky. 😉🎁
  Prvý potravinový dmBIO a druhý balíček ZDRAVIA a produkty značky MIVOLIS.
  Tieto dva balíčky budú u nás pod stromčekom. A do súťaže mi dm nabalila rovnaké dva balíčky aj pre vás. 🙃
  Podmienky:
  1. Páči sa na tento príspevok
  2. Napíšte mi do komentára, komu z vašej rodiny by sa hodil ktorý balíček.
  Žrebujem v piatok 18.12.2020
  #sutaz #dm

  Ešte dnes sa môžete zapojiť do vianočnej súťaže o dva balíčky Sunar produktov🎄🎁
  https://www.modrykonik.sk/blog/holubicka28/article/vianocna-sutaz-so-sunarom-t353av/

  #sunar #sutaz

  holubicka28
  12. dec 2020    Čítané 1636x

  Vianočná súťaž so Sunarom

  Vianoce nám už naozaj klopú na dvere. Toto obdobie je pre mňa tým najkrajším v roku. Sviatky pokoja, lásky a rodinnej pohody v kruhu najbližších. Voňavé medovníky, varené vínko a za oknom deti stavajú snehuliaka⛄️

  Dnešným dňom sa Vianoce s Ambasádorkami končia. Všetkým, ktorí ste sa do nich zapojili, či už komentom alebo ste dali like, sa chcem pekne poďakovať. Pevne verím, že ste sa aspoň trochu zabavili, či dozvedeli nejaké zaujímavosti😉

  Najkrajším symbolom zimných sviatočných dní je ozdobený vianočný stromček. Odkedy mám deti, teším sa oveľa viac na jeho zdobenie, ale hlavne na radosť v ich očkách, keď pod ním rozbaľujú darčeky. A pár darčekov rozdáme spolu so Sunarom aj v nasledujúcej súťaži. Tá sa bude, ako inak, týkať Vianoc.

  Na zapojenie do súťaže dajte:

  1. like na článok,
  2. pridajte do komentára foto s vianočnou tematikou (či už z tohto roku alebo tých minulých),
  3. napíšte, či máte záujem o balíček produktov č. 1 (s mliekom Sunar) alebo č. 2.

  Súťažíte o tieto dva balíčky:

  1. výhra:
  • 1x Sunar Complex/Premium (2/3)
  • 1x Sunar sušienky vanilka
  • 1x Sunar Bio jablko, banán, mrkva
  • 1x Sunar Bio chrumky Party Mix
  • 1x Sunar Ovocná kašička s cereáliami jablko-broskyňa
  • 1x Sunar Do ručičky hruška-jablko
  • 1x Sunárek Cool pomaranč so sušienkou
  • 1x Sunárek Banánová kašička na dobrú noc
  • 1x Sunárek Ovocná kašička s cereáliami hruška-marhuľa
  • 1x Sunárek Hotové jedlo špagety s boloňskou omačkou
  • 1x Sunárek Hotové jedlo kuskus s kuracím mäsom a zeleninou
  • 1x Sunárek rozpustný nápoj fenyklový

  2. výhra:
  • 1x Sunar Bio jablko, jahoda, čučoriedka
  • 1x Sunar sušienky s banánmi
  • 1x Sunar Bio chrumky mrkvové kolieska
  • 1x Sunar Bio chrumky hráškové
  • 1x Sunar ovocná kašička s cereáliami jablko-broskyňa
  • 1x Sunar Do ručičky hruška-jablko
  • 1x Sunar Do ručičky čučoriedka
  • 1x Sunárek Ovocná kašička s cereáliami mix ovocia
  • 1x Sunárek Hotové jedlo kuskus s kurecim masem a zeleninou
  • 1x Sunárek Hotové jedlo špagety s boloňskou omačkou
  • 1x Sunárek Cool ovoce jahoda, banán, jablko
  • 1x Sunárek Cool Ovoce hruška, mango, banán
  • 1x Sunárek Krupicová kašička so skoricou na dobrú noc
  • 1x Sunárek rozpustný nápoj fenyklový

  Súťaž trvá do 15.12. 2020. Následne pomocou generátora náhodných mien vylosujem 2 výhercov, ktorých nicky zverejním vo svojom profile.

  Na záver vám chcem všetkým zaželať šťastné, veselé a hlavne pokojné vianočné sviatky plné oddychu a radosti🎄🎁❤️

  Lubka a #sunar

  Zapojte sa do ankety, v ktorej zisťujem, čo brzdí ženy v napredovaní a 10 z vás odmením knihou Lean In od Sheryl Sandberg. https://forms.gle/2JTpP1QsY9Fgnq7V9 #sutaz

  #sutaz #sunar

  Ďakujem všetkým, ktorí ste sa zapojili do mikulášskej súťaže so Sunarom😍
  Tentoraz sa šťastie usmialo na používateľky @lucyinka16 a @arriana29 - srdečne gratulujem🎉 a budem písať ip.

  Ostatné nemusíte byť smutné, pretože u ďalších ambasádoriek práve prebiehajú súťaže o super ceny!
  Kliknite na #vianoce_s_ambasadorkami a zapojte sa😊🎄

  p.s. Do komentára pripájam screen z losovania.

  Niektorých ráno nakopne káva a niekoho zas rýchla sprcha 🙂 Čo tak si ju spríjemniť voňavou kozmetikou #dove? Ešte dnes sa môžte zapojiť do sútaže o krásny balíček tejto kozmetiky: https://www.modrykonik.sk/blog/zuzkanr/article/vyhrajte-balicek-ktory-vas-prenesie-na-kzgyu7/

  #sutaz
  #baby_dove

  Jeseň je obdobie, kedy naša imunita dostáva zabrať. Je ju treba posilňovať už odmalička, a to hlavne u detí, ktoré nemôžu byť dojčené. Aj preto Sunar obsahuje vitamíny a minerálne látky, ktoré podporujú správnu fuknciu imunitného systému.

  Ešte stále sa môžete zapojiť do súťaže o zásobu pokračovacieho mlieka Sunar Complex/Premium👇🏻
  https://www.modrykonik.sk/group/11116/

  #sunar #sutaz

  Je tu niekto koho by potešilo 10 srdiečok?
  Stačí vyriešiť úlohu s #baby_dove a budú vaše 💙

  #sutaz
  #srdiecka

  #sutaz #sunar

  Ďakujem všetkým, ktorí ste sa zapojili do súťaže so Sunarom o balíček dobrôt podľa vlastného výberu. Pre potešenie vám leteli💙💙💙

  Náhodný generátor mien tentoraz vyžreboval používateľku @alaja10 - srdečne gratulujem🎉 a budem písať ip.

  Do komentára pripájam screen z losovania.

  Do konca novembra sa môžete zapojiť do súťaže, ktorá prebieha v skupine Sunar👇🏻
  https://www.modrykonik.sk/group/11116/