Dievcata, aky mate nazor na Rumunsko? Samozejme pytam sa tych ktore ste tam boli.
Zaujimaju ma ceny, kvalita ciest, ubytovani, jedlo. Bukurest momentalne nepocitam - to by sme dali inokedy, skor sa zatial zameriavame na hrad Bran a Transfagarasan. No a chceme si spravit itinerar na take to okolie. Co nevynechat? Velmi mi pomozete. Dakujem krasne

Našla som svojho favorita 👍
Tento korektor má lahkú krémovú konzistenciu,neutrálnu farbu ktorá mi po rozpracovaní krásne sadla a pritom dokázala "zakryť"čo som potrebovala.
V pomere s cenou produktov z radov Trend !t up je to naozaj dobrá kúpa lebo produkt spĺňa všetky atribúty ktoré sú pri vybere korektora pre mňa podstatné.

Máte skúsenosti s nákupom z eshopu Labellano?
Nasla som tento eshop a zapacili sa mi na nom jedni šaty. Prosím vas objednaval odtiaľ niekto? Skúsenosti?

Má niekto na predaj staré trhacie bločky?
Ahojte nema niekto este doma taketo trhacie blocky co sa kedysi zbierali? Rada by som kupila ak niekto preda

Riešili ste zmenu správania po očkovaní s neurológom?
Ahojte mamky, babky, tety... Chcem sa spýtať, riešili ste niekto zmenu správania po očkovaní s neurológom? Chcela by som vedieť vaše skúsenosti alebo odporúčania na detského neurológa na Západnom Slov
ŠTIAVNICKE BANE TIP NA VÍKEND
🌍🐾 Srdečne vás všetkých pozývame do SVETA ZVIERAT! 🐾🌍
Je otvorený každý víkend od 11:00 do 14:00 🕚
Program: 11:00 – kŕmenie vydier 🦦, 13:00 – kŕmenie rají 🐠
Miesto konania: ZŠ s MŠ M. Hella, Štiavnické Bane 128
Tešiť sa môžete na množstvo úžasných zvierat:🦅 majestátne dravce🦉 sovy🦘 kengury🐊 krokodíla🐒 opice🐟 raje🦦 vydry🦜 aj nádherné papagáje Ara.
⏰ Prísť môžete kedykoľvek medzi 11:00 a 14:00.📝 Registrácia nie je potrebná. Vstupné je dobrovoľné.
😊 Tešíme sa na vašu návštevu a spoločné zážitky so zvieratami! 🐾
Viac informácií 👉 www.zahoramizadolami.sk

Kde kúpiť odličovač vodeodolnej maskary v Banskej Bystrici?
Ahoj ženy, poradíde, prosím, kde by som v BB kúpila tento odličovač? Ideálne v čo najmenšom balení. Prípadne ak máte odskúšané niečo iné účinné na vodeodolnú riasenku v cestovnom balení. Už nestíham z

Pol hodiny bezo mňa. A svet sa nezrútil.
Dnes ráno som spravila niečo úplne obyčajné a neobyčajné zároveň.
Išla som so psom na prechádzku… a nechala som mobil doma.
Najprv som mala zvláštny pocit. Čo ak bude niekto volať? Čo ak ma budú potrebovať? Čo ak …(doplňte si svoje)?
Ten navonok tichý no neustály pocit zodpovednosti pozná asi väčšina mám veľmi dobre. Byť stále dostupná. Myslieť na všetko. Mať všetko pod kontrolou. Byť pripravená ešte skôr než príde to “ak”.
Lenže počas tej polhodiny sa nestalo vôbec nič.
Svet fungoval ďalej.
V roku 1976 sa v Arménsku (vtedajší Sovietsky zväz) stala obrovská tragédia. Trolejbus plný ľudí sa zrútil do jazera.
Zachrániť týchto ľudí sa podujal Šavarš Karapetjan, profesionálny plavec a niekoľkonásobný majster sveta v plutvovom plávaní.
Keď videl, čo sa stalo, neváhal ani sekundu. V ľadovej, kalnej vode, plnej skla a trosiek, sa ponoril 30 až 40-krát, aby vytiahol čo najviac ľudí.
Za 20 minút zachránil 37 ľudí.
Jeho brat Kamo mu pomáhal na brehu, aby ich mohli čo najrýchlejšie dostať von.
Šavarš pri tom utrpel ťažké zranenia – hlboké rezné rany, zápal pľúc a sepsu. Prežil len zázrakom.
Po tejto záchrane už nikdy nemohol pokračovať vo vrcholovom športe, no jeho čin zostáva jedným z najväčších skutkov odvahy, aké kedy svet videl.
Zaujímavé je, že o tomto hrdinstve sa dlhé roky nesmelo hovoriť, pretože Sovietsky zväz nechcel priznať zlyhanie.
Pravda vyšla najavo až o niekoľko rokov neskôr v novinách.
Dnes je Šavarš Karapetjan uznávaný ako národný hrdina Arménska, ale hlavne – v srdciach ľudí, ktorým daroval druhú šancu na život.
Myslím, že práve takýchto hrdinov potrebujeme pripomínať – ľudí, ktorí konajú bez nároku na slávu, len zo srdca. 💓💓💓💓

