Aj toto mi dala materská – novú pracovnú vášeň, skvelých ľudí a utvrdenie v tom, že ženy sú mašiny, ktoré zvládnu viac, ako si mnohí (aj ony samy) myslia. Ak sa bojíte, že materská dovolenka vám zavrie, resp. privrie pracovné možnosti, možno je to práve naopak 🙂 A ja som naozaj rada, že mi do cesty vošli práve takéto superženy, a zároveň mamy, s ktorými to (sa) ťaháme 💪

Nalepky na drinky ako prevencia proti drogám?
ahojte baby, som teraz v Holandsku a vcera vecer sme isli s kamoskami do klubu. objednali sme si nejake drinky a prisli s takymito nalepkami navrchu pohara. nechapali sme co to je, tak sme sa opytali
Ahojte, prosim vas, odporucali by ste skor tyčový alebo robotický vysávač? Ide o to, že keď deti jedia , tak pod nimi by sa minimalne sliepka uzivila a nebaví ma zakazdym vytahovat velky vysávač.. dakujem za rady

Dá sa platiť v OC Sfera v eurách?
Dobrý deň, chcem sa spýtať, či sa dá platiť v OC Sfera (Bialsko) v Poľsku aj v eurách v hotovosti a nie len v zlotých, ďakujem.
Zase po roku začína dnes na CT2 o 21:00
Eurovision Song Contest 2026 (Eurovizia)
Som zvedava na tohtoročné vystúpenia a piesne.
Tommyho Casha (Espresso Macchiato) aj dnes hrali v rádiu, čiže nie je dôležité vyhrať ale mat dobrý a chytľavý song. 🙂

Poraďte najlepšie tipy na parný čistič
Dobrý deň, prosim poraďte mi nejaký dobrý parný čistič, s ktorým ste spokojne 😊

Problémy so škôlkami a plánovaním pracovného času
Ahojte, no toto sú nervy. Pracujem (pochopiteľne, ale podla učiteliek v škôlke asi nie...) 7,5 hodin. Škôlka je ,,otvorená" 6-16 :00. Učiteľky vkuse niečo vymýšľajú. Často žiadajú, aby som pre dcéru

Ako pochopiť výsledky testu glukózy a ketónov?
Viete mi poradiť ? Nejako sa neviem vysomariť z tohto výsledku

Cestovanie londýnskou MHD: Ako funguje platba a lístky?
Baby caute, idem so synom 10r. do londyna na 5 dni. On ma mhd zadarmo, pri mne potrebujem poradit lebo sa v tom stracam. Budeme chodit metrom aj busom. Ak spravne chapem platim klasickou slovenskou p

Riziko preeklampsie v tehotenstve: Ako pomáha Aspirin?
Ahojte, z krvi mi vyšiel zlý hormón v 13tt na riziko vysokého tlaku, čiže možnosť preeklapsie. Doktorka mi nasadila Aspirin. Prepukla u vás neskôr preeklapsia, alebo vďaka liekov našťastie nie? Ďakuje
Kupujete kvety z Kaufland Lidl a podobne?
Manžel kúpil tu veľký kyticu tulipanov a akože katastrofa. Sobotu doniesol , nedeľu ešte pekne stali no potom ko . Ovisnute, neotvorene.. tak má zaujíma aké máte skúsenosti
Ahojte. Caka nas podávanie prihlášky do MŠ. Potvrdenie,ktoré musí potvrdiť pediater najdem pri online vyplnani prihlášky? Ďakujem.
Ahojte
Mam momentalne ovulaciu a od vcera mam bolest brucha,nafuknute brucho a taky ako keby tlak v bruchu moze to byt z tej ovulacie?Mate niekto skusenost?Alebo hladat pricinu inde dakujem

Kde nájsť lacnejšiu dentálnu hygienu v Bratislave?
Ahojte! Môžete mi poradiť dentálnu hygienu v Bratislave alebo okolí, kde je cena medzi 40 - 55€, viac si žiaľ nemôžem dovoliť. Ďakujem

Ako často treba chodiť na externé štúdium na KU Ružomberok?
Dobrý deň, chcela by som ísť študovať na KU Ružomberok, predškolská a elementárna pedagogika (externé štúdium). Nenájde sa niekto kto chodil alebo chodí na túto školu externe a vedel by mi poskytnúť n

Skúsenosti a rady s kúpou elektromobilu
Ahojte, budeme potrebovať kúpiť druhé auto, premýšľame nad elektromobilom. Zaujímali by ma hlavne reálne skúsenosti od ľudí, čo ho už majú doma. Čo všetko ste museli riešiť okolo toho? Treba nejako p

Štúdium zdravotníckeho záchranára na SZŠ Kukučínova 40 Košice?
Zdravím, študoval niekto odbor zdravotnícky záchranár na SZŠ Kukučínova 40 Košice - externe studium? viete mi dat nejake info?
Kočky náhodou neviete niektorá always infinity flex protest nájdem v nejakom kamennom obchode?

Úvahy o adopcii po dlhoročnom snažení o dieťa
Ahojte. Budem vďačná za každú radu, ak si niekto prechádzal podobnou životnou situáciou. S mužom sa už roky snažíme o dieťa a psychicky ma to už veľmi ničí. Každý mesiac dúfam a potom som zase len sk

Kde stiahnuť odbornú literatúru zadarmo?
Dobrý deň, prosím Vás existuje nejaká stránka ako bola kedysi : Uloz.to? Ide mi hlavne stiahnutie odbornej literatúry. Ďakujem
Kedy už toto hnusné počasie konečne skončí, však potrebujeme vitamín D😱






























































