Odporučte najlepšie detské ORL ambulancie na Slovensku
Dobrý deň, prosím Vás viete mi niekto dať naozaj dobrú recenziu/odporúčanie na detskú ORL ambulanciu? Je úplne jedno v ktorej časti Slovenska, môže byť súkromná aj štátna. Len nech nás nevybavia za 5
Dobry den, viete mi poradit dobry overeny ryžovar . Dakujem
Baby mali ste niekto trpnutie usi v noci?😂 Akoze znie to smiesne ale v noci sa budim nato, ze mi strasne akokeby trpli usi, alebo akoby boli nedokrvene. Ani neviem ako to opisat. Co do kelu to moze byt? Mam problem so stuhnutym krkom, ale zeby z toho? Usi?

Kam ísť na chemický peeling v Nitre?
Ahojte, chystám sa prvý krát na chemický peeling, ale neviem kam...môžte mi odporučiť nejakú vhodnú lekárku/kozmetičku v Nitre? Ďakujem.

Budú problémy s dokladom pri ceste do Grécka, ak má platnosť do septembra?
Dobrý deň prosím o radu, občiansky mi končí 26.9.2026 1.6 máme ísť možnost do Grécka,nebude problém čo sa týka dokladov?
Zdravim.Akutna hnacka a zvracanie u 10rocneho dietata.Boli sme na pohotovosti,od vcera priserne hnackuje,neudrzatelne a zvracia,pichli inj,crp 90,dali atb a poslali domov.Doma pokracuje ,dve hod pauza a nanovo,povedala,ze ak dva dni moze ,kym zaberie atb.Mate skusenost?Pije.

Aké sú vaše skúsenosti s internetom od WinNet?
Dobrý deň/večer neviem ako u vás ale mám otázku ohľadom internetu wi-fi siete ale ako chcete to nazvite akú máte skúsenosť alebo či má aspoň niekto s optikou od firmi Win-Net ??? Dosť by to pomohlo Ďa
Život je tak krehký. Hlavne keď ti do života vstúpi ten nesprávny partner. Mladý život je preč.
https://pardubicky.denik.cz/zpravy_region/pobod...
Pred spanim hovorim malemu zivotne mudrosti, stichnem. A on na to: "Za poslednych 5minut si nepovedala ziadne "h". Ja: ?! On: "Kazde slovo som si presiel, ale nebolo v nom pismeno "h". Reku uz naozaj podme spat, lebo dnes som uz pocula asi vsetko 😇
Vymyselnik, ktory ma vzdy vie prekvapit a rozosmiat 💙
Dobru noc ✨
Dievčatá,poraďte chceli by sme s deťmi ísť do Žiliny a Bytce na hrady,ešte sme tam nikdy neboli plus daka zrúcanina napr.Strecno prípadne poraďte čo sa dá v okolí vidieť a hlavne ubytovanie,zaujalo ma resort Hanuliakovo len či bude ešte voľné a aj Jánošíkove diery či to je už od ruky? Potrebujem naplánovať na 4 noci ďakujem veľmi pekne.

Veľmi ľahučký rúž ❤️

Recenzie na skinguru24.sk. Sú ich produkty originálne?
Ahojte baby, chcela som sa spýtať že aké skúsenosti máte so stránkou skinguru24.sk. Chcem si niečo objednať, ale obávam sa že či predávajú originálne produkty. Veľmi ďakujem za pomoc!





